reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny nie straszcie bliźniakami, bo jakbym ja miała, to byśmy chyba do piwnicy się musieli przeprowadzić:-D W sumie mam mieszane uczucia , co do tego tematu, bo moja mama ma siostrę bliźniaczkę, a więc podwyższone szanse są. Jednak jakoś w to nie wierzę...

Rysica z jakiego powodu ma rehabilitację synek, jeśli to nie tajemnica? Pytam, bo mój ma wadę wrodzoną stopy i nasz lekarz tylko raz go wysłał na rehabilitację. Po prostu ortopeda twierdzi, że takie maluchy nie współpracują i nie ma to większego sensu na tym etapie. Pewnie wszystko zależy od schorzenia.
 
reklama
Iza juz nie jedna tak mówiła ze to nie możliwe ze bedą bliźniaki a były, nawet na pażdzierniku 2011 ( jak sie udzielam w ciąży teraz) tez tak jedna mówiła i co??? Bliźniaki, jedna dziewczynka a drugie nie wiadomo nadal,:) I ma za jednym zamachem :)
 
Mamuśka - sposób na bliźniaki -IVITRO :) :) :) :) :) :) :-):-D:-D
Rysica - Sylwester to faktycznie może się źle kojażyć hi hi hi hihi - mój brat jest sierżantem hehe
 
Rysica sorki za pytanie, przecież to Ty masz chorą nogę nie synek. Mi rehabilitacja plus dziecko kajarzy się zaraz z chorobami....

Podobno leki stymulujące owulację też mogą ciąże mnogą spowodować...
 
Dziewczyny a może tak zamiast kiecki kupic na świeta i na te poprawiny taki zestaw SPODNIE + BODY KOSZULA

koszula.jpgspodnie.jpg bluzka2.jpg albo taka bluzka, do tego szpilki fajne dodatki !!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:no:Hej dziewczyny jak wy dlugo sie staracie ja z moim mezem od pazdziernika sie nie zabezpieczamy od grudnia celujemy w owulacje tak mysle i nic za 4 dni powinnam dostac ok. nie wierze ze sie udalo , robilyscie jakies badania czy to za wczesnie....
 
Iza - tak to ja miałam rehabilitowaną nogę przez ponad godzinę, a Szymek uskuteczniał niebanalne sposoby na nudę :-D:-D:-D A rehabilitacja to ostatnio mój chleb powszedni... a dzisiaj nie miałam z kim Szymka zostawić (dalej ma katar więc ze żłobka nici, mąż w pracy do 23, rodzice pracują...) więc musiałam wziąć go ze sobą, ale faaajnie było :D W drodze powrotnej wstąpiliśmy do sklepu rowerowego i przymierzyłam Szymka do fajnego rowerka :-) potem w sklepie byliśmy a potem już do domu...
 
:no:Hej dziewczyny jak wy dlugo sie staracie ja z moim mezem od pazdziernika sie nie zabezpieczamy od grudnia celujemy w owulacje tak mysle i nic za 4 dni powinnam dostac ok. nie wierze ze sie udalo , robilyscie jakies badania czy to za wczesnie....

A co na to lekarz ze nie możesz zajść?????????? Napewno jak pójdziesz to pomorze !!!!!!!!!!!
A może za bardzo sie stresujesz przy przytulaniach i ogólnie i jest blokada , musisz się wyluzować bardziej a zajdziesz, i jak nie trzymałaś nóg w górze to potrzymaj po stosunku, może akurat pomoże , mnie pomagało :) w dwóch ciążach starałam sie 3 cykle, w ostatniej ciąży dopiero w ostatnim cyklu trzymała nogi w górze i to raz i zaszłam,
Idź do lekarza i porozmawiam z nim na ten temat On cI pomorze,Da wspomagacze :)
 
Mamuśka ma racje! To lekarz niech Ci wyznaczy badania na stężenie hormonów odpowiadających za owulację. Ja 3 lata nie mogłam zajść w ciążę po tabletkach... ale to inna bajka.
 
reklama
Do góry