reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
nooooooo hehe:)))))))

Rysica dziara świetna !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja to się boje tego bólu wiec pewnie bym w ostatniej chwili stchórzyła !!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamuśka, dzięki :D a dziaranie mnie absolutnie nie bolało tylko - łaskotało!!! aż się chichrałam tam jak mnie dziarał :p depilacja nóg 100 razy bardziej boli niż tatuaż :D

a co do akryli - to ja właśnie akrylami robiłam tej co mi robiła i fajnie wyszło :) szczególnie te brokatowe akryle lubię, i akrylami się fajnie frencha robi, bo można modelować "kreskę" a żelem to jak namalujesz tak zostaje ;)
ach ale kusi... a tu trzeba na kasę czekać... kurcze, chciałabym sobie już na święta zrobić...

Klauduśka JESTEŚ TAM??? Czy rodzisz? :-D Jak tak to lekkiego i bezpiecznego porodu życzę :)))
 
Oj tez bym chciała miec ładne te pazurki na świeta ale wesele 30 kwietnia wiec trzeba kiecke kupić jakąś jeszcze, do fryzjera iść może te kłaki obciąc troszkę, i jakiś prezent wymyślec albo dać kase i juz !!!!!!!!!!!! ehhhhhh........ u mnie sie rozpogodziło, a znajoma mi zrobiła zakupy wiec nie muszę tak czy siak wychodzić juz, no i mały własnie padł wiec ma troszkę luzu :)
Krupnik ugotowany, naleśniki zrobione , pranie sie uprało (tylko szkoda ze sie nie chce samo powiesić, )wiec do końca dnia laba :)))))))))))))))))))))))))))
 
Witam i ja rano sprzątałam trochę bo w końcu ciut więcej sił dziś mam pranie jedno powieszone drugie wstawione jeszcze jedno czeka do wstawienia
Iza ja też siedzę w domu i po domu to w dresach ganiam ale jak wychodzę choćby na spacer po drodze gdzie i tak nie wiele osób mnie widzi to makijaż i jakiś fajny ciuch zakładam po prostu lepiej mi się robi na duchu już bym całkiem zgniuśniała jakbym cały czas w dresach zasuwała:-D
laugh.gif
laugh.gif

Rysica jeśli ci lepiej akryl pasuje i wiesz jak się robi to pewnie że kupuj akrylowy zestaw bo żele są ciutkę trudniejsze w obróbce....
Ollena całkiem możliwe że owulka
Mou mamuśka buziak


ja do Klaudusi wczoraj pisałam smsa i nie rodzi póki co i tez sie nie zapowiada podobno zaprowadzała Wikigo do przedszkola wiec może czasu jej brak

rysica śliczny tattoo podobają mi się tatuaże ale nie mam odwagi sobie zrobić
 
Ostatnia edycja:
Dzewczyny zapraszam Was na nowe forum, ktore jest bardzo przejrzyste, pisze sie temat pod tematem, nie ma takich grupowych watkow. Oczywiscie jest to forum dzieciowe, co najwazniejsze zamkniete, wiec nikt Was nie znajdzie, nie podpatrzy itd:) anonimowo calkowicie.
Forumbajbusy.pl - Indeks to adres otwartego, jakby ktoras chciala wejsc za zamkniete napiszcie mi priv to postaram sie o dostep:) naprawde lepiej jest jak mozna pytac o kazdy problem i nie tylko i kazdy widzi i moze odpowiedziec bo tutaj ja sie gubie i nie nadarzam..
 
Mój M. ma tatuaże :)
Sam sobie je robił, kiedyś też robił znajomym - ma zamiar zakupić sobie zestaw do tatuowania, ale ja nie zamierzam być wypróbowywana, po tak długim czasie przerwy hehe.

...Dziewczyny - przede mną najdłuższe dwa tygodnie- za 4 dni @ i za kolejnych 10 zaczynam się "testować" czy jajeczko będzie - he he he hehee w Wielkanoc !!!! AAAA jajeczko musi być !!!
W końcu to Wielkanoc ;-);-);-) ( no może troszkę po... ale jajka jeszcze będą na stołach :) )
 
Wielkanoc mi się fajnie kojarzy, bo po cesarce, która była w Wielki Piątek odpoczywałam sobie właśnie przez święta na porodówce :-) fantastyczna atmosfera, mało pacjentek, sala tylko dla mnie, nawet M mógł do mnie wejść.

Tak, że polecam taki termin na rodzenie, oczywiście na poczęcie też dobry :p
 
reklama
oj ja dziś jakaś zaganiana
ja jeszcze 4 dni do testowania na razie podchodzę bez żadnych emocji i myślę że tak zostanie nawet nic chce mi sie testować ale muszę bo zażywam luteinę i muszę odstawić i zastanawiam sie czy nie lepszym rozwiązaniem bedzie beta bo owulkę miałm w 19 dniu cyklu wiec test to mało wiarygodny będzie w tej sytuacji....
Mou no jak jajo musi być i nawet coś musi się z niego wykluć
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry