reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou nie ma bata, jajo bedzie i jak pisze Nikola wykluje sie na pewno coś z niego :))))))))))
Iza to faktycznie miałas luz, cisza w sumie skoro byłas sama na sali , mogłaś wypocząć i pobyć z maleństwem sam na sam ;)))) U mnie są sale 2 osobowe i bardzo dobrze, była jeszcze jedna kobietka po porodzie ale sama dziecko w inkubatorze wiec nie darło sie nocami!! zresztą Jaś spał cały czas,a zawsze jak szłam do łazienki to on w ryk , podeszłam do niego cisza, oddaliłam sie a on znów w ryk !:szok: Tamtej dziewczynie nie dałam popilnować bo jakaś oszołomiona była, nie odzywała sie w ogóle, dzikus jakiś i tyle!!!!!!!!!
Byliśmy na spacerku , bo słonce wyszło, zdąrzyliśmy wejśc do domu i sie rozpadało !!!!!

U mnie nadal brak @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: Jezu ile można czekać :(((((((((
 
reklama
ja też jak rodziłam to miałam sale 2 osobową z tv byłam z babką co urodziła 4 dziecko i była fajna zresztą ja rodziłam w prywatnej klinice na fundusz i ogólnie warunki jak w b.dobrym pensjonacie
 
Ja rodziłam w wakacje, więc świąt żadnych nie było, ale jak teraz zaskoczę, to będę miała termin na okolice Sylwestra - to może będę miała szansę spróbować jak to się rodzi w święta albo w Nowy rok :p Ale by było śmiesznie, gdybym urodziła minutę po północy w Nowy Rok hehehehehehehe
No ale do testowania mam jeszcze tydzień i się jakoś nie nastawiam...

Właśnie wróciłam z Szymkiem z rehabilitacji - jechaliśmy autobusem (bardziej to przypominało autokar...) - dla niego to nowość - ale się cieszył, zdążyliśmy ruszyć a on na cały autobus "Ojej, ale jest fajnie" a kierowca w śmiech :D Na rehabilitacji było zarąbiście - bujał się na piłce takiej do ćwiczeń :-D skakał po materacach :dry: i zagadywał wszystkich - ale dawno nie widziałam tylu uhahanych ludzi w jednym miejscu :-)
 
Rysica jak coś to mam nadzieje ze bedziesz rodzic w sylwestra i maluszek urodzi sie minute po 12 :tak::-Dbyło by świetnie :))))))))))))))))) w telewizji byś była :-D
 
Dzięki Kochane :) Mam nadzieję, że wielkanocne jajo się wykluje... ha ha oby podwójnie :) Marzę o bliźniętach :):):) Naprawdę !!! Ma któraś sposób na bliźniaki ??? -- nie - nooo wiem, że sposobu nie ma, ale tak tylko pytam :-)

Rysica - No to wiem co czujesz z tym śmianiem "autobusowym" :-) bo my tylko autobusami się poruszamy - nie mamy samochodu - ale że MM pracuje w głównej linii autobusowej - mamy przejazdy za darmo. No i tu w UK jest tak, że wejście do autobusu jest tylko jedno, bilet kupuję się tylko u kierowcy, więc nie ma gapowiczów, ... no i niunia ma zawsze na wszystkich wsiadających i wysiadających oko --- oooojjjj jak duże oko hehe - i jak tylko ktoś wsiądzie -to jest "hejoł" :) no i każdemu z osobna wysiadającemu "babaj" czasami brzmi jak "papaj" :) No i nie ważne jaki gbur wsiada lub wysiada - to zawsze niuni odpowiada i się z nią wita :) lub mówi by by :) REWELACJA
 
Mój mały w sumie to chyba z 5 razy jechał autobusem- oczy miał wszędzie dosłownie, nie wiedział juz gdzie ma patrzeć :szok: hehe, jak podrosnie to bedzie go tato mój brać na dwa-trzy kursy na przejażdzkę bo jest kierowcą :)))))) Wiec dziecko bedzie miec frajde a ja godzine spokoju hahha:)))))))))))))
Ja nie lubie sie tłuc autobusami, jak mojego na tygodniu nie ma to muszę jak mam sprawe jakąś ale w weekend to juz każe sobie dupcie wozić autkiem haha a co :))))))) nie mam prawka ale pewnie zrobię bo mój ma iśc mnie sam zapisać wiec będe zmuszona chodzic ;((( łeeeeeeeeeeee

Mou-jak znajdziesz sposób na bliźniaki to sie podziel bo mój strasznie marzy aby miec bliźniaki jak w sumie tez bym chciała :))))))))))))))))))))))))
Za jednym zamachem i było by z głowy :)))))))))))))))
 
Oj w Sylwestra bym nie chciała urodzić! Ale w nowy rok - TAK :p imię Sylwester mi się baaardzo źle kojarzy :/ A w nowy rok - nie dość, że najstarszy w klasie by był zawsze, to jeszcze 2 tygodnie więcej macierzyńskiego :D
a w TV mogę być, tylko będę się musiała umalować :p Chociaż, jak znam, siebie, to bez makijażu do szpitala nie pojadę :D Ja kocham być umalowana :D (to oko w avatarze to moje własne :D)
No, tylko z tuszem dam sobie spokój :p Ale jak wszytsko będzie ok (poród się zacznie wolno, skurcze co powiedzmy 10 min :p) to zdążę między skurczami :D hahahaha
No bo wiadomo, że jak będzie coś nie tak, to nie będę myślała o malowaniu tylko będę jechać i już... aa to w samochodzie się umaluję! no, sytuacja opanowana :p
 
Ale Wam fajnie z tym testowaniem:-) mnie jajniki dzis bola, noga do tego i czuje sie dzis zle, lezalabym ciagle. Owulacja w toku jak nic.
Jeszcze kilka miesiecy i tez zrobie test, chociaz u mnie to niekonieczne, @ zawsze dostaje jak w zegarku, wiec jak nie dostane w 28dc to znaczy, ze ciaza:)
Ale poki co chce miec swietne wakacje, poczuc troche wolnosci, pochodzic na dyskoteki, posiedziec na plantach wieczorem i ogolnie pobalowac;)
 
reklama
haha Rysica to widze ze my bardzo podobne !! Bo ja tak samo bez makijażu nie wychodzę z domu, do szpitala nałożyłam lekki podkład i oko podkresliłam kredką bez tuszu zeby nie wyglądać jak panda w czasie albo po , hahha !!!!!!!!!!

DZIEWCZYNY KONIECZNIE LUKNIJCIE !!!!!!!!!! JA SIE MAŁO CO NIE ZLAŁAM ZE SMIECHU !!!!!!!!!!!
http://moda.allegro.pl/strippante-kabaretki-jak-ponczochy-z-paskiem-3-4-i1550058090.html

Chyba dla dupodajek najlepsze takie są , zeby było szybciej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry