reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Piszesz, że w Twoim przypadku to się nie sprawdzi, bo masz nieregularne cykle... bardzo nieregularne :) a byłaś u gina z tym? Nieregularne cykle, jeśli długo trwają mogą i pewnie są przyczyną problemów zajścia w ciąże... może przybałoby się je najpierw wyregulować?
ja już zdiagnozowana przebadana i w ogóle.... mam hiperprolaktynemie czynnościową problemy u mnie zaczęły się w momencie kiedy zaczęłam się starać o dzidzie wcześnie było wszystko w początku staram się od listopada i jestem weteranką wśród tu starających się nie zaciążonych.....od prawie miesiąca zażywam bromergon powoli zaczyna działać na mój organizm wiec mam nadzieje że owulacja wróci tak szybko jak szybko zniknęła czyli w tym cyklu .....
Igasia to nie ciekawie z tymi skurczami dobrze że jedziesz do Polski tu cię dokładnie przebadają
Klaudusia ani mi się waż rodzić jeszcze zaciskaj nogi!!!!!!!!!!


jak położę Wiki doczytam resztę bo jeszcze na noga mała rozrabiara ...po za tym jestem wykończona bo jak mój wrócił to zabraliśmy sie za ogród i trochę się łopatą namachałam
kasiorek prawidłowo że rośnie ma rosnąć i trzymać się wysoko to zawsze dobry znak bo oznacza że masz oki progesteron druga opcja że masz owulkę przy twoim pcos możliwe jak masz okazje to zmolestuj chłopa...
mamuśka dobranoc.
rysica no to mówisz że jazda bzykowankowa dziś się rozpoczyna :-);-) powodzonka i kciuki za ten cykl!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikolaa, no dzisiaj się rozpoczyna "akcja bzykankowa" :D choć teraz tuż po @ to i tak nic z tego :p tyle, że ochota jest bo pościliśmy tydzień :p
a wiecie co mój powiedział? że on to by nie chciał w tym cyklu jeszcze zajść, bo jak się okaże, że ciąży jestem, to on się będzie bał do mnie zbliżyć :p a on by się chciał jeszcze postarać :p wariat :p przez łeb dostał :p
 
mój jeszcze siedzi na kompie o ogląda samochody wiec ja laptopa sobie do łóżka zatargałam czekam na mojego żeby zrobiła swoje my już jak króliczki mechanicznie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie, mam do Was pytanie, 4,5 miesiąca temu urodziłam poprzez cc upragnionego synka. Chcialabym jak najszybciej zaczac starac sie o rodzenstwo dla niego, jak długo po cc muszę odczekac aby kolejna ciaza byla bezpieczna? czy faktycznie az rok?
 
obowiązek wykonany moża na dziś iść spać dobranoc

martaik wiesz myśle że jak gin ci powiedział rok to rok choć ja słyszałam że nawet 3 dobrze jest odczekać po CC... ja bym nie ryzykowała wcześniej zresztą nawet po porodzie SN najlepiej odczekać bo przecież ciąża to ogromne obciążenie dla organizmu kobiety i musi sie zregenerować... najlepiej skonsultuj sie z lekarzem....
 
Martaik - mi gin powiedział, że bezpiecznie jest dwa lata poczekać, bo jak się wcześniej zajdzie, to może w ostatnich miesiącach lub podczas porodu macica pęknąć na szwie. Także ja bym się nie spieszyła na Twoim miejscu, bo kilka m-cy to zdecydowanie za wcześnie...
 
witam Kochane:* miłego dzionka:)
ja dzisiaj sprzatanko robie w domciu...a juz niedługo swieta
ostatnio miałam niezły ubaw a jak usłyszałam tu o króliczkach to mi sie przypomniało klep klep klep:-D:-D
ja wczoraj juz nie miałam siły zajrzec do was bo reperowalismy droge mamy dziury na drodze z tłocznia a nasza gmina w tym roku sknera sie zrobiła i teścio załtwił kamienie i takie tam i zasypywalismy dziury oczywiście sasiedzi w dupie to maja nawet sie nie dołaczyli a tez jezdza samochodami....oczywiscie robilismy z własnej woli bo szkoda samochodów ale widzieli i zadnej ingerencji w to:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry