reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia minie to Wikiemu zobaczysz :) musisz mu na maxa tłumaczyć że bedzie starszym braciszkiem tym najukochańszym i dzidzia bedzie go potrzebowała jego pomocy i że to dla niego wielka nagroda miec młodszego brata i takie tam zrób wielkie świeto jak wrócisz zmałym do domu dla Wikiego:)
Mamuśka teraz juz wszystko moze byc dobrze zobaczysz:) ja też nie spodziewałam sie ze mozna tak sie zrzyć z osobami z netu ale jak widac to mozliwe:*
 
reklama
agnieszkak2 tak to moze byc plamienie okołoowulacyjne,wlasnie czytam o tym necie,tylko wlasnie dziwi mnie ze nigdy tego wczesniej nie mialam.Czyli tzn teraz ze niedlugo bede miala owulacje,czy ze mam ja wlasnie teraz?Nie czaje..
mamuśka23 mi wlasnie brakuje takich spowierniczek;-) wyjechalam z kraju,moje psiapsioly zostaly tam,tutaj tez jakos nie moge sie odnalezc,a brakuje mi kontaktow z moimi rodakami:happy:.
 
Mamuskaja tez jestem z Toba kochana.Wszystko sie ulozy,zobaczysz!!!!:tak:
Wysylam Ci bardzo pozytywne wibracje!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Kasik mnie sie wydaje ze masz chyba pekniecie tego pecherzyka czyli włosnie owulka a może sie myle ale ja to tak rozumuje ,organizm może sie zminić ja pierwszy raz czułam w tamtym miesiacu klucie jajnikow na owulacje
Igasia:*:*
 
Tak wiem ze @ moze przyjść nawet po 6 tygodniach ;( strasznie długo ale bede czekać cierpliwie, zresztą nie mam wyjscia !!!!!!!!!!! Teraz zauwazyłam ze potrzebne jest mi wychodne z domu, bo tak nie myśle a jak siedze to wiadomo ze sie tylko myśli i rozpacza !!!!!!!!!!!!
zamówiłam małemu łóżeczko juz bo kasa przyszła z Pit-u, i trzeba pomyślec o remoncie salonu, tzn może tapete sie fajną połozy, teraz taki wybór ze nie wiadomo co wybrac ale ja sobie upatrzyłam wzór juz OTOSTYL_COM TAPETY ,TAPETA FIRMY AS ESPRIT 5 (1484849497) - Aukcje internetowe Allegro taki jak na tej ścianie, tylko myśle zeby nie znaleść jaśniejszego fioletu zeby tak nie przyciemnić pokoju, no muszę sie czymś zająć zeby nie oszaleć !!!!!!!!!!!!
a łózko takie zamówiłam Łóżko sosnowe MIKI, nowość na rynku! 80x180 (1521512866) - Aukcje internetowe Allegro tylko barierka bedzie dłuższa i materac u tego samego sprzedawcy kupiłam , myśle ze bedzie odpowiednie to łóżeczko !!!!!!!!!!!
 
Rzeczywiście tapet jest teraz do wyboru do koloru. Ja w sypialni w domu to sobie trzasnę jakąś fajną. Tu już remontu nie będziemy robić, bo szkoda kasy.
A łóżeczko fajne. Tylko nie bierz łóżka tylko lakierowanego, weź jakiś kolor.
 
Tak juz zamówiłam z kolorem nr, 3, fajnie wygląda bo taki kolorek mamy w sypialni !!! Mnie sie marzy dom, moze kiedys w tego totka wygram to sie wybuduje !!!!!!!
 
mamuska - nie wiem co przechodzisz ale my tu jestemsy po to zeby sie wspierac ;]

u mnie dzien do dupy skzoda gadac ,.mysle ze si enie udalo bo mam problemy z mezem i z owulacja wydaje mis ie ze juz dawo po niej!
 
Mamuśka super gust:)
kurcze czego jest tak że jak sie sprowadzasz na wieś z miasta to ludzie Cie spostrzegaja za kogoś innego ....to że weszłam w rodzine taka że mojego teścia każdy uważa bo był kiedyś kierownikiem i to ludzie uważaja ze nie wiadomo kim jesteś....bo dziś znajoma tu zewsi sie zapytała czemu nie posłałam na wieś dziecka do przedszkola czy mi dzieci nie pasuja ze wsi ...no zamurowało mnie:szok: ja sie nie wywyrzszam i nie wiadomo za kogo sie nie uwazam jestem prosta a tu takie pytanie tylko że popierwsze przedszkole jest od tego roku dopiero otwartena wsi i nie mam zamiaru zmieniac z czegos co jestem bardzo zadowolona ,przedszkole wiecej oferuje i wiecej godzin i posiłkow a ze 200 zł droższe to juz ktos wielkie halo robi z tego...głupio sie poczułam:-(
 
reklama
mamusia hehe wygrywaj wygrywaj :tak:
Ja mam ładną działkę a obok są jeszcze wolne to kupisz i się pobudujesz :-D
Agnieszka tak na wsi niestety jest. Każda inność jest niezrozumiała...
 
Ostatnia edycja:
Do góry