reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej!! Jak tam? Ja znów miałam super krótki okres.. Zaczął się 22 a skończył 24.. Hehe ;D

Rysica, miałam pytać co z tą @, ale doczytałam.. Przykro mi.. Może tym razem się uda :)

Mamuśka, musisz wierzyć że tym razem się uda i będzie dobrze. Widocznie tak miało być.. Aniołek nie był gotowy.. :(

Poprosiłam Anioła żeby Cię pilnował.
Odmówił mi.
Kiedy zapytałam dlaczego, odpowiedział:
"Anioł Anioła pilnować nie musi"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

mamauśka wchodź i żal się przecież po to tu jesteśmy nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz i myślisz ani twojego bólu mogę sobie tylko wyobrażać mnie na sama myśl serce się ściska z bólu a co dopiero przeżyć odejście aniołka masz prawo do złości i płaczu nawet do wrzasku .... pisz może jakoś ci pomożemy w trudnych chwilach bo samemu ciężko a tym bardziej jak się tylko myśli .... i nie wchodź na październik nie oglądaj nie czytaj nie rozdrapuj ran pozwól by powstała blizna wtedy będzie łatwiej każda rana potrzebuje czasu by sie zagoić nawet ta największa i najgłębsza blizny czasem bolą i ciągną nie miłosiernie ale to już tylko blizny.............
dziękuję że pamiętałaś o mnie u mnie już lepiej po za brakiem koncetracji i lekkim osłabieniem lepiej powoli przyzwyczaja się organizm chyba do bromergonu........


ja dziś pospałam do 10 ale Wiki szalała przez pół nocy coś jej się śniło że coś stuka i puka i nie może spać, po za tym leń totalny a muszę coś posprzątać na polu szaro buro i ponuro
 
dziękuję dziewczyny !!!!!!!!!!! jesli jakoś zniosę ten okres czekania to bedzie potem lepiej jak znów zaczniemy sie starać o dziecko, modle sie juz teraz codziennie zeby juz nie skazywał Nas na takie cierpienie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrze, wierze w to!!!!!!!!!!!! Jeszcze są dni w których mam dośc życia ale napewno z czasem odnajde sens życia !!!!!!!!!!
 
jasne że odnajdziesz sens życia ty go nawet nie zgubiłaś w głębi serca wiesz jaki on jest tylko teraz twoja żałoba go zasłoniła jesteś silną kobietą i dasz radę !!!!!!!!!!!!
 
mamuśka23 bardzo mi przykro,:-(rozumiem przez co przechodzisz,ja poronilam w 7-8tyg,a dowiedzialam sie o tym dopiero w 3miesiacu,tak bardzo pragnelam tego dziecka,i choc wiedzialam o nim tylko 2 tygodnie,to juz je pokochalam,potem przyszla rozpacz.Przeplakalam kilka tygodni.Moj ginekolog mowil ze my -kobiety za szybko sie wczuwamy,ze do 3 miesiaca ciazy powinnysmy poczekac z tym,bo te pierwsze 3 miesiace sa czesto decydujace,moze po czesci ma racje,ale ciezko to zrozumiec,dla nas nasze dopiero co poczete dziecko jest od poczatku dla nas juz naszym dzieckiem.Rozumiem Cie,naprawde,wiem ze jest ci ciezko,ale masz kogos dla kogo masz zyc,i zobaczysz ze po deszcu zawsze wychodzi słonce-choc na poczatku ciezko w to uwierzyc.Bedzie dobrze.

Dziewczyny mam dzisiaj 15dc,i jakies dziwne plamienie,brazowe,nigdy wsrodku cyklu czegos takieg nie mialam.Co to moze byc??
 
MamuskaKochana pisz pisz ja za Toba bardzo tesknie i mocno wierze że sie Tobie ułoży:*
ja narazie mam nadzieje ze zajde w maju bo tak mi wychodzi na 24 grudnia termin jakby teraz wyszło...
Kasikjak sie nie myle to takie plamienie podczas owulacji ale sprawdz na necie jeszcze
 
Mój Wiki właśnie molestuje wózek, łóżeczko i fotelik dla malucha... Wiecie zaczynam teraz się bać jego reakcji, bo on nie daje dojść do tych rzeczy i czasami woła, że jego... Jak składałam wózek to zabrał mi kółka i powiedział, że nie da, bo to jego koła....
 
To miło że ktoś o mnie pamięta i darzy mnie szacunkiem , Nawet nie wiedziecie jak sie ciesze!!!!!!!!!! Ja sie bardzo z Wami zżyłam, a nie sądziłam ze tak można przez internet nie rozmawiając w cztery oczy :)
Ja pewnie dostane @ w kwietniu i znam osoby które juz zaszły po pierwszej @ i ciąża przebiegała idealnie , na jedno chce ale na drugie boje sie , teraz nie bede niczego planować poczekam na wyniki potem konsultacje z lekarzem i wtedy powie mi kiedy można sie starać , !!!!Plamić ciągle plamie i mnie to juz denerwuje ale juz mniej !!!My sie cieszyliśmy miesiąc ciążą!!!
Kasiik kiedy dostałas pierwszej @ po poronieniu ???? Mialas zabieg czy samoistne poronienie to było???? i To było przed Mają ????
 
reklama
mamuśka23 Tak to bylo dlugo przed Maja,z 4lata temu.Juz dokladnie nie pamietam,wiem ze dostalam tabletki po ktorych mialo przyjsc poronienie,bo ja mialam je caly czas w sobie,tylko serduszko juz nie bilo:-(.Lekarz powiedzial ze jak wszystko wyczysci sie po tych tabletkach to nie bede potrzebowac juz zabiegu,wtedy pamietam krwawienie dostalam po kilku dniach brania tych tabletek,zabiegu nie mialam.A @ potem zaczela byc bardzo nieregularna bo mialam hiperprolaktynemie.I naprawde juz tego nie pamietam kiedy przyszla pierwsza @
Znalazlam cos takiego w necie: Jeżeli poronienie nie zakończyło się zabiegiem łyżeczkowania, to powinno się co najmniej kontrolować poziom hormonu bHCG, który w przeciągu miesiąca powinien spaść do zera. Pierwsza miesiączka po poronieniu powinna się pojawić w 4-6 tygodni po zakończeniu krwawienia
 
Do góry