reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mamuśka super zakupki bardzo praktyczne łóżko naklejki bomba a wiesz co co tapet to naprawdę fantastyczne tapety są Leroy Merlin duży wybór i ceny też nie takie straszne ja muszę do Wiki kupić naklejki mam zamiar jakieś kwiaty i motylki bo ona to uwielbia oczywiście wszystko musi być różowe bo na dzien dzisiejszy to jej najulubieńszy kolor!!!!!!!!!
Rysica super pokoik .....moja Wiki też nie ma duużo zabawk jakoś nie jestem zwolenniczką kupowanie ton zabawek ostatnio moja znjoma pyta czy wiki ma chomika zuzu pet jak jej powiedziałam że zamiast chomika na baterie ma prawdziwego pas kot i rybkę i szkoda mi kasy na to bo pobawi się 10 minut i będzie w koncie leżeć to stwierdziła że to przecież fajna zabawka oki może fajna ale zbędna wole za tą kasę kupić jakaś zabawkę która czegoś wiki nauczy jakoś rozwinie zreszta ja zapobiegliwie ucze Wiki ze nie wszystko może mieć....
Klaudusia nie martw się Wiki się przyzwyczai i fajnie że już wszystko prawie gotowe na małego
Kasik kasiorek aga buziak

normalnie zapominałam co wiecej mam napisać musze jeszcze raz przeczytać
 
Nikolaa - ja mam takie samo zdanie - Szymek ma większą część zabawek edukacyjnych, wymagających zapamiętywania, myślenia, koordynacji ruchowej itd :) Ale on lubi też takie kombinowanie. Aaa i dużo też robimy razem - układamy puzzle, malujemy farbami, rysujemy, sprzątamy, gotujemy razem (to co można robić z dala od gazu robimy razem) itd.
 
Jaś natomiast na dzień dziesiejszy ma tyle zabawek ze naprawde aż za dużo, chowam mu połowe i za jakiś czas wyjmuje to wtedy jest zaciekawiony bo zapomniał o nich, ale teraz juz kupujemy mu takie własnie zeby sie rozwijał itd, bo i tak pobawi sie nową zabawką i ją w kąt rzuci niestety wiec strata kasy !!!!!!!!!!!!!A taki sie mądry zrobił, wszystko zrobi co mu sie powie, np przyniesie swoje buty kurteczke jak mu sie powie ze idziemy na spacer, albo jak cos mam dać mojemu a Jaś jest obok to daje jemu i każe dać tacie to taki zadowolony biegnie i podaje mu a jak mąż dziękuję to on klaszcze sobie :) wszystkie części ciała tez pokazuje , np noga ręka, włosy oko uszy nos itd !!!!!!

uciekam spać, dobranoc kochane :) paaaaaaaaaaaaaaa........
 
Mamuśka fajny ten etap jest u maluchów!!!!!

moja Wiki teraz jest na etapie pomagania w kuchni wspólnego sprzątania uczenia liczenia do 20 i dalej zaczynam z nią literki cyferki nauka na zegarze godzin zabaw w sklep i gier planszowych puzzli no i ciastoliy niestety ona nie lubi kolorować ani malować za bardzo ani wycinać nie chce jej sie tego robić ogólnie to jest mały leniuszek ale straszna z niej mądrala kiedyś przyszła z przedszkola i mi mówi wiesz mamusiu pania Dagmara mi mówi że straszna mądrala ze mnie zawsze sie potrafi wykręcić czasem to mnie tak zagnie ze nie wiem co jej odpowiedzieć:-D po za tym no to moja to fanka bajek które muszę jej ograniczać i raz w tygodniu godzinkę może grać na grach na komputerze co uwielbia i radzi sobie fantastycznie dla mnie to aż nie wiarygodne....

ja też spadam spać bo mnie coś głowa zaczęła boleć no i muszę sie wyspać bo jutro muszę sie zmusić do sprzątania.........
dobranoc
 
Hejka z rana!!! Ale mam dziś humor... Oj lepiej nie podchodzić... :no:
Mogę Wam powiedzieć jak mnie Wiki wczoraj zagiął. Stanął przy mnie, miał w jednym ręku lizaka a w drugim rogalika (oczywiście tatuś dał). Mówię do niego: W jednym ręku lizak, w drugim rogalik a obiad gdzie???? A Wiki na to: NIE MA!!! I uśmiechnął się, odwrócił i poszedł...:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
Wpadam życzyć miłego dnia
Klaudusia brawo dla Wiktorka, teraz to juz bedzie mówić coraz wiecej :)
Ja zła tez od rana :((((((((( mialam jechać na zakupy kupić kurtke na wiosne skórzaną to oczywiście pogoda zawiodła !śnieg pada :szok:
 
Mamusia Wiki ma na każde pytanie odpowiedź chociaż za dużo słów nie umie ale jak odpowie to kopara opada i stoisz i nie wiesz co odpowiedzieć :-D
U nas już słońce ale wczoraj wieczorem i w nocy chyba padało, bo biało.
 
witam i ja kawa i do sprzątania choć sypialnia już zrobiona
u mnie nie ma śniegu ale chłodno ... humor taki spobie spac mi się chce i i znów mi się chce blllllleeeeeeeee
Klaudusia właśnie takie odpowiedzi sprawiają że człowiek poda na twarz hahahahahha
Mamuśka szkoda że nie udało sie ci wybyć na zakupy
 
reklama
A mi mąż posprzątał dziś kuchnię i nawet nie kazał wstawać z łóżka :-D ale i tak wstałam, bo muszę pranie zrobić.
Ale mi się ciasno w pokoju zrobiło jak to wszystko rozłożone...
Oj Wiki zacina wszystkich. Po tatusiu tak cwaniacko wygadany :-D
 
Do góry