reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Rysica super pamiątki masz. Teraz nowe technologie poszły do przodu i jest możliwość przegrania takiego filmu na płytę DVD.
A ja po sobie nie mam żadnych pamiątek ale Wikiemu staram się coś pozbierać.
Nikola :-( trzymaj się kochana. Na pewno wszystko niedługo się ułoży.
 
Wróciłam i nie moge sobie poradzić z tym co usłyszałam !!!!!!!
Dziecko sie w ogóle nie rozwija przez 2 tygodnie nic nie urosło dzis chciala mnie na szpital juz dać, ale jednak poczekamy do poniedziałku i wtedy zobaczy co zrobić, albo sama poronie albo na szpital !!!!!!!!!!!!! Boże dlaczego Ty mi to robisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życ mi sie juz nie chce !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
2 tygodnie temu było dobrze a teraz juz nie, dziecko nic nie usrosło w ogóle sie nie rozwije a serduszko bije !!!!! Nie mam siły płakać juz, szłam całą droge i ryczałam, nie chce mi sie żyć, dlaczego los tak kpi ze mnie !!! tak bardzo chciałam tego dziecka a teraz moge je stracić, lekarz jasno powiedziala ze albo sie zmieni cos przez tydzien albo poronie !!!!!
 
no test po Wiki tez mam.... ja ze swojego dzieciństwa dużo zdjęć mam lalki barbie którymi Wiki się bawi i sukienki które mi przysyłała ciotka ze stanów i dalej są w idealnym stanie....
 
Mamuska nie martwa sie i nie denerwuj serduszko bije nie krwawisz poczekaj wszystko będzie dobrze żeby sprawdzić czy wszystko w porządku idź na betę i sprawdź na normach usg nie jest wcale takie dokładnie na swoim przypadku ci powiem ze np u mojej Wiki serduszko zaczęło bić dopiero w 9 tygodniu a u ciebie jest serduszko na pewno coś żel zobaczyła albo coś się obróciło ... będzie dobrze....
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka, może jeszcze wszystko będzie dobrze! Może jakoś pod skosem się ułożyło i dlatego nie mogli go dobrze zmierzyć? Musi być dobrze, przecież tyle było przypadków, że coś źle zobaczyli czy źle zmierzyli... 3mam kciuki!!!!!!!!
 
reklama
Do góry