reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Dziękuję dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Wyszły po ok 3 minutach, jak się już ten cały pasek zabarwił i kreska testowa zaczęła się robić wyraźna - ale zanim jeszcze z łazienki wyszłam, więc dość szybko :) Ale taka jaśniutka !!!!!!!!! Nawet na jednej focie wyszła, ale wieczorkiem wkleję :-)

a mąż się ze mnie śmieje..... :wściekła/y: ale już uwierzył i poszedł spać dalej :-D jak wtedy co się o Szymku dowiedział :p
a z Szymkiem to ja tydzeń po terminie robiłam, bo jakoś tak wtedy nie śledziłam, i nie zajarzyłam, że mogę być w ciąży :p

aaa no i @ nie przylazła :p a ja się zawsze budziłam z @ :p
 
Tak jest Klaudusia leci nam ten czas nieubłaganie.
Rysica jaśniutka ale jest:-) nie ma tu co rozważać, udało się.
Mamuśka nie wiem u ilu dziewczyn tak było u mnie napewno, teraz z synkiem test wyszedł mi przed terminem @. Pewnie z Dianką się nam udało w ostatniej chwili życia jajeczka, może u Rysicy tak samo.
 
Rysica ja z Wikim też miałam bladą kreskę i na fotce pewnie by nie wyszła no i byłam w ciąży! To czekamy na fotkę
I kreska do tej pory na teście taka blada ale widoczna już prawie 3 lata :-D a teraz dwie grubaśne wyszły i od razu było wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
Jak jest druga kreska to jest nie ma innej możliwości chyba że się brało ten hormon doustnie:-)
Jak jej nie ma to można mieć wątpliwości a tak to chyba nie potrzebne.
 
reklama
Do góry