reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej
Wchodze na bb a juz mi sie ciśnienie podnosi :wściekła/y:
Klaudusia kobieto zwariowałas !!!!!!!?????????????????????????:wściekła/y::wściekła/y: Okna myć w Twoim stanie ????????????? Ty chyba chcesz juz urodzic !!!!!!!!!!!!!!!!! Ani mi sie waż myć te okna , bo tyłek zleje !!!!!!!!
Hej Nikolaa :* Współczuje tej wczesnej pobudki !!!!!!!! My dzis do 8 spaliśmy , wiec ostatnio to rekord bo przewaznie juz o 7 wstawał gagatek :( A tak kiedys pieknie spał do 8-9 !!!!!!! ehhhhh!!!!!!!!!
Piti - wyobrażam sobie ze jest Wam trudno, ale teraz z pracą w Polsce to trudno , a zwłaszcza o dobrą prace, mojego nie ma 5 dni w tygodniu i tez jest mi ciezko, tesknimy, synek tak samo, ale wierze ze niebawem sie to zmieni, trzeba to przetrwać !!!!!! Nikt nie mówił ze bedzie łatwo !!!!!!! Własny kąt jest bardzo ważny tym bardziej ze chcecie miec dziecko !!! ja sobie nie wyobrazam mieszkać z tesciami czy rodzicami , sami to sami , nie ma porównania :) Trzymam kciuki zeby sie wszystko szybko ułożyło :)

Kasiik hej :) Trzymam kciuki abyś szybko zaszła w upragnioną ciążę :D &&&&&&&&&&&&&&

Aga witam :* brak objawów ????????

A gdzie sie podziewa Agnieszka27 i Maja ??????
 
reklama
Mamusia nie denerwuj się bo urodzisz :-D Przyszły czarne chmury i nie wiem co teraz... Muszę umyć, bo za miesiąc tym bardziej tego nie zrobię.
Ja się czuję świetnie! Normalnie jak nie w ciąży! :-D
 
Nicolaa No wlasnie nie pomyslalam o tym,nie robilam badania z tabletka MTC.A w Polsce mialam oba badania i wyszlo mi tak jak u ciebie.Faktycznie,dzisiaj bede dzwonic do mojej gin.A test robilam zaraz jak zaczal mi sie spozniac no i 4 tygodnie temu u gina mialam tez robiony test-i usg.Ciazy nie było.Dzis pobolewa mnie podbrzusze jak na @,i dalej mam mdłosci.Ech..sama niewiem co myslec.Ostatni @ mialam 27.12.owulacja niewiem czy wystapila.
Piti Ja mialam podobna sytuacje,niestety moje malzenstwo nie przetrwalo tej proby,ciagle rozstania,on tam ja tu.Nie dalam rady,maz tez bardzo sie zmienil i moze to przewazylo.Ja zycze Tobie zebyscie jak najszybciej byli razem na miejscu,wiem ze czasami ciezko-takie czasy,ale moze znajdzie sie inne wyjscie z tej sytuacji,tak zebyscie mogli byc razem?.Moj maz tez pojechal tam z przyczyn finansowych-ale my mielismy inne wyjscie-on nie chcial,wolal siedziec tam sam.Teraz nie zaluje tej ostatecznej decyzji,mam wspanialego faceta przy sobie,kochana coreczke,i jestem szczesliwa.Zycze Tobie upragnionej fasolki:) i szybkiego powrotu twojego mezczyzny:)


 
Ostatnia edycja:
hej Kochane:*
ja sie czuje dobrze brak jakichkolwiek objawów inaczej sie czuje jak przez te dwa miechy bo mnie nic nie boli:)
a wtamtych miesiacach pobolewał owiele wczesniej brzuch moze poprostu tamte bóle były urojone:-D
tylko te głupie cycki mnie draznia obetne je sobie chyba:baffled:
 
Witajcie,
Niebawem zamierzamy rozpocząć drugie staranka. Nie wiem czy w odpowiednim wątku o to zapytam, ale mam nadzieję, że nawet jeśli nie to odpowiecie :-D
Czy wiecie może jak to jest z zajściem w ciąże po cerazette? Pytałam mojej gin, po jakim czasie od odstawienia mogę się spodziewać @ i czy od razu mogę się starać to nie udzieliła mi niestety zadowalającej mnie odpowiedzi...
 
dziewczyny ja zaraz oszaleje albo bede ryczeć:-( cos nie tak sie dzieje bo mnie cycki nawalaja juz nie moge łęęęę jeszcze jak nacisnełam to mi sikneło mleko a przeciez castgnus chamuje a nie powieksza :-:)szok:
 
Witajcie,
Niebawem zamierzamy rozpocząć drugie staranka. Nie wiem czy w odpowiednim wątku o to zapytam, ale mam nadzieję, że nawet jeśli nie to odpowiecie :-D
Czy wiecie może jak to jest z zajściem w ciąże po cerazette? Pytałam mojej gin, po jakim czasie od odstawienia mogę się spodziewać @ i czy od razu mogę się starać to nie udzieliła mi niestety zadowalającej mnie odpowiedzi...

hej :) powiem szczerze ze ja tez tego nie wiem,wiec nie pomogę !!!!!!!
a rozmawiałas na temat drugiego dziecka z lekarzem??? Bo widze ze Twoja córeczka ma dopiero pól roczku , a z tego co wiem to jest to troszkę niebezpieczne tak szybko zachodzic w ciąze !! przepraszam, nie gniewaj sie ze tak mówie, ale warto porozmawiac z lekarzem jaki odstęp jest odpowiedni, 9 miesiecy po porodzie to minimum aby znów zajśc w ciąze !! Organizm musi dojśc do siebie po ciązy, !!!


Aga bidulka, ale dziwne to troszkę moim zdaniem !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mamuska a co ty o tym sadzisz?? ja nie wmaówiłam sobie tego bo one tak samo zaczełu i to 5 dni po owulce ..ja sobie nie wmówie ze to ciąza bo nie wierze ale sie troszke ciezsze zrobiły i bola
 
Do góry