reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

a ja własnie w ciązy lubie podkreślać brzuszek :) z jasiem nie zakrywałam tylko podkreślałam :D a co :D :-D
A mój urodził sie w 38tygodniu i mial 3700 i 52cm :D
 
reklama
:D hahaha :)Niby sobie myśle ze bym zwariowała ale jednak tu chodzi o dziecko wiec sie wszystko zniesie nawet takie długie leżenie plackiem, no ale co innego w domu a co innego w szpitalu ,,,, !!!!!!!!!!!!!!

Ja uciekam spać, bo musze przytłamsić małego bo spać nie chce isc :wściekła/y: a jak sie położe to i ON zasnie szybko przy mnie !!!!!!!!!!!!
Dobranoc słoneczka :*:*
Paaaaaaa..... Do juterka :*
 
miałam termin na sierpień - ale od połowy maja byłam w szpitalu i nosiłam gustowne piżamki :p

ojjja bym chciala tzn wolala lezec od maja do lipca bo to by ułatwilo i wyprostowalo wiele spraw synnie musialby lezec na patologi noworodka przez 6 tygodni aczkolwiek wszyscy sie dziwili ze wczesniak z 30 tygodnia ma 2 kilo i ponad 45 cm
 
Mamuśka - dobranoc! :)
A co do leżenia plackiem - nie leżałam plackiem - musiałam tylko "być" na patologii ciąży w razie, gdyby doszło do pęknięcia błon płodowych a wraz z nimi pępowiny - bo wtedy by mi Szymka wyjęli w 3 minuty. Więc chodziłam, siedziałam, żartowałam z położnymi, wieczorami malowałam im paznokcie w różne wzorki :D poza tym śmiesznie było, bo miałam fajne współlokatorki (były tak długo jak ja więc się nieźle zżyłyśmy).w Scrabble graliśmy w dzień i kompa miałam (lapka) a wieczorami śmiałyśmy się do rozpuku z położnymi :)
naprawdę, fajnie to wspominam :)
 
Ciao!!!
Ja tez lubie podkreslac swoj brzuszek,a na przejsciu wypycham go jeszcze bardziej,autka zatrzymuja sie blyskawicznie:-D:-D
Mimo,ze jestem w 19 tygodniu,to juz mi pepuszek wystaje:szok:
Moje malenstwo mnie wola z lozeczka,wiec ide do niej...
 
Ciao!!!
Ja tez lubie podkreslac swoj brzuszek,a na przejsciu wypycham go jeszcze bardziej,autka zatrzymuja sie blyskawicznie:-D:-D
Mimo,ze jestem w 19 tygodniu,to juz mi pepuszek wystaje:szok:
Moje malenstwo mnie wola z lozeczka,wiec ide do niej...
no to koniecnzie musisz sie pochwalic zdjeciem ;]
- czy ty nosisz dredy ;> ?



co do lezenia to jak mowilam ja bym chicala lezec zaoszczedzialabym malemu duzo cierpienia! a u mnie odbylo sie blyskawicznie ciaza prawidlowa i nagle odejscie wod i tyle

ja ide spac buzka mamuski
 
reklama
Witam wieczorowo wiec relacja dostałam Bromergon zaczynam od jutra wieczora bo wole zacząc ja mój bedzie przez weekend ze względu na ewentualne skutki uboczne dziś ostatni raz winko bo przy tym nie wolno alkoholu mam nadzieje że szybko zaciąże i to winko to bedzie ostatnie na co najmniej 1,5 roku;-)... co do monitoringu hmmm niestety owulki prawdopodobnie nie było i nie będzie w każdym razie kazała próbować nwet jeszcze w tym miesiącu na następny jak dobrze pójdzie to może się unormuje jak przez 3 miesiące nie zaciążę to znów na monitoring co do tarczycy to powiedziała że w nie muszę póki co robić f3 i f4 wiec zrobię sobie przy okazji może mama mi załatwi skierowanie to wtedy....

jeśli chodzi o ciuch ciążowe po po lekarzu wpadliśmy do galerii krakowskiej z Wiki na piłki i byłam w H&M tam są śliczne ciążówki i spodnie i tuniki i sweterki boskie normalnie niektóre w nawet przystępnych cenach bardzo podobnych jak na allegro i w sklepach każdy może coś wybrać dla siebie...
Klaudisia brzusio prześliczny to naprawdę tylko w ciąży chodzić... zmieniajcie projekt żeby były jeszcze co najmniej dwa pokoje:-D:-D:-D:-D:-D
rysica kiedy testujesz????
Kasiorek no nie zazdroszczę tym bardziej że miałaś to wszystko z zaskoczenia.... ja w38 urodziłam odeszły mi wody bez akcji no ale ciaza donoszona z tym że Wiki nie duża bo ważyła 2990 i 51 cm
 
Ostatnia edycja:
Do góry