reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikolaa - w poniedziałek 14 marca :p nie wcześniej.
Za bardzo się pospieszyłam z tą betą, nie wiem na co ja liczyłam - przecież za wcześnie jeszcze było... :p ostatnio czytałam w necie i podobno najczęściej beta HCG pojawia się we krwi najwcześniej 10 dniu po owulce... a 10 dzień po owulce to dziś... w pon rano zrobię test, jak wyjdzie jedna kreska to pójdę może na betę? nie wiem... ale do poniedziałku nie myślę o testowaniu :p
 
reklama
Witam,jestem tu nowa,na poczatek sie przedstawie,mam na imie Kasia,10 miesiecy temu urodziłam coreczke Maje:) Planujemy drugie dziecko,ale nie staramy sie jakos specjalnie jeszcze teraz,tydzien temu odlozylismy gumki na bok,i narazie uprawiamy stosunek przerywany.No i wlasnie mam pytanie,od 2 miesiecy nie mam @,4tyg temu bylam u gina na badaniach,ciazy nie stwierdzila,myslalam ze moze podwyzszona prolaktyna (przed ciaza mialam) a;e tez nie,okazalo sie ze mam meskie hormony podwyzszone,biore Castagnus od kilku dni.Wczoraj moj M zauwazyl ze powiekszyly mi sie piersi,zrobily sie pelniejsze,ja tez to dzis zauwazylam,jest mi tez od kilku dni niedobrze,zwlaszcza w porach popoludniowych.Nie licze na ciaze,bo na objwy za wczesnie,no i mam te meskie hormony podwyzszone co pewnie wykluczaja jakakolwiek owulacje,tym bardziej ze od 2 miesiecy nie mam @.Ale mam małe podejrzenia ze moze jednak,slyszalam ze juz po kilku dniach od zaplodnienia piersi moga sie zrobic wieksze,czy to prawda?No i czy moze byc tak ze Castagnus powoduje te objawy?Doradzcie:) Pozdrawiam

 
rysica hmmmmm będziesz miała wilką niespodziankę najwyżej!!!!!!!!!!!!!!ja dalej trzymam kciuki!!!!
kasiik hmmmm a robiłaś test zrób test będziesz miała jasnosć co do ciąży po dwóch miesiącach bez @ na pewno wyjdzie albo beta.... a co do prolaktyny no to u mnie ta podstawowa jest w porządku a ta po obciążeniu podwyższona i ona mi zatrzymała owulację i @ robiłaś obie

dobranoc dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem Piti :)
Mam nadzieję, że znajdę tutaj parę dobrych duszyczek. Mam 22 lata i wspaniałego Mojego, który niestety z przyczyn finansowych wyjechał za granicę :( I nie jest łatwo. Jest może jakaś inna kobietka w takiej sytuacji? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie - z tęsknotą, samotnością itp.? Bardzo chcielibyśmy mieć dzidziusia ale w tej chwili to praktycznie niemożliwe. Zobaczymy się dopiero w czerwcu jeśli nawał pracy nie pozwoli mu na przyjazd na Wielkanoc. I tak spędzam dzień za dniem pisząc powoli praće licencjacką i czekając na wieczór jak na zabawienie bo mozemy się zobaczyći usłyszeć na skajpie. Tak bardzo bym chciała mieć już jakieś 4 kąty, Mojego przy sobie i jakiegoś małego szkraba. Niestety :(
 
hej Kasik każda kobieta inaczej ma objawy jedna ma zaraz po zapłodnieniu a inna nie ma wogóle:)
zrób bete ona Ci najbardziej odpowie na twoje pytanie...a co do castgnusa ja go biore i nie mam skutków ubocznych chociaz jeden jest bola piersi a raczej sa drazliwe na wszystko i owulka sie po nim poprawiła czyli bolace janiki i piersi (potem po owulce przestały bolec az do teraz)
tylko pamietaj kazdy organizm inaczej reaguje :)
 
Hejka babeczki!!!
Nikola już dzieci nie będzie :tak: wystarczy mi moja dwójka co będzie. U mnie z tą ciążą to więcej problemów niż szczęścia. No chyba że przez jakiś spontan na wakacjach się zdarzy to będzie pamiątka :-D A planowanych już nie...
Mamusia tam Wiki już spał :tak: A pępuszek wystaje od samego początku. Teraz to czasami go już nie widzę bo taki duży brzuszek już jest.
Agnieszka jak dziś się czujesz?
 
hej wszystkim dziś maiłam pobutke o 6 normalnie zasypiam do tego jest mi tak niedobrze że zaraz pójdę sie poprzytulać z kibelkiem ... musze sie jakoś ogarnąc bo zamierzam dziś posprzątac żeby jutro miec spokój... na obiad sobie gołąbki wymyśliłam wiec też ambitnie nie mam na to wszystko siły ale muszę się przemóc ...
Aga jeszcze tydzień i testujesz już zaciskam kciuki
Piti współczuję sytuacji na pewno ci ciężko ale życzę powodzenia!!!
Klaudusia eeeeeeeee tam ;-)
 
My dziś długo pospaliśmy. Wiki obudził nas przed 7... A wczoraj przed 6.... Buuuuu...
Ja dziś wymyśliłam sobie ambitne zadanie: mycie okien. Ciekawe co z tego wyjdzie....
Wczoraj kupiłam ozdóbkę na Wielkanoc. Nie za wcześnie żeby ją założyć już?
 
klaudusia no co ty żadne okna chyba że twój będzie mył a ty z łóżeczka sie na niego będziesz patrzyć a co do ozdóbki to jakby sie uparł to już można
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wolę sama bo jak on umyje to będą jeszcze gorsze niż są teraz.... Mam tylko dwa więc jakoś poleci... I firany muszę powiesić...
Jeszcze dziś prasowanie.... tych malusińskich rzeczy....
 
Do góry