reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

jak narazie jestem zadowolona z zakupów na allegro bo duzo kupiłam a przynajmniej można kupic cos fajnego za pozadna cene i nie szukajac po sklepach bo w łęcznej jeste mało sklepów fajnych

spory maluszek mój mial 3500
 
reklama
Wiktor miał 3700 i urodził się w 39 tc ale nie wyprzedzał parametrów na USG o prawie 2 tygodnie :szok: tylko zawsze był opóźniony hehe :-D A to to nie wiem co to będzie :-D
Ja też z allegro jak na razie jestem zadowolona. Kupiłam kilka fajnych rzeczy, a zwłaszcza dla Wiktorka. Jakoś nigdy czasu nie mam na chodzenie po sklepach. Z resztą jak popatrzyłam dziś na ceny to czasami to mnie wmurowało w ziemię...
 
mój miał 3080 i 51 cm - ale urodził się miesiąc przed terminem, więc pewnie jeszcze co najmniej pół kilo by przybrał ;)

a ja na allegro kupowałam dużo dla Szymka jak był mały, teraz często w TESCO mu kupuję ubranek, za to dla siebie mało kiedy na allegro ubrania kupuję, bo ja wszystko musze przymierzyć. Ale bluzki/tuniki ciążowe, takie z rozciągliwego materiału , bym zaryzykowała :)
 
No ja teraz tylko kupiłam tą sukienkę, bo potrzebna mi była taka elegancka w miarę a tak to zasuwam w dresach bo tak najwygodniej. Ta sukieneczka wydaje się taka malutka jak wisi ale pojemna to jeeeest :-D Teraz jeszcze mam w niej sporo luzu i pewnie do końca ciąży spokojnie w niej pochodzę.
 
Klaudusia super masz ten brzusio, ale najbardziej zazdroszcze tego wystającego pępusia ohhhhhhhhh :) a widze ze Wiki juz chyba lula :)
Ja to kupuje na allegro wszystko co sie da bo jest taniej niz w sklepach- no taka jest prawda !!!!!!! a poza tym z moim sie nie da chodzic bo go zaraz szlak trafia, bo ja musze wszystko z kazdej strony obejrzec hehe :) na allegro w sumie nigdy sie nie zawiodłam, ale jak kupiłam suknie wieczorową od osoby co ma tez ciuchy na allegro ale z jej sklepu internetowego to głowa mała co mi przyszło !!!!!!!!!!!! 3 rozmiary za duza suknia, WOREK a nie suknia, a mialam 3 di do wesela !!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dzwonilam i robiłam awanture to biegiem mi przysłali odpowiedni roz, !!!!! ale sie nerwów najadłam jak cholera !!!!!!!!
 
reklama
ja w zeszłej ciąży miałam dwie pary spodni ciążowych i 3 bluzki raptem :p

to chyba zalezy w jakim okresie bylas w ciazy tzn w jakiej pory roku mialas duzy bebzuch ;] ja mialam temrin na lipiec urodizlam w maju ! ale mialam i mam z 4 pary spodni ciazowych i wiele duzo za wiele bluzek i tunik - ale ja wole i zasze lubialam takie wiecie luzne ubrania wiec i przed ciaza i po chodze w wszelakich tunikach jako wole takie dluzsze swetry za pupe niz za pepek ;]


pozaty taka tunika zakrywa mankamenty ciala ;>
 
Do góry