reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

celina- witaj, nie wiadomo co u Was jest przyczyną. Hormony masz w porządku? Mój mąż łyka cynk, selen, kwas foliowy i witaminę C, ale słyszałam o pochlebnych opiniach ana temat witamin Salfazin. A może badanie nasienia, skoro to Cie tak niepokoi?
 
reklama
Majabrawo!!! tak trzymaj!!! ja w czasie owulacji tez bylam na niezlej imprezie,po ktorej nie mialam juz siely na przytulanie,ale za to na drugi dzien...owszem!!!i zobacz zaowocowalo :-D:-D:-D
Trzymaj sie swojego planu!!!! Korzystaj sobie z zycia,a przy okazji uprawiaj szalony sex,z ktorego ,moze, wykluje sie dzidzius!!!
Celina Witaj i zycze powodzenia...pdobno ,do roku czasu nie ma co sie martwic.
Kala nastepna wizyta ma byc 1 lutego,po wykonaniu testow krwi na poziom hormonu tarczycy...
Oj,ale mnie glowa boli,znowu:-:)-:)-(
 
Igasia to już niedługo wizyta! Oby było wszystko w porządku z tą tarczycą.
Ja się dziś opier....m :-) Szykuję siły do jutrzejszej imprezy...
Aaaa i byliśmy dziś w sklepie oglądać wózek. Ekstra się prowadzi i mi bardzo odpowiada. Tylko cena wzrosła jak byśmy brali z nowej kolekcji. Teraz z internetu by było taniej. Ale ten wózek co dziś widziałam (jest ze starej kolekcji) też miał fajne kolory więc jakby za miesiąc jeszcze stał to może by go puściła jeszcze taniej... Trzeba by było negocjować :tak: Mąż nawet nie chciał go dotknąć ale nie był przeciwny i mu się też podobał i sam powiedział żebym mu pokazała ten wózek co chcę kupić :-)
 
Oj Nikola biedaku,wspolczuje Ci samopoczucia!!Wracaj raz dwa do zdrowka!!!
Klaudusiano to widze,ze jest szansa na Twoj Mega Hiper extra superowy wozek:-D:-D:-D
sluchaj,a co bedzie z Wikim?bedzie szedl obok,czy moze kupisz mu taka deske z kolkami,podpinana do wozka?( u nas to jest bardzo praktyczne)
 
hejka jestem tu pierwszy raz:) mam synka 4 latka a teraz czas na drugie z mężem sie krótko staramy :) czy jestem w ciąży to się okaże w ten poniedziałek mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) z synkiem nie miałam żądnych objawów nic a nic tylko @ mi się spóżniała :) a teraz jakoś coś dziwnego bo w tym tygodniu przez trzy dni bolał mnie brzuch tak jak na okres tylko mniej i ten ból pleców a do tego jajnik .... ale to ustało i nic nie boli.... byłam u gina jak się starać zaczeliśmy i po badaniu wszystko ok ide do niego 10 lutego to zobacze jak cytologia : mam regularne cykle i wte dni płodne sie mocniej przytulaliśmy:) mam nadzieje że to to:
 
oj mi sie puszcza dziś krew z nosa przez ten katar
igasia dzięki
Klaudusia no widzisz jaki postęp za niedługo sam pobiegnie kupić .... mój wystarczy że zobaczył felgi wózka u koleżanki i na wózek długo go przekonywać nie trzeba już sam stwierdził że będzie potrzebny nowy w końcu to 4 kółka prawie jak bryka:-D:-D zresztą przy Wiki też najbardziej go cieszyło właśnie wybieranie wózka:-)....
agnieszkak2 życzę ci powodzenia i trzymam kciuki .....
 
Witajcie słonka :* :-D
Ja oczywiście do tyłu z wiadomościami co u Was ale zauważyłam że są dwie nowe staraczki

Celina,Agnieszkak2 - WITAM WAS BARDZO SERDECZNIE I TRZYMAM ZA WAS MOCNO KCIUKI :*
Klaudusia - Wszystkiego najlepszego dla Wiktorka z okazji jego drugich urodzinek , dużo zdrówka, prezentów, dużo uśmiechu na buziuni :* proszę bardzo mocno ukochać od Nas Solenizanta :*

DOBRANOC ŚPIJCIE DOBRZE :* :-):-):-):-)
 
reklama
Do góry