reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Oj dupsko komuś dziś spiorę! Jak mąż będzie uciekał to się do ciebie wybiorę jak się będziesz nam przemęczała!!!!!!!!!!!
 
Witam Was piątkowo :-)
Jak fajnie, że weekend przed nami, yuuupi! :-)

Klaudusia- wszystkiego najsłodszego dla synka, wspaniałych zabaw, radości, wymarzonych zabawek :tak::-)

Agnieszka- nie przesadzaj z tym sprzatąniem...proszę Cie.

Maju- ciesze się, że humorek wraca. Widocznie czasem jest potrzebny taki gorszy dzień, aby następny mógł być lepszy.

Nikola- jak zdrówko?

Igasia- jak samopoczucie? kiedy kolejna wizyta?

Nie nadążam za Waszym pisaniem :-) Ja zmykam z powrotem do pracy.
Fajnego dnia :-D
 
Witam was serdecznie, jestem na tym forum po raz pierwszy opiszę swoją sytuację mam córeczkę 5 letnią z innym partnerem z którym nie jestem już ponad 3 lata! A piszę z takim problemem, ponieważ jestem szczęśliwą mężatką od ponad pół roku- rodzinka jest bardzo szczęśliwa. Nasza córcia chcę mieć rodzeństwo my też z mężem pragniemy maluszka, i od ślubu czyli czerwca 2010 STARAMY SIĘ O DZIDIUSIA ;(
Myśleliśmy że uda się dość szybko (około 3 cykli od rozpoczęcia starań) a tu już mija 7 miesiąć i nicio :( tak bardzo chcemy... kochamy się często, i nie robimy tego tylko dla poczęcia, kochamy się ponieważ dobrze nam razem, staramy sie także nie myśleć bardzo o dzidzi... ale czasem szczególnie ja łąpie dołka dlaczego się nie udaje???
Czytałam na forum o witaminach dla mężczyzn androwit, salfazin... CO O TYM MYŚLICIE? działa to ? ma sens... jak dopomóc "szczęściu" macie rady...?Prosze pomóżcie mi żeby było nam łatwiej...
 
Celina witaj wiesz o witaminach dla facetów to ci nic nie powiem bo szczerze nie wiem...a co do starań to witaj i trzymam kciuki za ciebie
Kala no kicham strasznie na szczęście nie kaszle... miłej pracy ci życzę.....
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja na chwilę bo mam dużo pracy w domu a później idę do pracy.

Klaudusia Wszystkiego najlepszego dla synka.
Dużo słodyczy,zabawek i kolorowych chwil życzy Ciocia agnieszka.kk z bb

justforyou.gif
 
Do góry