reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hejka! Dziś imprezka więc nie będzie mnie.
Agnieszkak wszystkiego najlepszego dla synka! Mój miał wczoraj urodziny a dziś kinder party!:-)
Igasia ja wiem, że wózek będzie :tak:. Już go przełamałam a to było najgorsze :-) Teraz już pójdzie z górki :-) Mąż sprzeda swoją jedną brykę i będzie dla malucha. Wiki mam nadzieję, że będzie szedł przy wózku, jakoś nie jestem przekonana do tych podnóżków a i nie mam zamiaru wybierać się na kilometrowe spacery, bo u mnie nie ma nawet gdzie. A mam dobrze, bo mąż pracuje 10 dni w miesiącu i jak będziemy chcieli gdzieś iść to mąż Wikiego w wózek a ja drugi wózek i problem rozwiązany. Ja i tak mam nadzieję spędzać większość czasu na podwórku w ogródku (Wiki będzie miał mały plac zabaw) a mi ten wózek bardzo będzie odpowiadał, bo się buja i nie będzie większych problemów z uśpieniem maluszka.
Nikola ach Ci faceci... Oni tylko o 4 kółkach i felgach myślą :-)
Miłego dnia kobietki!
 
Agnieszkak2 wszystkiego najlepszego dla synka aby uśmiech nie schodził z jego buzi:-)

Klaudisia życzę udanej zabawy

ja dalej zakatarzona normalnie pół nocy nie mogłam spać
 
DZIĘKI DZIEWCZYNKI ZA ŻYCZENIA W IMIENIU MATEUSZKA:) TWOJEMU SYNKOWI KLAUDUSIA TEŻ ŻYCZE WSZYSTKIEGO NAJNAJ LEPSZEGO:) jetem zła i rozczarowana bo @ właśnie przyszła :( pierwszy cykl chybiony :( chciałabym tak jak z Mateuszkiem za pierwszym razem :) dalej bedziemy próbować
 
reklama
agnieszkak2 100 lat dla Mateuszka :*

Nic straconego,moze uda sie w drugim cylku,glowa do gory!!!
Nikolazrob moze sobie inhalacje, z sola...
Klaudusiaudanej imprezy...oj,jak fajnie,ze masz ogrodek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moje marzenie!!!albo chociaz balkon!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry