reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

a Wiki nie lubi się przytulać. Czasami go dopadnę w ciemnym kącie to nie ma wyjścia i się przytuli :-D Baaardzo rzadko jest tak, że sam chce się przytulić. Nawet jak leżałam w szpitalu to nie chciał się przytulić jak przyszedł!
Nawzajem Kala!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobietki chyba już śpią bo taka cisza :p:p:p:p
Ja miałam długi dzień. mały troszkę marudny, potem dzieciaki zjechały siostry - dom dosłownie do góry nogami mam !!!!
Mam nadzieje ze tej nocy Jaś bedzie juz lepiej spać :)
Mąż niedługo będzie w domciu wiec zmykam :*

Jesli jutro nie zajrze to juz teraz życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! ZEBY TEN NADCHODZĄCY BYŁ JESZCZE LEPSZY OD MIJAJĄCEGO
aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne, udało się WAM zrealizować
!!

TYM CO SĄ JUZ W CIĄŻY SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA I TYM CO DOPIERO PLANUJĄ ŻEBY SIE SZYBCIUTKO UDAŁO I WSZYSTKO PRZEBIEGAŁO WZOROWO :*

 
ja sprzątałam trochę przygotowałam już sobie na jutro sałatkę i podpiekłam parówki i pieczarki do parówek po meksykańsku wiec goście mogą już przychodzić....

co do zabaw to moja Wiki jest typem z którym trzeba się cały czas bawić i wtedy jest jej obojętne czym się bawi a jeśli chodzi o przytulanie to jest strasznie przytulalska i całuśna :-) z czego się ciesze bo ja też lubię się przytulać....

Klaudusia mój mąż też nie chce sie całować w miejscach publicznych albo przy kimś:-)
Mamuśka to współczuje bałaganiku;-)
 
Kochane moje od stycznia wracam do Was, póki co mam męża w domu i korzystam, żeby się oderwać od tych całych starań, na święta jelitówka ogarnęła całą moją rodzinę, więc było wesoło. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Ja łykam castagnusa i mam wciąż plamienia, a od 1-2 stycznia będę robiła testy owulacyjne. A jutro drinkuję ze znajomymi na imprezie...

Wszystkim Wam życzę cudownego Sylwestra i żeby rok 2011 był dla Was wspaniały!!!!!!!! Życzę szybkich fasolek, zdrowych i spokojnych ciąż, łatwych porodów, bajowych urlopów i dużo dużo dużo miłości!!!!!!!!!
 
Chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach, aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez was poszły w zapomnienie, a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia w nadchodzącym nowym roku.Życzę także owocnych starań,fasolek i pięknych chwil u boku waszych kruszynek.Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku dziewczyny:)))


sylwester8.gif
 
Hej kochane, ja dziś jednak zaglądam, choć miałam od stycznia dopiero. Ale wstałam coś lewą nogą. Chyba mam jednak w sobie jakiś żal na te nieudane starania. Ale co tam.

Kala a jak na Ciebie działa Castagnus? Ja łykam chyba 8 dzień i póki co nic nie obserwuję, jedynie ta @ zaczęła się kilkoma dniami plamienia i teraz na koniec znowu plamienie się wlecze, przez co nie chce mi się zaczynać jeszcze staranek. Jak będę miała siły to od jutra zacznę. A jak u Ciebie to wygląda??

Klaudusia a jak u Ciebie sprawy wyglądają?? Humorek dopisuje? Co robicie dziś wieczorkiem?

Agnieszka27 kochana mam nadzieję, że u Ciebie mdłości przechodzą, wypij dziś zdrowy soczek :)))

Agnieszka.kk
a jak tam praca u Ciebie?? Teraz masz wciąż urlop?? To sobie ładnie wypoczęłaś mam nadzieję :))

Nikolaa
@ przyszła??? Jak się czujesz???

Igasia a co u Ciebie?? Wczoraj miałaś mieć USG?? Czekam na wyniki i ściskam!

No i witam nowe staraczki - choć jeszcze z nicka nie kojarzę, ale się na pewno poznamy :))
 
reklama
Dziewczyny,
dołączam sie do życzeń i życze Wam...
Wszystkiego Najpiękniejszego w Nowym Roku, mnóstwo powodów do radości i szczęścia, miłości, wspaniałych podróży, prawdziwych przyjaciół, spełnienia pragnień, pięknych chwil z rodziną a staraczkom oczywiście dwóch kreseczek i szczęśliwej ciąży:-)

Maju- nie czuje takie napiecia przed @, ale mam bóle podbrzusza. Poza tym ok, czułam dość pózno owulkę, więc może Costagnus wszystko poprzestawiał. Długo Cie nie było, ale dobrze że już jesteś :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry