reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Haha!! Ja nie mogę zapamiętać snów. Wiem, że kiedyś coś mi się śniło o porodzie o dzidzi ale co konkretnie to nie pamiętam.
Ty niedługo na USG!!!!
 
reklama
Kala USG mam na 7 stycznia więc faktycznie Klauduś niebawem.
Czuje się znacznie lepiej niż na początku, ale tu u rodziców to cały czas leniu****ę.
Klauduś super, że taki żywy dzidziuś, ja czekam na te kopniaki, jeszcze troszkę.
A jak synuś bo chyba już czuje przez brzuszek kopniaki rodzeństwa?
 
Wiktor nie chce dotykać brzucha a i mały nie bardzo chce kopać jak ktoś trzyma rękę. Ale już widać jak się rusza w brzuchu :tak:
Już niedługo i też będziesz czuć. U Ciebie suwaczek mknie jak opętany!!! :-D
 
Myslicie, ze na tym usg moze juz przy dobrym ulozeniu zobaczyc plec???? Czy to raczej nie mozliwe?
A to Ci Wiki, Dianka to już przykłada głowe i słucha, ale ona już dużo starsza to i wiecej rozumie.
[FONT=&quot] [/FONT]
 
Aga raczej nie, chyba, że gin ma na prawdę ekstra nowe USG 3D, 4D to przy dobrym ułożeniu może zobaczyć.
Dianka to już duża dziewczynka. Wiki to jednym uchem słucha o bracie a drugim mu wylatuje. Ale jak np. jemy obiad, to mówi: ja-am, mama-am, tata-am i czasami jeszcze dzidzi-am :-) Ale widzę postępy, bo jak ktoś zapyta gdzie jest małe dzidzi to pokazuje już na brzuch
 
Ech już właśnie poczytałam, że na tym etapie to niestety nic nie zobaczy.
Kochana Wiki to facet napewno reaguje inaczej i z tego powodu.
Nasza wymyśla imiona co dzień to inne i dla dziewczynki i dla chlopca.
 
Wiki to facet. Już nawet buziaka mamie nie chce dać, bo przecież faceci się nie całują!!! :-D (tata nauczył :-))
A jak po świętach? Dianka zadowolona z prezentów? My już nie mamy gdzie pakować tych zabawek...
 
To Ci tata, hehe a tata to mamusi nie całuje? hihi
Kochana ja z prezentami nie szalałam, postawiłam na książeczki edukacyjne, okazały się trafione. Miejsce to bym może jeszcze znalazła, ale ona mało się bawi zabawkami, szkoda wysiłków.
 
Tata mamusi nie całuje przy ludziach hehe
U nas Wiki lubi bawić się zabawkami. 3/4 jego zabawek to są różnego rodzaju samochody. Nawet jak wejdzie do sklepu z zabawkami to widzi tylko auta!!! I w piaskownicy lubi się też bawić... Oczywiście autami :-D
 
reklama
To ja włącze się jeszcze na chwilę do rozmowy. Adaś też uwielbia samochody, samochody to podstawa :-) A na zabawki brakuje nam już miejsca. Co do przytulania to Adaś mógłby ciągle i ma tak od małego:-)Wykorzystuje to z premedytycją, bo wiem że jak podrośnie będe mogła sobie tylko o tym pomarzyć.

Ja już powoli śmigam do domu, udanego wieczoru! :-)
 
Do góry