reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ja mam przerwę techniczną bo mi się gotują pałki i skrzydełka do a potem pieczenie
na wieczór mam dwa wina 3 szampany wiec odprężona będę na maxksa
 
reklama
Ja jakbym nie zdążyła to też składam wam życzonka
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się Wam wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Wam się odmieni, a ogród życia wnet zazieleni.
Zaciążonym przyjemnego bezbolesnego i szczęśliwego rozwiązania...
A nam Wszystkim biednym staraczkom tych upragnionych dwóch kreseczek!!!!!!!!!!!!
Kieliszki-szampana-61644.jpg
 
Dziękuję Maju narazie mam się naprawdę dobrze.
W nadchodzącym tyg czeka mnie sprzątanie po remoncie więc samopoczucie musi się utrzymać.
A Ty moja droga co postanowiłaś? Pójdziesz do lekarza? Zbadasz hormony?
Jak tam Sylwester? jak spędzasz?
Super, że cieszysz się chwilami z mężem;-)
 
Agniesia ja na razie jednak łykam tylko castagnus, zastanawiam się nad duphastonem w drugiej fazie cyklu. Czuję, że wiem o co u mnie chodzi. Do lekarza będę dzwonić w przyszłym tygodniu, ale tak od razu nie pójdę - pewnie tak kwiecień maj. Mam w sumie cały rok, żeby zaciążyć, tylko mi żal jak patrzę na te Wasze suwaczki ciążowe - tak szybko lecą tygodnie, a ja wciąż ten sam suwaczek owulacyjny :(((((((((((((((((

Cieszę się, że się dobrze czujesz - właśnie zaczynasz drugi trymestr, a on jest najfajnieszy!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

h050.gif
 
Maju siemię lniane podobno dobre na śluz i wiesiołek i tak jak ty dorzuciłam magnezb6 no i od lekarza mam luteinę ale tylko na wywołanie zobaczymy co będzie jak dostanę i pójdę do ginki z ziól to jeszcze niepokalanek mnisi jest ale to to samo co castaganus i ja bym sie wstrzymała z duphastonem jeśli nie planujesz monitoringu bo za wcześnie wzięty to może wpłynąć podobno na owulacje ...
Agnieszka27 współczuje sprzątania choć ja uwielbiam remonty może nie same ale uwielbiam ciągle coś zmieniać w domu w ciągu najbliższych dwóch lat zaplanowałam adaptacje strychu....
 
Maja faktycznie czuję się wreszcie dobrze i mogę cieszyć się ciążą.
Mi jak narazie aż tak szybko czas nie leci, dłuży mi się, myślę, że tak będzie do wiosny, później już zleci.
Kochana Tobie też się uda, przecież jak piszesz działasz w tym kierunku. Nie mam zbyt wielu informacji na temat tych preparatów ziołowych, ale skoro dziewczyny polecają to pewnie warto popijać.
Ja tak się czepiłam tego lekarza, bo ja przywykłam wszelkie wątpliwości konsultować.
Nikola mnie remont cieszył przed remontem, teraz jak trzeba to ogarnąć to ufff
Jeśli chodzi o planowanie to ja raczej zdałam się na męża, ja nie wyrobiłam w sobie tego typu wyobraźni, ciężko mi wyobrazić sobie jak będzie wyglądała w danym pomieszczeniu kafelka; czy panele ciemne czy może jasne? dla mnie to magia.
 
reklama
Do góry