reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kala czyli Ty się teraz zbliżasz do @? A starania były? W którym dniu cyklu czułaś owulację? Ja sobie kupiłam testy, ale szkoda, że jest ich tylko 5, chętnie robiłabym cały miesiąc - może warto kupić na allegro takie po 1 zł i robić codziennie - skoro castagnus tak wszystko przestawia. Ja na razie nie mam siły się starać co 2 dni - chciałabym aby tylko raz było, ale z efektem :) Chyba smęcę. Nie jestem chyba jeszcze gotowa pisać, ale już się wciągnęłam. Po prostu coś nie wierzę już w te swoje starania.
 
reklama
Maju- jestem przed @, a starań nie było w ogóle, bo miałam tomografie. Owulkę miałam prawdopodobnie w 16 dniu. Słyszałam różne opinie na temat testów owulacyjnych, więc ja sobie odpuszczam. Nie mam zamiaru też mierzyć temp, ani nic z tych rzeczy. Zobacze co wyjdzie po zbadaniu hormonów. Maju, może potrzebujesz odpoczynku, wyciszenia, spróbuj podejść do starań z dystansem i spokojem. Ja odkąd przestałam się stresować wszelkie dolegliwości znikneły. życze siły i optymizmu:-)
Zmykam po zakupy, jedziemy dziś do znajomych, baw sie dobrze Maju, zrelaksuj sie a jeśli masz taką potrzebę to się upij ;-)
 
Kala nie potrafię się już zdystansować. Mogę próbować wyluzować, ale zbliża się kolejna owulka i widzę, że i stres się pojawia. A co złego słyszałaś o testach owu?

Nikolaa to oby już była ta @! Wtedy możesz od razu zacząć starania!
 
Maju czy tylko te staranie będę w ogóle potrzebne w sensie boje się że znów będę miała powtórkę z rozrywki i znów jakiś kosmiczny cykl.....
 
Nikolaa ja rozumiem Twoje obawy, bo sama mam już powoli dosyć tych dziwnych cykli. A myślałaś o castagnusie na wyregulowanie cyklu? Nic nie szkodzi spróbować, a to tylko ziołowe tabletki.
 
Nikolaa a jest tego więcej?? Co kupiłaś??
Odpręż się dziś wieczorem :) Od jutra będziemy na nowo myśleć...No może od pojutrze...

Lecę do babci, doczytam później.
 
reklama
Do góry