reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Joannno to witaj w klubie babeczko!!!!!gratulejszyn!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Majaja tez czesto nie mam weny,albo po prostu nie mam sily na pisanie!!!,
zycze duzo slonka nad Twoja glowka:tak::tak::tak:
No witaj xxxizulkaxxx koope lat!!Jeszcze NIC nie wiadomo,wiec ciiiiiiiiii:rofl2:
kaskasz z twojego suwacza wynika ,ze...
jestes w 18 dniu cyklu
za 11 dni powinnas miec @
nastepna owulacja za 24 dni
dni extra plodne za 20 dni
a za 9 dni mozesz zrobic domowy,test ciazowy
a kiedy byla i czy byla owulacja,to my nie jestesmy w stanie Ci powiedziec,
niedlugo sie przekonasz :)
powodzenia!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Joannno to witaj w klubie babeczko!!!!!gratulejszyn!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Majaja tez czesto nie mam weny,albo po prostu nie mam sily na pisanie!!!,
zycze duzo slonka nad Twoja glowka:tak::tak::tak:
No witaj xxxizulkaxxx koope lat!!Jeszcze NIC nie wiadomo,wiec ciiiiiiiiii:rofl2:
kaskasz z twojego suwacza wynika ,ze...
jestes w 18 dniu cyklu
za 11 dni powinnas miec @
nastepna owulacja za 24 dni
dni extra plodne za 20 dni
a za 9 dni mozesz zrobic domowy,test ciazowy
a kiedy byla i czy byla owulacja,to my nie jestesmy w stanie Ci powiedziec,
niedlugo sie przekonasz :)
powodzenia!!!!!!!

Wiadomo wiadomo.. Jutro na bank przyjdzie @ :(
 
witajcie Kobitki

wpadlam by przeslac Wam fluidki:

````````````````````````````````````````````````````````````````````
nam udalo sie w 7 cyklu, pierwszym odkad do Was zajrzalam, takze moge powiedziec, ze watek jest szczesliwy :)

pozdrawiam
 
witam jak dawno mnie nie było dużo spraw na głowie z dobrych wiadomości to tata już wyszedł ze szpitala ze złych okresu dalej brak muszę iść do ginki żeby mi dała coś na wywołanie ogólnie to w ogóle straciłam nadzieje chyba na dzidzie
zaległości nie nadrobię nie ma szans proszę o jakiś skrót :-);-):-D:-D
co poza tym mikołaja odbębniliśmy wczoraj bo dziadkowie dziś nie dadzą rady Wiki najbardziej się cieszy z mikrofonu Hany Montany ...my z męzem tez zrobiliśmy sobie prezent mikołajkowy kupiliśmy sobie telewizor 42 led
lg-42le4500,430639456_2.jpg

i laptopa

asus-x52je-ex098v-w7hp,539893376_2.jpg
tak że dla nas tez Mikołaj łaskawy

joann gratuluje
kaskasz ja w wykresach się gubię
 
Hejka Babeczki!!
U nas sypnelo sniegiem,ale raczej takim mokrym.
W miescie nie utzrymal sie.
A dzis zaczelo padac,wiec na chodnikach byl lod i woda-nic ciekawego :nerd:
Ale wczoraj Emilka miala radoche,bo pobiegala sobie po sniegu...
potem sie rozplakala,ze jej raczki zdretawialy od zimna:-D
(moj mamin- cycus):-):-):-)
Emi chodzi do przedszkola tylko 3 razy w tyg,tu przedszkole jest bardzo drogie:baffled:
Ja wracam o niejakiej 8.15 do domu a wtedy moge pospac do niejakiej 12-13.00,bo potem moj R idzie do pracy
i wraca o 22.00,nie mam za bardzo jak odespac,czasem zmuszam Emi do spania w dzien.
Aldi w pierwszej ciazy ,mialam bole na maxa,nie wiem nawet co to byo,
cos jakby nerki,chodzilam po scianach,wariowalam...
Przyjmowalam wtedy paracetamol i kodeine,raz sie nawet nacpalam- niechcac,
i mowilam dziwne rzeczy w sklepie....i urodzilam zdrowa corunie!!!:-D
Z tego co wiem,mniej szkodliwe sa lekarstwa niz bol matki,dla dziecka.
Powodzenia i naprawde wspolczuje Ci!!!:tak:
Joann,rety!!!gratulacje!!!nie martw sie krwawieniem,bo to moze byc naprawde zagniezdzanie!!!! :)




dziękuje kochane troszke mnie to uspokoiło bo lekarze w szpitalu mówili że moze to mieć jakiś skutek uboczny a nie musi a wiadomo że każdy chce urodzić zdrowe dziecko!!!! Boże dziewczyny życze wam zdrówka bo to naprawde najważniejsze a ja nadal umieram i chodze po suficie od tygodnia:(



ale juz ból sie zmniejsza czyli imbuprom zwalcza zapalenie potylicy..szok że może tak coś człowieka boleć i że to moża przeżyć...........

pozdrawiam was gorąco.......... papa do usłyszenia
 
Hej kochane! Joan, gratuluję ;) I wszystkim przyszłym mamusią gratuluję ;) A reszcie życzę powodzenia ;) Ja nadal brak @, temp mierzona o 6 rano 37 st. Niestety, nie spełniłam wszystkich wymagań, bo nie było po 3 godzinach snu, tylko po godzinie, bo mała się budziła nad ranem dość często.. Więc temp nie biorę pod uwagę.. Pozdrawiam! :*
 
Mam takie nietypowe....pytanie brałam na samym początku lek " duphaston" lekarz przepisal mi 2 opakowania ale jedno mi zostało gdyby któraś miała brać ten lek a jest on na recepte i jest drogi to mogę wysłać i będe chciała tylko 20 zł za niego + koszt wysyłki myśleę ze około 23zł łacznie jak coś to proszę pisać na forum dogadamy się co i jak...data przydatności jestdo 05.2015r tak więc nie jest przeterminowany.Pozdrawiam
 
reklama
hej Dziewczynki!!!
Mikolaj przyszedl,wszystko fajnie,gdyby nie moje samopoczucie:baffled:
Wiem,ze niektore z Was pragna sie czuc jak ja,
ale juz troche przegiecie...zebym nie mogla nic w domu porobic?/!!:szok:
Nikolaa, no,no,bajer!!bogaty ten Wasz Mikolajek :tak::tak:
My bysmy chceli sprawic jakis telewizor dla moich rodzicow,ale raczej takich normalnych wielkosci:-D mozecie cos polecic,ja sie nie znam kompletnie.
 
Do góry