reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Igasia to na kiedy masz termin?chyba lato co?

soso u mnie wszystko ok:))
Ostatnio dużo pracowałam,przemeblowuję mieszkanie i wprowadzam kilka zmian a także po woli przygotowuję się do Świąt bo One idą wielkimi krokami:))


ahh swieta kocham jeeeee naprawdee piekny okreeessss zwlaszcza w Polsce ciesze se ze jade do Polski na swietaaa ahhh to jedzonkkooooooo i ten zapach piekne ciuszkiiiii ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh moja mama jest mitrzem w swietach :) ciekawe jak w tym roku ubierze choinke bo co roku jest inna :)ahhhhhhhhhh dziewczynki obiecajcie ze w wigilie odezwiecie sie na forum :) pochwalcie sie co pichcicie i woguleeee:)

ah agniesiu ale mnie rozmarzylas jak widze twoj suwaczek to woguleee
 
Soso Ja też przeżywam okres Świąteczny,jesteśmy daleko od najbliższych ale mamy siebie i nie mogę doczekać się radości dziecka z prezentów.Dzieci tak bardzo czekają na Mikołaja...Alan śpiewa kolędy i Świąteczne piosenki i co dziennie przed spaniem patrzy mocno w gwiazdy i myśli że Mikołaj zapuka mu do okna:)))

Super że jedziecie na Święta do Pl:))
 
Soso Ja też przeżywam okres Świąteczny,jesteśmy daleko od najbliższych ale mamy siebie i nie mogę doczekać się radości dziecka z prezentów.Dzieci tak bardzo czekają na Mikołaja...Alan śpiewa kolędy i Świąteczne piosenki i co dziennie przed spaniem patrzy mocno w gwiazdy i myśli że Mikołaj zapuka mu do okna:)))

Super że jedziecie na Święta do Pl:))



kochanaaa jade bo sama nie mam po co robic swiat moj jest muzlumanista wiec dla niego siweta to zwykly dzen a ja chce czc prawdzwosc tych swiat tlyko nie nawidze jednego dzielenia sie oplatkiem hehehehe dla mnie to straszne zawsze bylo ale kochm barszcz z uszkami krokiety z grzybami i wogule ahhhhhh mnie brzuch rozbolal hehehe ale sie rozmarzylysmy a ja nie mam koncepcji na prezent dla coreczki zadnej ;/aaaaaaaaa nie chwalilam sie wczoraj mojego narzecznego kolega przyniol mojej coreczce prawdziwego konika na biegunachhhh kupil jej czubeeek piekny takkki podobny jaki ja milam jak bylam mala i wydaje dzwieki ae go ochrzanilam przyniosl go 2 w nocy hehehehehe bo wczesniej by w pracy i mowi ze jak nie przyniesie go dzisiaj to nie wytrzyma i go przywiozl piekny mala siedzi i sie boja wogule moja mala jest rozpeszczana przez znajomych mojego zawsze jej cos dadza

ah pamietam jak to bylo jak sie bylo dzieckiem czekanie na prezent ehhh odliczanie do mikolaja doswiat ehhh
 
Ostatnia edycja:
aaa rozumiem soso :))

Konik super prezent a jak wydaje dźwięki to tym bardziej:)

My listę prezentów już mamy.
3go jedziemy na duże Świąteczne zakupy:)
11go ubieram już choinkę:))

A co do dzielenia się opłatkiem to mi zawsze się płakać chce gdy nadchodzi ten moment a potem płaczę jak dziecko otwiera prezenty i się cieszy,wiem wiem wariatka jestem heh

Dobra spadam wstawić obiad do mikrofali bo nie długo M wróci z pracy i jedziemy po te meble:)
 
aaa rozumiem soso :))

Konik super prezent a jak wydaje dźwięki to tym bardziej:)

My listę prezentów już mamy.
3go jedziemy na duże Świąteczne zakupy:)
11go ubieram już choinkę:))

A co do dzielenia się opłatkiem to mi zawsze się płakać chce gdy nadchodzi ten moment a potem płaczę jak dziecko otwiera prezenty i się cieszy,wiem wiem wariatka jestem heh

Dobra spadam wstawić obiad do mikrofali bo nie długo M wróci z pracy i jedziemy po te meble:)
hehehhe nie wariatka tylko uczuciowa z ciebie dziewczyna :) ja tego nie nawize dzielenia sie nie wiem co mam mowic hehehe nigdy nie bylam w tym dobra:):):): o jakie masz planyyyy juz ulozone kurczeeeeeeeeeeeeeee jak te miesiac zlecial niedlugo Swietaaaaaaaaaaaaa juuupi
 
Kochane, jakiś czas temu tu byłam i się zaliłam..okazało się,ze zupełnie niepotrzebnie bo.....UDAŁO SIĘ! Pierwszy cykl na clo i BINGO! Mam nadzieje,ze teraz wszystko bedzie ok i Natka bedzie miała rodzeństwo w sierpniu:).

Ale chciałm Wam o czymś napisać. Przed stymulacja clo staralismy się z męzem 6miesięcy i nic. od dwóch miesiecy stosujemy diete Pięciu Przemian. Wiem,że może niektóre z Was to wyśmieją,ale ja uważam,że dobra,zdrowa dieta może zdziałać cuda w naszym organiźmie pod wzg zdrowotnym. Jestem zdania ,że clo na pewno pomogło ale w duzej mierze to zasługa tej diety,która mało że pyszna to jeszcze tak cudownie reguluje cały organiżm,rozgrzewa go( a to b.ważne dla nas:) ). Sróbujcie kochane może i dla was ta droga okaże się drogą do sukcesu:)

Całuje i trzymam kciuki

PS. Ja te książke kupiłam w wresji e-bookowej. Poszukajcie w googlu:)
 
hej dziewczynki ja mam dziwne dolegliwoci nie mysle ze to ciaza ale ciagle mnie kluje jajnik jak wczesniej usze isc do gina bo sie martwie ze moze sie cos zlego dzieje ze mna mysle ze to owulka ale jestem chyba po bo mam albo28 dniowe cykl albo 30 dniowe cykle juz sama nie wiem nawet jak mam 30 to juz dawno powinnam byc po owulacji jak myslicie jak tylko pojade do polski pojde do gina

natt to znaczy ze mam rozumiec ze jestes w ciazy??:?
 
hej dziewczynki ja mam dziwne dolegliwoci nie mysle ze to ciaza ale ciagle mnie kluje jajnik jak wczesniej usze isc do gina bo sie martwie ze moze sie cos zlego dzieje ze mna mysle ze to owulka ale jestem chyba po bo mam albo28 dniowe cykl albo 30 dniowe cykle juz sama nie wiem nawet jak mam 30 to juz dawno powinnam byc po owulacji jak myslicie jak tylko pojade do polski pojde do gina

natt to znaczy ze mam rozumiec ze jestes w ciazy??:?

Idz do gina, idź :)
 
reklama
Do góry