reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Maja ja tez jestem straaasznie rozdrazniona...
Duchem,to ja czuje sie bardzo mloda,duchem :-D:-D:-D
Fizycznie- to co innego,przeszkadza mi moj nieplaski brzuch,wzrok mi sie pogorszyl i ciagle jakies bole...
jak nie nerki to migrena:szok:
Izula cos podejrzane masz to samopoczucie...hmmmm;-)
Dobra...ide spac,poki Maly Urwiszon spi:-)
Dzisiaj R mi przyniosl krem, w prezencie, do twarzy...milo:zawstydzona/y:
 
reklama
Maja ja tez jestem straaasznie rozdrazniona...
Duchem,to ja czuje sie bardzo mloda,duchem :-D:-D:-D
Fizycznie- to co innego,przeszkadza mi moj nieplaski brzuch,wzrok mi sie pogorszyl i ciagle jakies bole...
jak nie nerki to migrena:szok:
Izula cos podejrzane masz to samopoczucie...hmmmm;-)
Dobra...ide spac,poki Maly Urwiszon spi:-)
Dzisiaj R mi przyniosl krem, w prezencie, do twarzy...milo:zawstydzona/y:

He he kochana, ja tam się wolę nie nastawiać.. Zresztą wydaje mi się że tak się ciąża nie objawia.. Eh.. Umieram.. :( Wybaczcie że się tak żale..
 
Ja w końcu odebrałam ten test pH żeby sprawdzić czy są bakterie. No i zrobiłam i wyszło, że pH jest w jak najlepszej normie czyli bakterii brak!!!! :tak::laugh2::laugh2::laugh2: cieszę się niesamowicie. Spadł mi kamień z serca i wszystko mnie przestało boleć :-D Jutro powtórzę test. Jak mi jeszcze w sobotę ginka powie, że szyjka jest krótka tak jak była to będę chyba w pełni cieszyć się ze swojego stanu :tak:
Igasia być może ten spadek libido jest spowodowany spiralką. Ja oprócz prezerwatyw nie stosowałam żadnych środków antykoncepcyjnych a teraz zaczynam się zastanawiać nad nią, żeby nie było jakiejś wpadki...:-)
 
Ja w końcu odebrałam ten test pH żeby sprawdzić czy są bakterie. No i zrobiłam i wyszło, że pH jest w jak najlepszej normie czyli bakterii brak!!!! :tak::laugh2::laugh2::laugh2: cieszę się niesamowicie. Spadł mi kamień z serca i wszystko mnie przestało boleć :-D Jutro powtórzę test. Jak mi jeszcze w sobotę ginka powie, że szyjka jest krótka tak jak była to będę chyba w pełni cieszyć się ze swojego stanu :tak:
Igasia być może ten spadek libido jest spowodowany spiralką. Ja oprócz prezerwatyw nie stosowałam żadnych środków antykoncepcyjnych a teraz zaczynam się zastanawiać nad nią, żeby nie było jakiejś wpadki...:-)


hej a mi neta zabralo czujecie juz mialam cykora ze wogule do was nie zajrze a umnie nic ciekawego bylo przytulano ale bez zakonczenia we mnie hehe bo poprostu nie chcialam :p

co ma byc to bedzie w tym miesiacu moze z dwa razy bylo takie prawdizwe przytulanie wiec szanse nikle:p
 
Soso razem czekamy na @ w takim razie!!!! Musimy poruszyć to forum!!!!!!

Izula objawy jak najbardziej ciążowe - choć mi się jedynie może wydawać, że trochę za wcześnie na takie objawy w 15 dc. - ale jak pisałam każda ciąża jest inna!! Więc kto wie kto wie :)))

Klaudusia
kamień z serca!!!!!!!
 
Jak zawsze pustki wieczorne... :-D Ja też uciekam spać. Mąż dziś w domu to siedzi z Wikim wieczorem. Jeszcze tylko kolacje synulkowi zrobię i jestem wolna :-D
soso, maja ja też czekam na Wasze objawy!!! Oby były tylko i wyłącznie ciążowe!!!:tak: Kciuki już zaciśnięte!!!
 
I masz babo placek!
Moja mala ma goraczke i szczeka krtania...
zawsze sie strasznie martwie..inhalacja w ruch!!
Tu w tej Anglii,nie ma nawet porzadnego syropu na krtan:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A co do objawow ciazowych...ja mialam je, chyba zaraz po zaplodnieniu:-D:-D:-D
 
Hej kobietki!
U mnie znów krew leci. Zaraz jadę do szpitala pewnie mnie położą na oddział. Jest mniej niż za pierwszym razem ale jest. Trzymajcie kciuki!!!!
 
Jednak nie jadę, bo po co. Tyle co z rana miałam na papierze i to nie żywo czerwone tylko już widać, że skrzepło trochę bo brązowe a teraz nic już nie leci. Wkładałam luteinę to miałam tylko bardzo delikatnie różowy śluz więc już przestało lecieć. A w szpitalu dostanę no-spę i luteinę i będę musiała leżeć a to wszystko mam w też w domu. Jakby coś się więcej działo to od razu jadę ale teraz to nie ma sensu. Jutro pójdę do lekarza i zobaczy co i jak. Niestety u nas w szpitalu jakby się coś działo to i tak za dużo by nie zrobili, bo po prostu nie potrafią...
A najważniejsze, że brzuch mnie nie boli i maluszek w brzuchu szaleje :tak:
Postaram się odezwać jeszcze a na razie idę leżeć.
 
reklama
Klaudusia leż koniecznie - jak najwięcej i odpoczywaj. Dobrze, że jutro masz lekarza. Ja przy pierwszym krwawieniu (ostre było) pojechałam do szpitala - i tam tak się rozchorowałam na żołądek, że jak tydzień później mi się pojawiło znowu plamienie to już nie chciałam jechać do szpitala, tylko byłam u swojego lekarza i ostatnie 2 miesiące ciąży leżałam w domu. I wszystko dobrze było. Także rozumiem Twoją niechęć do szpitala. Ale pisz nam co i jak - trzymam kciuki!!!!!

U mnie dziś jest teściowa i mi pomaga przy Maciusiu to mam szansę chwilę poleżeć. No i pogoda piękna to i humor lepszy.
 
Do góry