reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Majeczko miałaś plamienia w ciąży? A w którym tygodniu? Bo wiesz zbieram informacje o plamieniach, bo z Wikim nie miałam a teraz już drugi raz poleciało... Na szczęście to tylko lekkie plamienie i teraz na papierze już nic nie ma a na wkładce tym bardziej... Może tak musi być... Ech już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Brzuch mnie nie boli: to dobry znak, bo przy pierwszym straszne miałam bóle jak na @ i twardniała mi macica.
U nas też piękna pogoda. A ty kochana jak się czujesz? Przeszło choć trochę?
 
reklama
dzien dobry Laseczki!!!
ja dzis wstalam z przeogromnymi nudnosciami i metalicznym posmakiem w ustach,a fe!:baffled: Do tego siusiam co chwile..i jestem straaaasznie zakrecona,zgubilam gdzies koncentracje!!!
U nas tez jest slicznie,ale mroznie,czekamy na snieg w moim rejonie.
Wczoraj juz padalo gdzies i znowu pozamykali szkoly:-D,hehe Anglia!!!
Klaudisiu 3 maj sie!!!!,mam nadzieje,ze to nic groznego,ale jak cos,to sluchaj Majki i jedz do szpitala,lepiej przesadzic niz zbagatelizowac.
Cmok!!
 
Ostatnia edycja:
Soso razem czekamy na @ w takim razie!!!! Musimy poruszyć to forum!!!!!!

Izula objawy jak najbardziej ciążowe - choć mi się jedynie może wydawać, że trochę za wcześnie na takie objawy w 15 dc. - ale jak pisałam każda ciąża jest inna!! Więc kto wie kto wie :)))

Klaudusia
kamień z serca!!!!!!!

He he to była grypa jelitowa czy coś takiego.. Już przeszło na szczęście ;) Dziś już o niebo lepiej! Kochana, możliwe ze byłby to jakiś objaw ciążowy?? Jedyne co mi od wczoraj zostało to lekka zgaga ;D

I masz babo placek!
Moja mala ma goraczke i szczeka krtania...
zawsze sie strasznie martwie..inhalacja w ruch!!
Tu w tej Anglii,nie ma nawet porzadnego syropu na krtan:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A co do objawow ciazowych...ja mialam je, chyba zaraz po zaplodnieniu:-D:-D:-D

Przypomnij jakie to były objawy ;D

Hej kobietki!
U mnie znów krew leci. Zaraz jadę do szpitala pewnie mnie położą na oddział. Jest mniej niż za pierwszym razem ale jest. Trzymajcie kciuki!!!!

Ojej, leż.. I jakby co to zaraz zmiataj do szpitala! To nie przelewki. Ale racja, daliby Ci tylko luteine lub duphaston i no spe.
 
XXXizulaXXX ja maialam objawy bardzo szybko,no chyba ,ze jestem jakas chora mebtalnie :-D
Zaraz po owulacji,mialam takie babelkowaniew brzuchu,glosne na maxa,w macicy.
Bylo mi niedobrze,zaczelam wiecej siusiac,mialam lekko podwyzszona temperature( a myslalam,ze termometr jest do bani),po przytulaniach mialam tez raz male krwawienie(zywe). i ogolnie mnie brzuszek bolal tak jakby na @,ale jednak troche inaczej... acha...
i raz mnie strasznie krzyz rozbolal,po powrocie z miasta,az musialam sie polozyc .
Mialam tez uczucie,ze COS TAM MAM, w tej mojej macicy :)
A teraz mi doszedl jeszcze posmak metalu i rozdraznienia..ach..jeszcze TA wrazliwosc na zapachy-tragedia,hihihi!!
 
XXXizulaXXX ja maialam objawy bardzo szybko,no chyba ,ze jestem jakas chora mebtalnie :-D
Zaraz po owulacji,mialam takie babelkowaniew brzuchu,glosne na maxa,w macicy.
Bylo mi niedobrze,zaczelam wiecej siusiac,mialam lekko podwyzszona temperature( a myslalam,ze termometr jest do bani),po przytulaniach mialam tez raz male krwawienie(zywe). i ogolnie mnie brzuszek bolal tak jakby na @,ale jednak troche inaczej... acha...
i raz mnie strasznie krzyz rozbolal,po powrocie z miasta,az musialam sie polozyc .
Mialam tez uczucie,ze COS TAM MAM, w tej mojej macicy :)
A teraz mi doszedl jeszcze posmak metalu i rozdraznienia..ach..jeszcze TA wrazliwosc na zapachy-tragedia,hihihi!!

Dziękuję ;) Mi cały czas bulka ale to w jelitach jeszcze od wczoraj ;D Czuje się jakbym @ miała dostać, typowo, bo tak mi ciężko w brzuchu. Przed wczoraj zatwardzenie, wczoraj rozwolnienie a dziś gazy od rana ;D Tragedia hehehe. I ta zgaga.. Chyba coś jem nie tak.
 
Ale masz wesolo:baffled:
Wlasnie,mi tez zgaga dokucza!!!:crazy:
ja w pewnym momencie bylam pewna,ze dostane @
ale zrobilam test jakies 3 dni,albo nawet 4 dni prze @...no i wyszly 2 kreseczki,jedna taka prawie niewidoczna:szok:,ale jednak!!!:-D:-D:-D
 
Witajcie:)

Ja dopiero teraz mam czas na bb.

Igasia GRATULUJĘ ciąży:))Życzę zdrowych 9 miesięcy:)



Agusiuto tak jak ja hehe odpiero mam wolna chwilke


KLAUDUSIU dbaj o sebie kochana prosze martwie sie o ciebie

Majuniu co ma byc to bedzie damy rade heheh

Igasiu gratkkkiiiiii i spokojnej ciazy ci zyczeeeee

agieszka 27 kochana odezwij sie
agnieszka kk co tam u ciebie kochana:)
a u mnie nic ciekawego brzuch mnie boli nie wiemczy to moze nie owulka bo mnie kluje jajnik ja nie wiem co ma z tym organizmem nie wie kiedy owulka kiedy malpa przekreca mi sie nie samowiie wsio i jak tu planowac dzidzie :p
 
reklama
Do góry