reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Pszczółka27 ponoc pisza ze zagniezdzenie jest od 3 do 10 dni po owulacji,a u mnie jest dzis ok 14 dzien po owulacji,wiec chyba troszke pozno na zagniezdzenie?

Nikolaa chyba nie zbiore sie na odwage zeby test zrobic:( nie chce znowu plakac ,a juz jestem nastawiona na @ i niech tak zostanie
 
Agnieszka27 rozumiem, to czekamy na wieści po wizycie :-D

Kaskasz być może jest tak jak piszesz. Ale może Cię zaskoczy dzidzia :-) a jak @ przyjdzie to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby w tym cyklu się udało :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy :-) Widocznie to nie ten czas na Baby.

Nikola- dzięki za podpowiedz, przebadam sie wzdłuż i wszesz:-)

kaskasz- długo sie starasz? dziwna ta Twoja @, a może to stres? Oby nie i oby nie przylazła:-)

Agnieszka27- a Tobie za którym razem się udało? Czy Tobie się udało po raz pierwszy?
 
kalamandyna staramy sie 2 cykl,wiem ze to jeszcze malo bo niektore z Was staraja sie ok rok ,ale ja jakos strasznie emocjonalnie to przezywam,zreszta chyba nie ja jedna i tak moze i masz racje stres "robi swoje"
 
Kalamandyna za drugim razem;-) a w pierwszej za trzecim.
Więc znam gorycz jednej kreski, choć może to w porównaniu do niektórych krótki czas starań, ale przeżywałam.
 
kaskasz-na fotce to córeczka? ja wiem, że jak się chce to nie jest tak łatwo. Ciężko wtedy wyluzować, ale połowa sukcesu jest w głowie. Ja też chce zdystansować, tylko że ja już mam swoje lata i czas mnie goni. Jednak nic na siłę.

agnieszka27- super,że tak szybko. Szczęściarze :-) Mi pierwszym razem za piątym podejściem więc wcale nie tak szybko,ale wcale też nie tak długo :-) Chciałabyś teraz synka?
 
Kalamandyna nie tyle ja chce synka, co mąż by chciał. Dlatego staranka były w owulacje. Okaże się cośmy tam "wyprodukowali"
A Ty na co się zapatrujesz? Czy może bez znaczenia to dla Was.
 
Agnieszka27- ja bym chciała córeczke :-) choć ekonomiczniej lepiej byłoby mieć chłopca, mam ciuszki po Adasiu, nawet łóżeczko i wózek ;-) Prawda jest taka i zabrzmi to jak stara śpiewka, ważne żeby w ogóle było i było zdrowe :-) Fajnie, że tak szybko Wam się udało. I nie będziecie mieć takiej dużej różnicy wieku między dziećmi.
Dziewczyny, a zażywałyście olejek z wiesiołka?
 
reklama
Kalamandyna tak to moja coreczka 6 latek w grudniu konczy :)
Masz racje nic na sile ,ale nie da sie nie myslec

Agnieszka super ze tak szybko Wam sie udalo ,a robilas testy owulacyjne,czy temperature mierzylas?Wiedzialas co do dnia kiedy owulacja?
 
Do góry