reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

kala ja nie brałam ale się zastanawiam wiesz może od którego dnia sie zaczyna go brać po @ czy wcześniej bo wiem ze tylko do owulacji
Agnieszka ja też za pierwszym razem w 3 cykli
 
reklama
Dziewczyny, u mnie to też drugi cykl starań. Co do dziecka to tak jak pisze Kalamndyna najważniejsze zeby dziecko było zdrowe, choć też mam mase ubrań po córci. A wiesiołka nie brałam. To na śluz?
 
Ja ciuszki wydałam, ale mam wózek w neutralnym kolorze i łóżeczko też czeka.
Pewnie, że najważniejsze zdrowie.
Mi się wydaje, że z tą różnicą to i tak za długo czekałam, nie pracuje, więc mogłam wcześniej się postarać, bo mała tak się cieszy i już by chciała żeby dzidziuś był. No ale trudno.
A Twój Adaś jak tam bardzo czeka na rodzeństwo?
 
Kaskasz nie mierzyłam temperatury i nie robiłam testów owulacyjnych.
Obserwowałam tylko śluz. Troszkę sobie pomogłam kalkulatorem cyklu i w okolicach dni które wskazał jako płodne obserwowałam się bardzo dokładnie.
 
Agnieszka27- Adaś chce rodzeństwo w zależności od nastroju ;-) Ale raczej na tak. Ja też trochę żałuje, że z tym zwlekałam, ale zawsze było "coś".

Nikola- do owulacji, czyli po okresie do 14-15 dnia cyklu. Przynajmiej ja tak to rozumiem. To jest na polepszenie jakości śluzu. Będziesz testować skoro @ się nie rozkręciła?

Pszczółka- jak Wam sie już niedługo uda, to będziesz mieć małą różnice wieku dzieci :-) I masz córeczkę, ale fajnie.

Dziewczyny, Wy wszystkie jesteście pewnie przed 30 tką? :-)
 
Spytałam tak z ciekawości :-) Wcześniej byłam na forum zostania mama na 2011 i tam spora część dziewczyn była po 30tce. Wydaje mi się, że z wiekiem szanse maleją jeśli chodzi o ciąże.
 
witam sie :)
ale produkcja nie nadrowie w życiu :p
dziewczynki mam tak malo czasu, ze szkoda gadać. Sebul dzisiaj konczy 3 miesiace:) jak ten czas leci lest coraz bardziej kontaktowy i coraz mniej śpiw dzień :) przez co ja mam coraz mniej czasu na BB a z drugiej strony tak szybko się rozwija, ze nie chce czegoś przeoczyc :p

szykuję powolutku impreze urodzinkową mojego M :p wprawdzie jest w styczniu, ale bedzie jakies 20 osób w domu :p macie jakieś sprawdzone przepisy na ciepłą kolację i sałateczki??
 
Kochana mojej 18 letniej koleżanki mama właśnie urodziła córeczkę, ma napewno 40.
Wydaje mi się, że wszystko leży w genach. Moja babcia mając 41 lat urodziła zdrowe bliźnięta, dajesz wiarę.

Teraz kobiety coraz później decydują się na dzieci.
 
reklama
Pajka hej, podziwiam Cię, maluch w domu i taką imprezę organizujesz:szok:
Operatywna babka z Ciebie;-)
Cieszę się, że maluch robi postępy, wiem jaka to przyjemność obserwować to z dnia na dzień.
 
Do góry