reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Kupinosia i co tam u Ciebie?:happy:
Halina ja też remont zaczynam pokoju.Mąż ma wylewkę wylać i panele położyć a ja wymalować no i posprzątać.ale samo to przygotowania do remontu są męczące: wynoszenie wszystkiego z pokoju i upchanie gdzie się da.:no::no::angry:no ale później aż miło się będzie położyć w takim pokoju:-):-)
miłego dnia :-)
 
W piątek udałam sie do apteki po test rzecz jasna. Po drodze spotkałam moją ginkę (zbieg okoliczności !) i oczywiście musiałam ją zaczepić. Doradziła że szkoda kasy, że za wcześnie, żeby spokojnie kupić w poniedziałek.... a ja uparciuch kupiłam i zrobiłam nie 15go tylko 14go i pudło :/ ale nadzieja nadal jest bo i okresu nadal nie ma. Postaram sie poczekać jeszcze troche z nowym testem
 
Kupinosia nic Ci nie pozostało jak czekać cierpliwie. Wiem wiem łatwo się mówi a gorzej wykonać , ale musisz. Okresu nie ma to jest dobrze ja trzymam mocno kciuki!!!
 
Ja mierze temperaturke. Na razie mam 37.0 zobaczymy czy pójdzie w górę. Przy pierwszej ciąży miałam 37.6-37.8... test dopiero za jakieś 2 tygodnie... Trzymam kciuki za wasze testy!!!
 
Witam.
ja jutro do ginki jade obadać mój brak okresu no i potwierdzić te moje testy i 2 krechy:-D oby sie okazało to co czuje i jak sie czuje. Niech mi przepisze witaminki i folik. Dam jutro znać co i jak.
Pozdrawiam:-)
 
aldi- Folik jest bez recepty. Ja już go biore 5 miesiąc a staramy sie dopiero 2gi. Są opakowania po 30 i 90 tabletek. Zgapiłam bo mogłam od razu kupować te duże - taniej wychodzi.
Aniaj- a wiesz że jakoś wyluzowałam i nie mam ciśnienia żeby zrobić sobie test :-D

U mnie @ nadal brak i praktycznie czuje sie zwyczajnie. Temp mierzyłam jak sie staraliśmy o 1 dziecko. Teraz tylko czuje że jest tam bardzo ciepło i cały czas wilgotno co odbieram za dobry znak :-)
 
reklama
Hejka Kochane:)

Wielkie gratulacje dla tych z nas,którym się udało:):)

Ja właśnie wrociłam z urlopu. Troche byłam podłamana,bo po moich regularnych trzech @ od czasu kiedy przestałam karmić miałą przerwe az...do dzisiaj( 58dni!!!!). A myślałam,że na urlopie wyluzujemy i coś zmajstrujemy....No nic najważniejsze,ze @ jest-można zatem działać! Biorę kwas foliowy już długo ,poza tym castagnus i wiesiołek. No i zobaczymy...

Buziaki i trzymam kciuki za Was Kochane
 
Do góry