reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

dziewczyny dziekuję za słowa otuchy ale i tak jest czasem mi ciężko staram sie bo u nas nie ma przeciwwskazań wg wyników wszystko jest ok, więc się staram i czekam
gratuluję przyszłej mamusi:)
 
reklama
dziewczyny dziekuję za słowa otuchy ale i tak jest czasem mi ciężko staram sie bo u nas nie ma przeciwwskazań wg wyników wszystko jest ok, więc się staram i czekam
gratuluję przyszłej mamusi:)
Lopop nie pozostaje ci nic innego jak spokojnie czerpać przyejność z przytulanek z mężem. Wszystko jest w życiu po coś, może to Twoje czekanie na druga dzidzię też jest po coś.
A wścipskim odpowadaj w prost że chętnie kupisz od razu takie podchowane 3-4 latenie- może wiedzą gdzie sprzedają, bo czasem niestety nie wygodnictwo i brak chęci jest przyczyną braku drugiego czy pierwszego dziecka. A w Polsce kłopot z zajśceim w ciążę to wciąż tabu.
NIE PRZEJMUJ SIĘ, jesteśmy z Tobą Lopop
 
aldi.30 - nie chciałam byc nie uprzejma, tylko zasady liczenia zaawansowania ciązy są jakie są. Inne kalkulacje (wg owulacji) wprowadzają zament i zdziwienie na wizycie, choć wg takiego liczenia każda kobieta w każdym cyklu jest 2 tygodnie w ciąży...
Pozdrawiam
 
Kupinosia ja pisałam ze styczniówkami jak byłam w ciąży a później przestałam bo nie miałam czasu... teraz znów tak jakoś głupio zacząć. Trzymam kciuki z wynik pozytywny :-):-):-)
Mój mąż ostatnio stwierdził ze staranka to super sprawa i chce tak cały czas hehe :-D i pwiedzial ze jakbym w pierwszym cyklu była w ciąży to by się wkurzył bo to by było koniec szaleństw :-p heh oczywiście na żarty powiedział
Wiktorek jeszcze nie skończył dwóch lat a wszyscy się pytają kiedy następne!:eek: ech szkoda gadać:zawstydzona/y:
 
aniaj- wyczytałam w necie że można już w dniu spodziewanej @ ale wiadomo im dłużej czekania tym pewniejszy wynik. Ja czekam do niedzieli 15go
aldi- też potwierdzam to co vetka napisała, lekarze liczą po swojemu - tak jest ogólnie przyjęte. Moja Ola była kalendarzykowa i ja dokładnie wiedziałam kiedy "zaskoczyłam" ale ginka to nie obchodziło
klaudusia- no chyba każdy facet lubi tak ciężko pracować :)
lopop- będzie dobrze zobaczysz !
 
witajcie:-)
Vetka córcia skoczyła 4 lata w maju, ciągle mówi o bocianie kiedy przyniesie jej dzidziusia bo nie ma sie z kim bawić.
Jestem sama jedynaczką to wiem co to znaczy:crazy:.
Wczoraj mieliśmy gości rodzice z ciotką, wybawiała sie córcia z nimi no ale pózniej trzabyło sie rozstać.
Dziś mąż pojechał z córcią na plac zabaw, to sie troche pobawi z innymi dziećmi.
A co u ciebie?? JAK SIE CZUJESZ???
U mnie jak zwykle mdłości senność. Cały czs bym spała, aż mąż jest niezadowolony. Obecnie wykańczamy dom w środku, mąż zakłada płytki na korytarzu, wiec jest trzoche bałaganu:rofl2::-D, ale zawsze to innaczej wygląda niż goły beton.
pozdrawiam Cie trzymaj sie i dbaj o siebie :-);-):tak::-D
Dziewczyny owocnych staranek , pozdrawiam:-)
ticker.php
 
Dziś mój magiczny 12ty i jak na razie żadnej zapowiedzi @ :) Kiedy mogę zrobić sobie test żeby miało to sens ? Ile dni jeszcze odczekać ? Jejku jaka ja jestem niecierpliwa !

witaj zrób test przynajmniej 2 tyg. po spodziewanej @, ja tak zrobiam i wysza druga kreseczka bladsza i poszłam na badanie krwi i sie potwierdziło,
TRZYMAM KCIUKI ŻEBY CI SIE UDAŁO, POZDRAWIAM I TROCHĘ CIERPLIWIŚCI.
lapop trzymaj sie , ja jednak mocno wierzę że ci sie uda, GORĄCO CIE POZDRAWIAM I TRZYAMAM ZA CIEBIE KCIUKI
ticker.php
 
Vetka dzieki bardzo wsumie to nie wiedziałam a 6 lat temu jak byłam pierwszy raz w ciąży
to nikt mi nie powiedział a ja nie pytałam.. dzieki Pozdrawiam;]
 
reklama
aniaj- wyczytałam w necie że można już w dniu spodziewanej @ ale wiadomo im dłużej czekania tym pewniejszy wynik. Ja czekam do niedzieli 15go
aldi- też potwierdzam to co vetka napisała, lekarze liczą po swojemu - tak jest ogólnie przyjęte. Moja Ola była kalendarzykowa i ja dokładnie wiedziałam kiedy "zaskoczyłam" ale ginka to nie obchodziło
klaudusia- no chyba każdy facet lubi tak ciężko pracować :)
lopop- będzie dobrze zobaczysz !
wiem dlatego sie nie poddaję i wierzę że się uda
 
Do góry