reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja teraz z wiadomością ze jestem w ciąży nie będę się spieszyć. Dopiero jak minie ryzyko poronienia i będę wiedziała ze wszystko jest Ok to się dowiedzą :tak: O tym plamieniu tez czytałam ale tempke dziś miałam 36,8 :zawstydzona/y: wczoraj 37,1. Ale chociaż jedno wiem - było jajeczkowanie :-) jak wyliczyłam z suwaczka to dziś byłby dokładnie 3 tydzień i 4 dzień czyli te plamienia by się zgadzały :-D Pożyjemy, zobaczymy... ;-)
Do ciąży podchodzę z duuuzym dystansem. Jak będzie to super a jak nie to próbować dalej... Przecież mam już swojego najcudowniejszego synulka :rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Witam.
Niby macie wszystkie racje ale jakbym myślała że cos się może stac to bym nie dożyła jutra...a tak poważnie to zawsze myśle pozytywnie i jedno wiem fasolus juz rośnie... pozdrawiam
 
aldi.30 według mnie lekarz nie powinien tak traktować pacjentek jak potraktował Ciebie i mnie!!! Powinien wytłumaczyć wszystko po kolei: ze istnieje ryzyko poronienia itd, itp... Od drugiego lekarza dowiedziałam się wszystkiego, co potrzeba. U mnie tez było za wcześnie na USG wiec kazała mi się dopiero za tydzień zapisać ale nie za miesiąc!!! A jakbyś poszła za dwa miesiące to ci może powie, ze za późno!!! I tak źle i tak niedobrze...
 
witajcie jest mi smutno , to co sie dziś dowiedziałam. Po południu dostałam krwawienia (@???) natychmiast pojechaam do gin. bo myślałam że jestam w ciąży według zrobionych wyników 5 sier. beta 202.79 . doktor powiedział że beta jak na 3 -4 tygotniową ciąże jest za niskie. Mimo to zbadał mnie i na USG nie zobaczył dzidzi a jeżeli bym była w ciąży to tak jak jest wyliczone w/g miesiączki powiennam być w 7 tyg. ciązy i w tym czasie powinno być widać dzidzie na USG.
Kazał mi powturnie zrobić badanie Beta ale nie wiam czy warto??
Cieszyłam sie że mi sie udało , a tak szybko zaszłam w 1 ciąże za pierwszym razem. @ spóniała mi sie 22 dni , nigdy tak nie było. Postanowiałam że na podejrzenie o ciąże pójde dopiero jak mi sie okres spóżni co najmniej półtora miesiąca , po co sobie robić nadzieję.
No cóż pozostaje nadal starać sie i wierzyć że mi sie uda. POZDRAWIAM STARACZKI I ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK
 
No dokładnie dlatego zapisałam sie do innego i to za 2tyg będe wiedzieć co i jak a nie popatrzyła na mnie jakbym miała 15 lat i miała coś ukrywać przed rodzicami.. coż juz jej sprawa zakończona a ja czuje się jak w 3 tyg ciąży wiec wszystko jest ok bo znam swoje ciało a jeśli chodzi o spieszenie się zeby komuś powiedzieć o ciąży to sie mylicie bo mi tylko zależy na zdrowiu moim i życia we mnie a zależało mi na zaświadczeniu żeby w pracy nie ryć jak kret a mam ciężką prace.
Dobranoc
 
witajcie jest mi smutno , to co sie dziś dowiedziałam. Po południu dostałam krwawienia (@???) natychmiast pojechaam do gin. bo myślałam że jestam w ciąży według zrobionych wyników 5 sier. beta 202.79 . doktor powiedział że beta jak na 3 -4 tygotniową ciąże jest za niskie. Mimo to zbadał mnie i na USG nie zobaczył dzidzi a jeżeli bym była w ciąży to tak jak jest wyliczone w/g miesiączki powiennam być w 7 tyg. ciązy i w tym czasie powinno być widać dzidzie na USG.
Kazał mi powturnie zrobić badanie Beta ale nie wiam czy warto??
Cieszyłam sie że mi sie udało , a tak szybko zaszłam w 1 ciąże za pierwszym razem. @ spóniała mi sie 22 dni , nigdy tak nie było. Postanowiałam że na podejrzenie o ciąże pójde dopiero jak mi sie okres spóżni co najmniej półtora miesiąca , po co sobie robić nadzieję.
No cóż pozostaje nadal starać sie i wierzyć że mi sie uda. POZDRAWIAM STARACZKI I ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK

Bardzo mi przykro. Następnym razem się na pewno uda!!! Trzymam kciuki za Ciebie! Głowa do góry.
Aldi masz racje-teraz najważniejsze jest zdrowie. Rob co uważasz za słuszne! Ja w pierwszej ciąży zmieniłam lekarza i wiem, ze zrobiłam dobrze.:tak:
 
witajcie jest mi smutno , to co sie dziś dowiedziałam. Po południu dostałam krwawienia (@???) natychmiast pojechaam do gin. bo myślałam że jestam w ciąży według zrobionych wyników 5 sier. beta 202.79 . doktor powiedział że beta jak na 3 -4 tygotniową ciąże jest za niskie. Mimo to zbadał mnie i na USG nie zobaczył dzidzi a jeżeli bym była w ciąży to tak jak jest wyliczone w/g miesiączki powiennam być w 7 tyg. ciązy i w tym czasie powinno być widać dzidzie na USG.
Kazał mi powturnie zrobić badanie Beta ale nie wiam czy warto??
Cieszyłam sie że mi sie udało , a tak szybko zaszłam w 1 ciąże za pierwszym razem. @ spóniała mi sie 22 dni , nigdy tak nie było. Postanowiałam że na podejrzenie o ciąże pójde dopiero jak mi sie okres spóżni co najmniej półtora miesiąca , po co sobie robić nadzieję.
No cóż pozostaje nadal starać sie i wierzyć że mi sie uda. POZDRAWIAM STARACZKI I ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK
Halina ściskam mocno. Zdaje się że to była tzw. ciąża biochemiczna. Trzymam kciuki i nie martw się - bedzie dobrze. Następyn razem się uda
 
reklama
Aldi- pewnie , dobrze zrobiłaś ze zmianą lekarza , niektórzy to chyba minęli sie z powołaniem
Halinka- szkoda ze nie tym razem ale szans jeszcze wiele

Ja dziś zrobiłam drugi test, już jest tydzień jak nie ma @ i nic ! a to ciekawe bo z rana przed zrobieniem testu zwymiotowałam. Wczoraj popołudniu głowa mnie strasznie bolała i tak przez wieczór , w nocy to myślałam że mi pęknie. Może miałam wysokie ciśnienie co do mnie nie podobne, bo nawet w ciąży miałam zawsze niskie. Bałam sie wziasc apap, nie wiedziałam czy można brać na początku ciąży. Dopiero rano poczytałam że można. Teraz jestem ledwo ciepła, córeczka chce sie bawić , chce iśc na dwór a ja marze tylko o położeniu sie spać w ciszy.
 
Do góry