reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny czy któraś z was tez tak długo czeka na fasolkę? Chodziłoby mi o to żebyście napisały mi jakie są mniej więcej kroki postępowania, ginek powiedział ,że muszę jeszcze pobrać trochę bromergonu i dalej się zobaczy. Czemu "oni" są tacy tajemniczy i nic więcej nie powiedzą. Dzisiaj kupuję test owulacyjny i będę próbować z tekstami kolejny raz. I może sie wreszcie uda.:-)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was tez tak długo czeka na fasolkę? Chodziłoby mi o to żebyście napisały mi jakie są mniej więcej kroki postępowania, ginek powiedział ,że muszę jeszcze pobrać trochę bromergonu i dalej się zobaczy. Czemu "oni" są tacy tajemniczy i nic więcej nie powiedzą. Dzisiaj kupuję test owulacyjny i będę próbować z tekstami kolejny raz. I może sie wreszcie uda.:-)

Witam. U mnie na poczatku zalecono badania hormonalne , jak one wyszły ok to było około 5 miesięcy staranek tylko z duphastonem i monitoringiem, następnie to już dostałam clo i pregnyl, oesclim i duphaston
M łyka witaminki bo jego badania są trochę kiepskie.
W tym miesiącu odstawiłam clo i całą resztę bo umierałam ostatnio z bólu głowy. W środę mam wizytę więc się okaże czy była owulacja mimo to czy nie?
W sumie to ja już się poddałam, nawet serduszkować mi się nie chce, bo nie mam już nadzieji:-(.
Nienawidzę tego dnie jak @przychodzi, tylko siedzę i ryczę.

lopop uda się i będziesz miała prezent pod choinką:tak:
 
ja w grudniu nie będę testować na pewno.
Jeśli byłoby regularnie, to dopiero 29-go powinnam dostać @. Ale w tym miesiącu miałam cykl 35dniowy, więc @ spodziewam się w okolicach 5 stycznia (a szkoda, bo 6-go mam wizytę u endokrynologa)
Za Wasze testowanie trzymam kciuki!!
 
Bombelek8 też już niby nie chcę i nie wierzę, ale jak widzę super dni płodne i piękny śluz oraz żadnych bóli przed @ i tak rodzi się nadzieja, a potem przychodzi wielkie boooom. Oh dziewczyny bombelku8, kinga85. chup będziemy testować w podobnych terminach bo ja 27grudnia. A tak z drugiej strony to już boję się iść do ginka bo nie chcę żeby znowu na mnie testował, chociaż leczę się dopiero od przeszło roku. Muszę przyznać, że jesteście odważniejsze ode mnie, bo niektóre z was już po kilku nieudanych próbach udały się do specjalisty, a ja się łudziłam, że ten problem mnie nie dotyczy.
 
a co myślicie o testach 6cio dniowych?? Faktycznie można wierzyc, że tak szybko wykryją ciąże??? No i znowu jak tu liczyć. Od zapłodnienia, od zagnieżdżenia....no i znowu CHUP domyślam się, że masz nieregularne cykle. Ja mam rozbieżności 44-32 dc. No i jak tu się połapać:no::no::no::no::no:
 
Bombelek8 też już niby nie chcę i nie wierzę, ale jak widzę super dni płodne i piękny śluz oraz żadnych bóli przed @ i tak rodzi się nadzieja, a potem przychodzi wielkie boooom. Oh dziewczyny bombelku8, kinga85. chup będziemy testować w podobnych terminach bo ja 27grudnia. A tak z drugiej strony to już boję się iść do ginka bo nie chcę żeby znowu na mnie testował, chociaż leczę się dopiero od przeszło roku. Muszę przyznać, że jesteście odważniejsze ode mnie, bo niektóre z was już po kilku nieudanych próbach udały się do specjalisty, a ja się łudziłam, że ten problem mnie nie dotyczy.

lopop mój synek urodził się 27 grudnia, a to jest szczęśliwy dzień :-)więc życzę ci z całego serca abyś ujrzała w tym dniu II kreseczki.:tak:
Dlaczego się boisz gina?( jak czegoś nie doczytałam to przepraszam)
 
reklama
kerna, ano nieregularne - od zawsze :zawstydzona/y:(tylko na tabletkach działało jak należy)
Ostatnie cykle po odstawieniu tablet to pierwszy 28, a drugi 35 dni... ciekawy jaki będzie obecny 3 cykl? - może jeszcze dłuższy?:eek::no:
Nie potrafię się w ogóle połapać, ani w dniach płodnych (o ile w ogóle je mam), ani w śluzie... totalna porażka:wściekła/y::szok:
 
Do góry