reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

My też sie staramy wprawdzie od pażdziernika, ale zawsze coś zajeło mi trochę podjęcie decyzji o 2 -gim dzidziusiu no, ale lepiej później niż wcale:-)
Powodzenia i do dzieła dziewczyny hahahahaha.....:laugh2::laugh2::laugh2:

Ja też od października :) teraz 3 próba

Oby dla nas wszystkich ten grudzień był już ostatni!:tak:;-)
Powodzenia dziewczyny
 
reklama
Witam koleżankę(kinga85) z forum staraczek. Dziewczyny pomimo niepowodzeń musimy pogratulować sobie swoich małych lub dużych skarbów. Bo bez nich byłoby jeszcze ciężej, a nasz świat wyglądałby szaro.
 
To prawda.Przynajmniej mamy juz skarby.Ciezejmaja te kobitki,ktoreniemaja wcle a chca bardzo.A codo checi ja strasznie chce.Kurcze nakrecam sie jeszcze bardziej niz za pierwszym razem.Posmakowalam macierzynstwa i chce jeszcze!Ja czekam na testowanie teraz.Ale mam jakies przeczucia ze znowu lipa..Booooosze..zwariuje jak tak dalej pojdzie..a moj maz razem ze mna..

aaa zapomnialam dodac ze ja tez od padziernika hehe
 
GASTONE jesteśmy razem w takim razie. My zaczęliśmy od listopada. Teraz czekam na testowanie i mam cholerną tremę. myślałam, że jak już przez to przechodziłam to za drugim razem będzie luzik. A ja znowu siedze przed kompem godzinami i szukam objawów:tak::tak::tak: masakra! Gastone kiedy testujesz??????
 
Witam. Jak miło czytać , że staracie się jedna od października droga od listopada rozumiem, ze to od tego roku? Tak fajnie to u was brzmi 3 próba itd. Ja zaczęłam 44 próbę i chyba dotrwam do 48 a potem się poddaję - zresztą tak sobie obiecuję przy każdej (24, 36) a mój zegar z uczuciami macierzyńskimi tyka co raz silniej i chyba dlatego nie mogę przestać się starać. Dziewczyny za wszystkie wasze próby trzymam kciuki- oby żadna z was nie musiała tak długo czekać jak jak na drugą fasolkę.
 
GASTONE jesteśmy razem w takim razie. My zaczęliśmy od listopada. Teraz czekam na testowanie i mam cholerną tremę. myślałam, że jak już przez to przechodziłam to za drugim razem będzie luzik. A ja znowu siedze przed kompem godzinami i szukam objawów:tak::tak::tak: masakra! Gastone kiedy testujesz??????


My tez od listopada (tego roku),czyli dopiero 1 cykl,a ja masakra to samo!!

lopop-przykro mi ze tak dlugo wam to zajmuje ,ale nic straconego zaesze moze sie udac:tak:
 
Drogie koleżanki, mam do was pytanie. Czy któraś z was orientuje się czy mając podwyższoną prolaktynę i zażywając np.bromergon można dostać cukrzycę. Siedzę na necie i szukam objawów i niestety wszystko wskazuję na cukrzycę. Jutro idę do doktora po skierowanie na badanie. Czy któraś z was miała może taki przypadek?
 
bombelek trzymam kciuki! i witaj wśród Staraczek :)
Ja zaczynam 3 cykl, ale nie nastawiam się na nic. W styczniu mam wizytę u specjalisty, mam nadziję, że pomoże mi wyregulować cykl i uda mi się zafasolkować :)
 
reklama
GASTONE jesteśmy razem w takim razie. My zaczęliśmy od listopada. Teraz czekam na testowanie i mam cholerną tremę. myślałam, że jak już przez to przechodziłam to za drugim razem będzie luzik. A ja znowu siedze przed kompem godzinami i szukam objawów:tak::tak::tak: masakra! Gastone kiedy testujesz??????
Popatrz najlepiej na moj suwaczek jak najbardiej aktualny:-)
Ja miesiac temu jak testowalam szukalam objawow..wmawialam sobie ze w ciazy jestem napewno,ale sie rozczarowalam..
Witam. Jak miło czytać , że staracie się jedna od października droga od listopada rozumiem, ze to od tego roku? Tak fajnie to u was brzmi 3 próba itd. Ja zaczęłam 44 próbę i chyba dotrwam do 48 a potem się poddaję - zresztą tak sobie obiecuję przy każdej (24, 36) a mój zegar z uczuciami macierzyńskimi tyka co raz silniej i chyba dlatego nie mogę przestać się starać. Dziewczyny za wszystkie wasze próby trzymam kciuki- oby żadna z was nie musiała tak długo czekać jak jak na drugą fasolkę.
Strasznie wspolczuje,jejjku i sama sie boje..Byly tu dziewuszki ktore ledwo sie pojawily,pierwsze testowanko i ciach.Szczesciary..
Drogie koleżanki, mam do was pytanie. Czy któraś z was orientuje się czy mając podwyższoną prolaktynę i zażywając np.bromergon można dostać cukrzycę. Siedzę na necie i szukam objawów i niestety wszystko wskazuję na cukrzycę. Jutro idę do doktora po skierowanie na badanie. Czy któraś z was miała może taki przypadek?

Nie mam pojecia ,lekarz bedzi enajlepszym rozwiazaniem.

Dziewczynki a jakie metody obliczania plodnosci stosujecie?
Ja stosuje test owulacyjny,chociaz owulacje mam jak w zegarku,wiem kiedy bo mam wtedy straszne bole.Ale stosuje test bo nie chce niczego przegapic..
 
Do góry