reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No właśnie ja tez zrobiłam wczoraj i wyszedł ujemny. teraz oczywiście nie wiem czy po prostu nie jestem w ciąży czy za wcześnie....po co dałam się namówić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Teraz mam 100000 myśli i oczywiście nadzieję. Ale staram się nie nakręcać.
Lopop a jak to jest możliwe, ze masz już Synusia a teraz takie problemy???:eek:
Gastone moja przyjaciółka robiła sobie testy owu i wychodziły pozytywne przez 3 dni...możliwe?? dlatego dała sobie spokój:sorry:
Bombelek Michał się chowa super, mały uparciuch ale jest extra:tak:. No ja chyba zacznę śluz i tempkę bo z samym śuzem to nie wiem. W tym cyklu właśnie patrzyłam na śluz,ale z tego co mi powiedziała gin to w tym cyklu najprawdopodobniej bedzie bez owulki:no:

No to podajmy sobie reke..Dzis mnie cholera znow podkusilo.Wczoraj kupilam early pregnacy test,w dodatku elektroniczny.No i pokazal mi...no pregnat:sorry::sorry::sorry:
Jeszcze kilk dni ale nie mam nadziei jakos.Kurcze nie wiedzialam ze to takie trudne bedzie:-(

Co do testu to raczej owulacja nie trawa 3 dni :-D, nie wiec mmoze jakis test felerny co cus, moze zle odczytywala.Ja nie mialam nigdy problemow.Jak juz mowilam mam elektroniczny i zawsze pokazywal prawidlowo,nie musialam gdybac czy kreska jest za jasna czy za ciemna.Ale wiadomo ze nic nie jest pewne w 100% wiec kolezanka poprostu miala pecha.:tak:
 
reklama
Gastone no miałaś słabostkę. Trudno się mówi. Za miesiąc pewnie znowu ulegniesz....tak jak i ja. Ja mam dalej dumankę czy za tydzień czasem sobie nie zrobić kolejnego. A może którejś chce się policzyć. Sex był 20 i 22 listopada a test zrobiłam 4 drudnia. Trudne to wszystko jak cholera!:wściekła/y:
 
Dziewczyny wykorzystujmy czas na serduszkowanie (chyba tak to nazywacie) bo tutaj już się robi wysyp fasolek i tyle fluidków płynie a i może świąteczny czar się do tego przyczyni. My ćwiczymy do upadłego może wreszcie coś się wykiełkuje(oby bo znowu będę załamana przed @), ale póki co jest nadzieja. A tak czytając to po CLO i bromergonie ja się czułam i czuję dobrze- a może właśnie to źle bo już by coś było. Póki co tulmy się do naszych M.;-)
 
Gastone no miałaś słabostkę. Trudno się mówi. Za miesiąc pewnie znowu ulegniesz....tak jak i ja. Ja mam dalej dumankę czy za tydzień czasem sobie nie zrobić kolejnego. A może którejś chce się policzyć. Sex był 20 i 22 listopada a test zrobiłam 4 drudnia. Trudne to wszystko jak cholera!:wściekła/y:


Ech miw sumie jeszcze 5 dni zostalo,ale coz,jakos nie mam nadzieji bo czuje sie jak przed @..
Kerna Zrob jeszcze test w dzien po oczekiwanej @

Dziewczyny czy ktoras z was miala moze cesarke?Zastanawiam sie czy dlatego nie zaskakuje..
 
Kerna sama się zastanawiam, skąd te problemy- wszystko u mnie i u mojego M jets ok. Mój gin twierdzi, ze to psychika. chociaż chce mnie zbadać - szczególnie plemniczki po stosunku. Ale znając życie to badanie wyjdzie dobrze. Więc chyba muszę wyłączyć myśli o dzidziusiu i powinno się udać.
 
no dokładnie blokada w głowie niestety skutecznie działa. Ja pół roku czekałam na bobasa. A zaszłam w ciążę jak dowiedziałam sie ze musze sie leczyć(przewlekłe zapalenie macicy i inne). Wtedy doszło do mnie ze nie ma szans i na walentynki sie udało:-):-):-)
 
Witam moja gin tez mi mówi że mam się wyluzować, że to pomaga:sorry:
Lopop kiedy masz to badanie?
Kerna i Gastone trzymam kciuki za wasze testy:tak:
Ja jutro idę na monitoring i zobaczę co w trawie piszczy, jajniki mnie ostro pobolewają, mam nadzieję,że to zbliżająca się owulacja;-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-D
 
Witam moja gin tez mi mówi że mam się wyluzować, że to pomaga:sorry:
Lopop kiedy masz to badanie?
Nie wiem, powinnam się umówić już, ale mam stracha(a jak znowu nie będzie owu?). Mój M też mnie namawia, że co szkodzi sprawdzić-a ja nie wiem czy chcę. Czy zależy mi jeszcze na tym próbowaniu. Od dwóch dni właśnie mam takie myśli. No wiecie tez tyle prób i co może to nie ma sensu. Trzedba cieszyc się jednym skarbem i żyć dalej.
 
reklama
Do góry