reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
mika85 :-D:-D:-D:-D:-D

ja nadal nie wiem na czym stoję....ani @, ani dwóch kreseczek...
ale nadzieja jest :)

czlowiek jaksot ak szybko zapomina...nie wiem jak to było w pierwszej ciązy...nie pamietam czy miałam jakies objawy czy cos....nie wiem kompletnie...nie zastanawialam się, zrobilam test jak nie było @ i wyszly dwie krechy :) a teraz...analizuje, oglądam się z każdej strony....wczesniej jakos na luzie podeszłam...jakos tam spokojniej a teraz....nie wiem sama dlaczego....

powodzenia wszystkim!!!
 
witam..... :tak:

a ja ani posty ani ........... :-D ja czekam, chociaż chyba na @, bo wczoraj standardowo zakuł jajnik, jak na 4 dni przed @, więc pewnie sią zbliża :no:

a poza tym było pochmurno, a wyszło słoneczko i będzie chyba piękny dzionek, i takiego dzionka życzę :tak:

pozdrawiam :-D
 
czlowiek jaksot ak szybko zapomina...nie wiem jak to było w pierwszej ciązy...nie pamietam czy miałam jakies objawy a teraz...analizuje, oglądam się z każdej strony....
Moniau u mnie podobnie, jedyny objaw jaki pamiętam z pierwszej ciązy to bolące piersi... teraz staram się na spokojnie podchodzić , ale...

ja to raczej na penwo plodze posty,,,,,,,,,,,,hmmmm


Ewcia no chyba już niedługo, bo widzę na suwaczku, że mężus za 12 dni wraca...
 
witam..... :tak:

a ja ani posty ani ........... :-D ja czekam, chociaż chyba na @, bo wczoraj standardowo zakuł jajnik, jak na 4 dni przed @, więc pewnie sią zbliża :no:

a poza tym było pochmurno, a wyszło słoneczko i będzie chyba piękny dzionek, i takiego dzionka życzę :tak:

pozdrawiam :-D


trzymam kciuki ze jednak będzie jutro testowanie:-)
 
Moniau u mnie podobnie, jedyny objaw jaki pamiętam z pierwszej ciązy to bolące piersi... teraz staram się na spokojnie podchodzić , ale...

[/b]
Ewcia no chyba już niedługo, bo widzę na suwaczku, że mężus za 12 dni wraca...
no dokladnie,hehe,,12 dni,,,,,hmm,,i tak za dlugo,,heh

jarzebinko i jak,,trzymamy kciuki
 
reklama
Ewcia to wiesz... postarajcie się he he, nawet gdybyś miała łóżko połamać;-)

Jarzębinko i co u Ciebie?

Mam pytanie do osób bardziej zorientowanych w temacie mierzenia temperatury. Mierzę pierwszy miesiąc i niby wiem o co w tym chodzi, ale... mam pewne wątpliwości... To zacznę od początku... Rozpoczyna się cykl, zaczyna się mierzyć temp. i zazwyczaj powinna być na niskim poziomie (piszę o cyklu zdrowej kobiety), mniej więcej w połowie cyklu następuje owulka i w dniu kiedy ona jest to temp. powinna lekko spaść, tak? Po tym następuje wzrost temp. powyżej jakiegoś tam poziomu (0,2 stopnia od najwyższej temp. z tych najniższych, które były przed owulacją), dobrze rozumię? I tu pojawia się pytanie, czy ten skok temp. powinien być taki gwałtowny, tzn że na następny dzień po owulacji, czy może odbyć się stopniowo? że np jednego dnia wzrośnie o 0,3 stopnia od tej niskiej temperatury (owulacyjnej), a kolejnego dnia o np 0,2 stopnia... Mam nadzieję, że nie namieszałam.... i dziękuję za odpowiedź...
 
Do góry