reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej
my staranka na conajmniej 2 miesiące musimy odłożyć,
dziś przyjęłam pierwszą dawkę szczepionki na żółtaczkę,
za miesiąc druga
a potem mam się zapisać na zabieg...
to jednak bardzo ważne, nie mogę brać lekarstw, bo wzięłam
ich już tyle, że moja śluzówka zamiast się obkurczać to puchnie
po lekarstwach. W tej chwili mam atak, zatkany nos kompletnie
ale nie mogę nic wziąść bo bym miała jeszcze gardło zatkane i zero
możliwości oddychania - tak jeszcze przez usta oddycham.
W ciąży pod wpływem hormonów śluzówka puchnie, mogłabym
mieć nielada problem z oddychaniem :-:)-:)-(. Więc póki co
najpierw naprawa nosa a dopiero potem dzidziuś nie ma wyjścia :-(.

mam nadzieję, że potem już nic nam nie przeszkodzi ;-)
 
reklama
Dziendoberek, ja nastój? u mnie wspaniale, sama nie wiem czemu:-)

Gwiazdeczko:-):-):-)

elisabeth pewnie ze damyr ade i sie spotkamy gdzie indzije,powodzenia kochana
wzajemnie , powodzenia...
mam nadzieję, że potem już nic nam nie przeszkodzi ;-)
nie ma innego wyjścia:tak:

Tak sobie myślę, że tym, które mają regularne @ chyba jednak jest łatwiej, bo jak ma przyjść, to od razu przylezie, a jak się spóźnia, to jest dobry znak... ja zawsze czekam na @, a jak się np szczęśliwym trafem teraz nie pojawi to dopiero po kilku dniach zrobię teścik... chyba że mężulek nie wytrzyma, bo on bardziej niecierpliwy....:baffled:...
no własnie a czy faceci tez moga coś w psychice u siebie zablokowac, czy tylko my?
 
hej
my staranka na conajmniej 2 miesiące musimy odłożyć,
Więc póki co
najpierw naprawa nosa a dopiero potem dzidziuś nie ma wyjścia :-(.

mam nadzieję, że potem już nic nam nie przeszkodzi ;-)

potem juz napewno nic nie przeszkodzi, a będzie tylko lepiej .......... :tak:

no własnie a czy faceci tez moga coś w psychice u siebie zablokowac, czy tylko my?

w sumie to wcześniej nigdy sie nad tym nie zastanwaiałam, nie mam pojęcia :szok:
 
dosica gratulacje i spokojnych 9 miesięcy
U mnie @ powinien być za tydzień. Nie nastawiam się na ciążę bo w poprzednim rozczarowałam się. Pracujemy, ale chyba jednak jeszcze nie tym razem. Mam jakies takie złe przeczucia niestety. Pierwsze dziecię za pierwszym podejściem, a teraz...
 
ozkane będzie dobrze...ale powiiem ci szczerze, że nie wiem czemu ale ja przy tych obecnych staraniach też mam pełno obaw, może to z powodu strasznej niecierpliwości:rofl2: przy pierwszym ma sie inne nastawienie, nie wiadomo jak to bedzie itd..a przy drugim człowiek ma świadomość ile taka mała istota wnosi w życie radości i chyba stąd nie może się doczekać:tak:
 
ozkane ja też miałam pierwsze dziecko za pierwszym razem.. a teraz już drugi cykl ;-) ciekawe ile jeszcze prze nami.. mam nadzieje że jak najmniej :dry:



a my właśnie po przeprowadzce..
wczoraj przeprowadziliśmy się do moich rodziców na okres.. nie wiadomo jaki. Bo podjęliśmy decyzje że się będziemy budować, a żeby to stało się prawdą to łatwiej nam będzie odkładać kase i budować mieszkając u rodziców..

no i rozpoczeliśmy już kolejny cykl płodzenia :tak:


a co tam u was?
 
dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa. Dzisiaj byłam u lekarza i jest to 6 tydzień, zrobił mi usg i dzidzia ma 0,5 cm. Następna wizyta za 2 tyg. Oby wszystko było dobrze do końca. Na pewno niedługo Wy jedna po drugiej będziecie tutaj się chwalić swoimi fasolkami! Pozdrawiam cieplutko!
 
reklama
Do góry