reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam się i stawiam na polu działań.
Kończy się wredota,wiec można działać na nowo,mam nadzieję że tymr razem owocnie. Choć mogą u nas się sprawy trochę pokomplikować, gdyś męża praca stoi pod znakiem zapytania, a jeśli tak,to ja będe musiała do pracki,a ponieważ nie mam zamiaru wracać do poprzedniej (aktualnie jestem na wychowawczym) to muszę znaleźć coś nowego, a to się wiąże z niepojętym dla mnie odłożeniem starań na "potem"bo wiadomo,nowa praca,zanim zdobędzie się status umowy na czas nieokreślony..Brrr..no miałam ostatnio ciężkie chwile, bo po pierwsze załamka,ze znowu klapa a po drugie,jak odłożyc decyzje o dzidzi,jeśli ja nie jestem w stanie o niczym innym myśleć, to nie wchodzi w rachubę. No i wściekam się na zły los.Odkładanie nie wchodzi w rachubę,gdyż nie jesteśmy już młodzi z mężem no i bardzo chciałam jak najmniejszą różnicę wieku miedzy dziećmi.Dobra,dość gadania o mnie.
Z pozytywów,pochwalę sie tylko że mój syneczek słodko już drepta,niewiele się wywraca a gada przy tym jak nakręcony (oczywiście w jego znanym języku)
Jak widzę, nic się nie zmieniło u Was,a szkoda :( czakam na pozytywne wieści.

Jarzębinko,oj magiczne 30. Ja tam ją przekroczyłam i wcale nie czuję się aby taka magiczna była jak się zapowiadała. W każdym razie same pozytywy.A z życzonkami zawitam we właściwym dniu

Sylcia, piąstki juz zaciśnięte

Dorotka, wyciskaj męzusia do ostatniej kropelki przed wyjazdem

A gwizazdeczko, testuję powiedzmy na dzien dzisiejszy 17grudzień
 
reklama
Kasiu 2005, mam nadzieję że ułoży Ci się i z pracą, i z posiadaniem dzidzi. Ja też już przekroczyłam magiczną 30, ale czuję się tak jak przed nią. Czemu piszesz że już starzy jesteście z mężem? Jeśli można zapytać ile macie latek? Bo ja też mogę powiedzieć że starzy jesteśmy, ja w lipcu w przyszłym roku skończę 32, a mój mąż w listopadzie skończył mniej magiczne 40 ( dokładnie 1 listopada). Może więc wcale tacy starzy nie jesteście ;-);-);-);-);-).Dzięki za trzymanie kciuków, ale nie czuję się ciążowo ani zresztą @. Tylko tak jak już pisałam piersi mnie swędzą, ale nie bolą, nie wiem czego to objaw:-D:-D:-D:-D .Poczekam jeszcze ze 2, 3 dni i zatestuję , choć już mnie nosi.A najgorsze jest to że mam nie regularne cykle, i zupełnie nie wiem czego i kiedy się spodziewać :szok:
 
Siemano,,
Mnie nie bylo,gdyz na wsi siedizalamd wa dni..
szwagier mi opony zmienial,gina ze szwgaierka obalałam,hehe...no a dzisiaj jzu w domu,,ogarnekam,,bo m wraca w sobote

hehe zawzsze jakw raca to mam motyw na porzadne sprzatanie chaty,,na lśniąco,hehee

buziakuje was,papaa
 
czesc Dziewczyny....ja tez nic nie pisze,ale codziennie dokladnie czytam wszystko.....moj Antos ma juz rok i 8dni.....22.10 dostalam cos w rodzaju okresu-pierwszy raz od porodu(wciaz karmie piersia) takie dziwne plamienia przez dwa dni.....nie wiem czy to byl okres.......od miesiaca pracujemy na druga dzidzia....ale narazie nic:-(.....tak bardzo chce drugiego maluszka,ze robie test ciazowy raz w tygodniu....:-)......pozdrawiam Was wszystkie!!
 
Trwalo to u mnie 2-3 dni i cisza....(bylo to 22.10)...czekam co bedzie kolo 20-tego:-).....a moze nic nie bedzie:-) tak chcialabym najbardziej........:-)
 
Halo, halo.
Ja również się przyznaję, że codziennie podczytuję Was przy porannej herbatce, ale nie mam kiedy pisać.
Ale zainteresowały mnie Wasze plamienia :tak:
bo ja też takie mam i nie wiem o co kaman :no::no: miałam je 30 i 31.10 i teraz ostatnio 29, 30.11.
Co to może być, a nie ukrywam, że korci mnie aby teścik zrobić. Ostatnio zrobiłam, dwa tyg. temu i dupa!

Pozdrawiam z super słonecznej Łodzi!
 
reklama
Bezo to zrób teścik, plamienia mogą się pojawić, mam nadzieję ze będzie dobrze, pozdrawiam a i przyślij trochę słonka, bo u mnie sypie śnieg od wczoraj jest już z 20 cm, albo i więcej :-(

Droga Jarzębinko, dziś Twoje święto

Bukiet najwspanialszych życzeń;
uśmiechu i szczęścia,
spełnienia marzeń,
radości każdego dnia
oraz wszelkiej pomyślności:tak:
gr_twojakolekcja_main.jpg



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry