reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola w Uk to badanie jest za darmo.
Wysyłają zaproszenia do dziewczyn które kończą 25 lat bo dopiero od tego wieku w Uk można wybrać sie do ginekologa ze skierowania przez GP.
A powiedz mi czy podczas tego badania,tej wizyty miałaś także usg?

Klaudusia udanych zakupów:)
 
reklama
ja maiła wtedy też usg nie związane z szyjką bo tak naprawdę cytologia i badanie ginekologiczne mówi o wirusie brodawczaka wiec nie wiem może robią w uk też usg
 
Hej dziewczynki! Ja wróciłam z zakupów i w końcu wywiozłam bigos, bo już go na prawdę malutko zostało... Mąż jeszcze musiał capnąć i się nie chciał oderwać, bo taki pycha jest :-)
Zabieram się zaraz za klopsiki a jutro tylko sałatka do zrobienia zostanie...
 
Siemka!!!
Agnieszka kk ja dostalam takie cos .gdzy skonczylam 30.
Robili mi dopochwowe usg...jesli to o to chodzi...no i cytologie oczywiscie.
Nikola Ty wiesz ile ja juz siedzie w domu?:wściekła/y:dwa tygodnie zleca Ci szybciutko:-D Aby Twoja Rybka wyzdrowiala!!!
Klaudusia ty chyba masz jakis motorek w dupeczce!!!:szok::szok: ja Cie podziwiam na maxxxxxxxxa!!!!! Normalnie mnie motywujesz babo!!!:tak::tak::tak::tak:
Ale nie mow mi juz o tych bajecznych potrawach,bo mnie tu skreca!!!:-D:-D:-D
Aga 27,zobacz,tu jest taka stronka,gdzie wpisujesz sobie nazwe leku i sprawdzasz,czy lek jest bezpieczny!!! a w ogole to jest super stronka...
Baza interakcji leków: Jak bezpiecznie stosować leki? Baza interakcji leków serwisu mamazone.pl - www.mamazone.pl
 
Igasia zapisuję sobie stronkę, napewno się przyda. Teraz niestety, tego leku tam nie ma:-(
Nie będę go podawać. Pójdę do laryngologa, zobaczymy co powie.
Wracam do prządków. Dziś wieczór chyba się nie ruszę.
Klaudusia a jak się czujesz, żebyś Ty się tylko nie przesiliła:angry:
 
pokonałam swojego lenia i posprzątałam przesortowałam zabawki Wiki cały worek poszedł w kosz
Klaudusia nie przemęczaj się
Aga a tobie ile sprzątania zostało tez się oszczędzaj
Igasia no tylko ja od października to ciągle mam takie przymusowe więzienie niestety przedszkole nam nie służy:-( i mało tego że ona chora to mnie jeszcze zaraziła...
 
Dziewczynki padam normalnie... Ale plan na dziś wykonany więc jutro tylko sałatka do zrobienia i też zastanawiam się czy jej dopiero w sobotę rano nie zrobić bo z ananasem jest... Aaaaa! Tort będzie straż pożarna :tak: Nawet nie wiem jak będzie wyglądał, bo babka wredna i nie chciała zdjęć pokazać żadnych tak jakby jej się gdzieś śpieszyło. Tak w ogóle nie chciała przyjąć zamówienia, bo powiedziała, że tylko do środy przyjmują... Wrrrrr...
 
reklama
Nikolato rzeczywiscie masz nieciekawie,ale u nas w przedszkolu tez tylko zarazki i wszy na okraglo...a ja mam dready na glowie i sie strasznie boje tego cholerstwa!!!:crazy:
 
Do góry