reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
młodamamusia to się rozumie, zdrówko najważniejsze. JA pierwszą chciałam córkę, żeby się mieć z kim za kilka lat kawki napić.
Igasia co to się ze mną robi w tej ciąży, sama nie wiem. Ponoć jak mama była ze mną w ciąży miała tak samo.
 
Hej babeczki!
Ja już mam wszystko skończone: bigos zrobiony, ciasta skończone, nawet wstawiłam warzywka na sałatkę więc jestem nawet do przodu :tak::-)
 
młodamamusia zapraszam :-) a jest taki pycha, że oderwać się nie mogę od niego!!!! dobrze, że jutro wyjeżdża, bo do soboty by nie wytrzymał :-)
Papa Aga!!!!
 
reklama
a mnie chyba choróbsko bierze głowa boli mnie przeokropnie i kicham jak najęta
Aga ja też dziś lenia miałam...a co do lekarstwa to jutro zadzwonię z rana do mamy to ci napisze...miłe nocki życzę
Klaudusia ależ pichcisz z chęcią bym tego 3 bita spróbowała...miłej nocki
młodamamuśka u mnie Wiki się tak skutecznie chowała że nie wiedziałam dopiero ja wyszła to się okazało że dziewczynka ale podświadomie to chyba wiedziałam że dziewczynka bo imię tylko dla dziewczynki miałam
igasia widzisz 12 tydzień się zaczął a ty już dużo lepiej chyba za niedługo i hormon przestanie dokuczać zobaczysz....
i ja mówię dobranoc bo nakicham na monitor zaraz buziaki kolorowych snów
 
Ostatnia edycja:
Do góry