reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hej kobietki kochane!
Ja dziś już zrobiłam sałatkę, zostało mi tylko dodać do niej jeszcze przyprawy i majonez :tak: Ale mięsa to mi się dziś nie chce robić... Ech wiem, że muszę. A wczoraj tak ładnie robota szła...
Nikola kuruj się w łóżku kochana! Mężulek niech rozgrzeje :-)
 
witam
normalnie umieram jestem taka chora że hej Wiki na szczęście 100% lepiej lekarka przepisała jej jakiś nowy syrop antywirusowy Neosine i powiem wam że działa
Aguś dzwoniłam do mamy ona powiedziała że pierwsze słyszy o czyś takim ten lek podaje się (czasami) na migdałki w formie zastrzyku bo on jest ogólnie anty bakteryjny ale ona z takim małym dzieckiem by nie ryzykowała zdziwiła sie że w ogóle bez potwierdzenia migdałków został ten lek przepisany ale właśnie tacy są lekarze w każdym razie idź do drugiego pediatry i zapytaj możliwe że to jakaś nowatorska metoda z ta inhalacją o której moja mam nie wie.....
Klaudusia mąż nie rozgrzewał bo bym go zasmarkała :-D
 
Agnieszka nic nowego ja to teraz przez chorobę Wiki mam areszt domowy pewnie ze dwa tygodnie :-( siedzenia non stop w domu....
 
Witajcie kochaniutkie:)

Hej Agnieszka!
A u Ciebie piątki znów zrobili pracujące?
Tak od stycznia firma ruszyła na 5 dni.
Z jednej strony super bo pracując 5 dni można zarobić dobre pieniądze ale z drugiej strony brakuje mi wolnych piątków ehhh
Po woli się przyzwyczajam:)

Agnieszka nic nowego ja to teraz przez chorobę Wiki mam areszt domowy pewnie ze dwa tygodnie :-( siedzenia non stop w domu....

uuu Wiki chora to nie dobrze...zdrówka dla malutkiej życzę.
Mój Alan też pokasłuje,mam nadzieję że to nic groźnego.
Wiadomo zdrowie najważniejsze.


...a dziewczyny wiecie co dostałam wczoraj zaproszenie na badanie szyjki macicy bo w marcu skończę 25 lat.
Czy któraś była już na takim badaniu mam na myśli dziewczyny spoza Polski?
 
reklama
Agnieszka mnie na takim badaniu sprawdzili tylko czy nie ma nadżerki i zrobili cytologie ogólnie sprawdzają czy nie masz wirusa brodawczaka bo to on powoduj raka szyjki macicy..... niestety mnie nikt nie zapraszał sama robiłam i musiałam zapłacić może w UK robią jeszcze jakieś dodatkowe badania...
 
Do góry