reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja mam dystans do sąsiadów, jak człowiek bardzo miły to się czepiają. Mam przykład sąsiada na siłę chce z wszystkimi żyć dobrze to mu wchodzą na chatę z oskarżeniami. Ja tu mieszkam dwa lata i dzień dobry i koniec. Jak mieliśmy problem z parkingiem poszłam do prezesa i udowodniłam, że choć młdoa to nie da sobie w kasze dmuchać.
 
reklama
Witam! Chciałabym dołączyć do Waszego grona co prawda nie jestem pewna czy uda nam się drugi raz cieszyć Szczęściem jakim jest kolejne dziecko. Mam PCOS dopiero będę się leczyć...Moja Gin no cóż widocznie się tym wcale nie przejeła bo ciągle każe czekać... Oprócz usg nie wysłała mnie na żande badania.Do tego mam tyłozgiecie. Ale pomimo tych trudności marzę o tym by mieć drugie maleństwo. Kibicuję również Wam
Pozdrawiam
 
Hej Majeczko! Rozgość się..

Aga papa! Dobranoc!


Klaudusia papa! Ja też kończę na dziś.


W przyszłym tygodniu jakoś się pojawię.
 
Hej!
Ja tylko na chwilkę, chciałam Wam życzyć udanego weekendu.

Maju- nie martw się, znajdz koniecznie innego gina i opowiedz mu o swoich cyklach.To nie jest normalne z tymi Twoimi plamieniami. Chętnie bym Cie zabrała jutro ze sobą, przynajmiej miałabyś porobione badania ;-) Moim zdaniem powinnas mieć przebadane hormony. Chciałabym,żebyś jak najszybciej zaszła w upragnioną ciąże, z całego serca Ci tego życze. Głowa do góry Maju!:-)Pewnie wkrótce wszystko się wyjaśni.

Dziewczyny, wybaczcie że nie będe pisać do każdej z Was osobna, wiedzcie że pamiętam o każdej z Was :-);-)Padam już, a jutro musze wcześniej wstać:dry:
Przyjemności na weekend!:-):cool2:
 
Cześć dziewczyny:)

Chciałam powiedzieć że żyję hehe i mam w końcu weekend:)

Pozdrawiam was wszystkie i wybaczcie ze nie odpiszę każdej z osobna ale zasypiam na laptopie także lecę pod prysznic i spać bo rano czeka mnie wielkie przemeblowywanie,muszę umyć okna,powiesić nowe zasłonki,firanki i ogólnie urządzić pokoje

Dobranoc

...aaa i witam nowe staraczki:)
 
Hej kochane oglądaliśmy dziś z Maciusiem filmy jak Maciuś był malutki i postanowiłam na chwilę do Was wpaść - już mi lepiej i dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa!! Jesteście kochane, a Wasze wsparcie nieocenione!!!!!!! Będę na pewno działać i postaram się już nie smucić, tylko iść z prądem rzeki....Wczoraj jak byłam u babci to obie troszkę smęciłyśmy, że tak brzydka pogoda itd...A potem spojrzałam na Maciusia i powiedziałam: "Babciu w sumie to obojętnie jaka jest pogoda za oknem to ja mam zawsze słońce w domu - nie ma minuty, żeby Maciuś się nie śmiał i nie cieszył życiem". Buziaki dla Was!!!!
 
Witam ja wczoraj normalnie padłam nie wiem czemu położywłam Wiki położyłam sie na chwilę i zasnęłam w całym garniturku a mój mnie nie obudził i tak spałam do 3 jestem cała połamana...

co do płaczu to maja Wiki też wymusza płaczem i u mnie jest taki problem jak u Klaudusi tatuś ustępuje gdy tylko zaczyna Wiki płakać wiec wygląda to tak ona przy mnie nie płacze a jeśli już to za karę idzie poduszkę albo zakaz telewizji a gdy tatuś wchodzi zaczyna sie koncert i jakbym mojemu durnemu chłopu nie tłumaczyć to jak jakiś uparty osioł cały czas swoje....
Majeczko witaj i życzę powodzenia i zarazem trzymam kciuki
Maju te twoje plamienia są na tyle alarmujące że powinnaś mieć badania nawet na fundusz więc idz i wymuś to na twoim gine bo z tego co zrozumiałam on jest na nfz

Wieciedziewczyny ja cały czas myślę, boje się że jak zacznę latać bo ginach i robić wszystkie badania to mi to jeszcze zaszkodzi a dlaczego takie rzeczy bardzo mnie stresują a stres zawsze na mnie źle działał zastanawiam się czy nie zobaczyć po prostu jak będzie wyglądał ten cykl i dopiero jak teraz będzie coś nie tak zacząć działać z lekarzami.....co o tym myślicie???
 
Nikolaa ja dokładnie z tego samego powodu jeszcze nie byłam u lekarza. Mam wrażenie, że żyję teraz po to, żeby się starać - moje humory wyznacza faza cyklu. Mam już dość i też się boję, że jak zacznę latać po lekarzach to będzie jeszcze gorzej. Ale teraz chcę po prostu zbadać te hormony i myślę, że na tym się skończy. A na Twoim miejscu to poczekałabym właśnie ten jeden cykl i zobaczyła jak on wygląda - może zakończy się fasolą :))) Zobaczysz jak długi będzie ten cykl. I jeśli coś Cię zaniepokoi to wtedy idź do lekarza. Słyszałam wiele opinii, że latanie po lekarzach nie zawsze pomaga - wszystko z umiarem trzeba.
 
ja wiem że latanie mi nie pomoże bo poziom stresu przed każdą wizytką u mnie wzrasta na 100% samo pobranie krwi to dla mnie nie lada stres w poniedziałek pójdę tylko chyba zbadać sobie progesteron i w tym miesiącu się na tym skończy ....
 
reklama
A w której fazie cyklu bada się progesteron? Nie w drugiej? Nikolaa musimy znaleźć sposób, żeby ten stres zmniejszyć - mnie też to dotyczy wiesz. Już mam tego dość, już nie chcę ryczeć przy każdej @, chcę robić inne rzeczy, a nie żyć tylko staraniami! Przecież jestem czymś więcej niż maszyną do rodzenia dzieci????
 
Do góry