reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Lekarze to w ogóle zachowują się jakby to z ich kieszeni szło na wszystkie badania. Już tyle cykli bez efektu to powinien chociaż podstawowe badania zrobić...
 
reklama
Mój jak tylko mi się cykl przedłużył, zlecił zbadać. Dla mnie sama kwestia tej ciąży która się nie utrzymała, już jest powodem do podejrzeń.
 
No właśnie z tymi lekarzami to jest tak, że niektórzy zlecają mnóstwo badań i dają dużo leków, a inni na odwrót...Kiedyś chodziłam do takiego lekarza, który uwielbiał wciskać leki - to ten, który mi przepowiedział, że po 30 będę miała wielki kłopot z zajściem w ciążę. I bez badań hormonów przepisał mi leki na obniżenie czegoś tam - już nie pamiętam. A te leki mnie wykończyły. Potem trafiłam do mojego obecnego lekarza, który żadnych leków nie wciska, chyba, że na własną prośbę. Nie wiem jak zareaguje na moje naciski odnośnie badań, więc myślę, żeby iść gdzieś prywatnie. Ale wtedy jest ryzyko, że będę musiała dużo kasy zapłacić, bo lekarz będzie mnie wysyłał nawet na niepotrzebne badania.
 
Hehe :-)
To u mnie sąsiedzi czasami to samo mogą powiedzieć, bo Wikiego często słychać już na wejściu na klatkę taka derta paskuda się zrobiła!
 
Agusia może sąsiedzi stosują metody wychowawcze super niani czy coś? U mnie też czasem jest wycie - ale to jak wiem, że Maciuś specjalnie ryczy, bo chce coś osiągnąć....Tą metodą nauczyłam go zasypiać samodzielnie w łóżeczku.
 
Klaudusia moją też pewnie słychać, ale tak to chyba nigdy. Tam jest tak, mały płacze, zaczyna się kłótnia między nimi i po jakimś czasie zapada głucha cisza:eek:
Maja jak nie pójdziesz to się nie przekonasz. To są tylko moje rady takiej od koleżanki z forum(żadnego specjalisty), która kolejny cykl trzyma za Ciebie kciuki. Może warto czasem zapłacić za wizytę a być spokojniejszą. Mnie Twój lekarz nie przekonuje, ale osobiście go nie znam więc to taka tam opinia oooo.
 
U mnie to Wiki ewidentnie płaczem wymusza. Jak jest ze mną to często sobie odpuszcza, bo wie, że u mnie nic nie wskura ale jak jest mąż to on od razu robi co mały chce żeby tylko ten nie płakał.
 
reklama
No ponoć zamykanie dziecka w pokoju jest ograniczaniem mu przestrzeni i odkąd weszły nowe przepisy jest to karalne:-D
Mnie ten płacz nie przeszkadza, tylko się zastanawiam cóż się tam dzieje.
Może to jest taki płaczek, mój brat ponoć wył jak wściekły czy był powód czy nie.Lubił chłopak płakać:-D
 
Do góry