reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej! Musze napisać bo jak napisze o tym to dostane @, a muszę dostać, a nie mam a powinnam dziś mieć. Pogmatwane! ;D No, chodzi o to że nie mam @, a dziś miałam dostać. Ten cykl się nie staraliśmy, więc dzidzi nie powinno być. Najpierw tą nadżerkę muszę wyleczyć, ale boję się niespodzianki.. Cycki mi mrowią, i brzuch mi urósł.. Może ta @ przyjdzie.. Jak nie przyjdzie do 10tego to robię test.. :( Wiem, smutne.. Bo chcę a nie mogę..
 
reklama
Hejka

młodamamuska a co się stało?



więc to było tak ...
koło 22.30 moj K poszedł juz do domu to ja wyszłam z nim i z psiakiem ;)
a młodsza siostra została w domu
Tata w pracy do 3 w nocy a mama w szpitalu ;(
i połozyłam sie coś po 24 do łozeczka ;)
i jakoś zasneełam ;)
i śpie i słysze ze moj tata juz wchodzi to se myśle zaraz moj pies bedzie wariować ;)
a tu jeeb moj tatko wlatuje do domu jak opazony i ryczy WSTAWAĆ PALI SIĘĘĘĘ !
a ja za co patrze a tu faktycznie u mnie w mieszkaniu pełno dymu zaraz okna pootwierałam maaasssakra jako on jedyny to zobaczył ja zaraz za telefon i dzwonie na straz pozarna i przyjechali po 10 min ...
no i wiecie co sie okazało ze sąsiadom z pod 9 ktoś podpalił drzwi;/
mowie massakra gdyby nie on to ja bym nie wstała bo nic nie czułam ;(

a najlepsze jest to ze moj tata wrócił wcześniej bo wczesniej wyjechali (praca na kopalni)
był coś przed 2 bo jak by był później to nie wiem co by było ;(
 
więc to było tak ...
koło 22.30 moj K poszedł juz do domu to ja wyszłam z nim i z psiakiem ;)
a młodsza siostra została w domu
Tata w pracy do 3 w nocy a mama w szpitalu ;(
i połozyłam sie coś po 24 do łozeczka ;)
i jakoś zasneełam ;)
i śpie i słysze ze moj tata juz wchodzi to se myśle zaraz moj pies bedzie wariować ;)
a tu jeeb moj tatko wlatuje do domu jak opazony i ryczy WSTAWAĆ PALI SIĘĘĘĘ !
a ja za co patrze a tu faktycznie u mnie w mieszkaniu pełno dymu zaraz okna pootwierałam maaasssakra jako on jedyny to zobaczył ja zaraz za telefon i dzwonie na straz pozarna i przyjechali po 10 min ...
no i wiecie co sie okazało ze sąsiadom z pod 9 ktoś podpalił drzwi;/
mowie massakra gdyby nie on to ja bym nie wstała bo nic nie czułam ;(

a najlepsze jest to ze moj tata wrócił wcześniej bo wczesniej wyjechali (praca na kopalni)
był coś przed 2 bo jak by był później to nie wiem co by było ;(
ooo rany faktycznie mogłaś się zaczadzić i już byś się nie obudziła :szok:
Można śmiało stwierdzić ze tato uratował Tobie/Wam życie :tak:
 
hej ja znów dziś pozrzędzę humor mam taki że bez kija do mnie nie podchodź jeszcze na dodatek ze zmywarką mi sie coś podziało i buczy jakoś mąż właśnie rozkręca zobaczyć czy się nie zapchała a żeby było tego mało to i programator w pralce też coś szwankuje inie na wszystkich programach da się go włączyćdziś ostatnia tabletka luteiny jak nie dostanę @ to chyba kogoś zagryzę normalnie chce mi sie wyć ryczeć krzyczećAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
sorki musiałam wydać z siebie choć niemy krzyk
Młodamama no to miałaś przeżycia dobrze że nic ci sie nie stało
 
Hej mlodamamusia - dobrze, że wszystko się oki skończyło!!!! UFFFF!!!!!!

Witaj Agnieszka.kk!!!!!

Nikolaa bidulko współczuję samopoczucia - krzycz ile wlezie!!!!!!!!

Ja chyba z pomocą castagnusa mam taką hradcorową owulację, że ledwo zipię. Wczoraj na wieczór chodzić nie mogłam z powodu bólu brzucha i też było mi niedobrze. Dziś mnie rozkłada jak na grypę. Kala też miałaś taką objawową owulację?????
 
Hej mlodamamusia - dobrze, że wszystko się oki skończyło!!!! UFFFF!!!!!!

Witaj Agnieszka.kk!!!!!

Nikolaa bidulko współczuję samopoczucia - krzycz ile wlezie!!!!!!!!

Ja chyba z pomocą castagnusa mam taką hradcorową owulację, że ledwo zipię. Wczoraj na wieczór chodzić nie mogłam z powodu bólu brzucha i też było mi niedobrze. Dziś mnie rozkłada jak na grypę. Kala też miałaś taką objawową owulację?????

to juz dośc długo sie tliło a nikt nie raczył zadzwonić na straz...
Kumpel z tego mieszkania co mu podpalili drzwi w szpitalu lezy ...
A jednak to było podpalenie....
 
reklama
Do góry