reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witajcie :*:*

Młodamamusia- zdrówka dla Twojej mamy !!! :*:*:*:*I to jeszcze w urodziny, współczuje bardzo :-(
kalamandyna., Nikolaa, klaudusiaNK. Tak na dniach testowanie, tzn 12 powinnam miec @ , zobaczy co będzie :)
Nie stresuje sie , bedzie to świetnie , jak nie to dalej bedzie staranka :)Ostatnio mąż kazał mi leżeć z nogami do góry żeby sie szybko udało :-D świrek :):):):)
agnieszka.kk - Może podczas tego urlopu zmajstrujecie fasolke :):):):) Będzie na pewno niesamowita "pamiątka" z Hiszpanii :-)
Mały ciągle chory , antybiotyk wybrany a poprawy nie ma :( Szkoda mi go bo strasznie "skrzeczy" :(:(

Miłego dzionka kochane :*
 
reklama
Agnieszka czas leci jak szalony, teraz tylko czekać do wiosny a póżniej to poleci...
Hej Kala a u mnie nic ciekawego, wszystko po staremu... A u Ciebie w tym miesiącu były staranka czy tylko czekanie na @?
mamuśka hahaha!!!! Mąż ci kazał? Mój teraz jak się staraliśmy to pytał się czy też będę tak leżeć jak z Wikim, bo będzie miał się z czego pośmiać :-D
Zaraz muszę iść zrobić zakupy, bo jutro święto i sklepy pozamykane...
A dziewczynki mąż dzwonił, że znalazł fachowaca do postawienia domu! Od fundamentów po wyłożenie dachu chce 15 tys!
 
Ostatnia edycja:
klaudusiaNK, dokładnie tak, mąż mi kazał tak leżeć, Jak lezałam tak poprzednio to sie smiał, ale jak po tym zaszłam to teraz juz kazał i nie smiał sie :)

Ja tez musze isc na zakupy , mąż dzis w domciu juz bedzie :)
 
Hej dziewczyny!
Nikola- obyś wreszcie dostała @ i dalej do przodu. Ważne, żeby się wreszcie u Ciebie unormowało wszystko.

Maju- widze, że Ty ze starankami idziesz ostro:-)Testy się sprawdzają? Słyszałam, że kupione w aptece są lepsze od tych na Allegro.

Młodamamusia- zdrowia dla Twojej mamy. Kiedy masz wizyte?

Mamusia- witaj, trzymam kciuki za testowanie:-)

Klaudusiu- co u Ciebie? Wybacz, ale nie zdążyłam wszystko przeczytać.

Agnieszka kk- pewnie odliczasz już czas do wylotu do Hiszpanii? :tak:

U mnie dziś 28 dc, czekam na @, po Costagnusie dziwnie się czuje, boją mnie jajniki jak na owulkę i podbrzusze. Wcześniej nie odczuwałam takich objawów. No nic, czekam dalej :-)

Miłego dzionka:-):-D:happy2:

wizyte mam w poniedziałek ;)
 
Witajcie :*:*

Młodamamusia- zdrówka dla Twojej mamy !!! :*:*:*:*I to jeszcze w urodziny, współczuje bardzo :-(
kalamandyna., Nikolaa, klaudusiaNK. Tak na dniach testowanie, tzn 12 powinnam miec @ , zobaczy co będzie :)
Nie stresuje sie , bedzie to świetnie , jak nie to dalej bedzie staranka :)Ostatnio mąż kazał mi leżeć z nogami do góry żeby sie szybko udało :-D świrek :):):):)
agnieszka.kk - Może podczas tego urlopu zmajstrujecie fasolke :):):):) Będzie na pewno niesamowita "pamiątka" z Hiszpanii :-)
Mały ciągle chory , antybiotyk wybrany a poprawy nie ma :( Szkoda mi go bo strasznie "skrzeczy" :(:(

Miłego dzionka kochane :*

dzięękuje dziewczyny;)

a co tam u was?

mamuśka23 zdrówka dla małego ;*
 
Ostatnia edycja:
mamuśka taki mamy plan z mężem aby z Hiszpanii przywieźć "pamiątkę"
Biedne dzieciątko,oby jak najszybciej wyzdrowiało maleństwo.

Klaudusia dokładnie czas leci jak szalony a wiosna jeszcze ubarwi ten szybki czas więc liczę że będzie wszystko po naszej myśli.
W lutym mam spotkanie z ginekologiem.
Jadę prywatnie do kliniki w Coventry więc wtedy będę wiedziała więcej.
 
Hej kobietki, jestem i ja po długiej nieobecności, ależ jestem ciekawa co u Was?
U mnie wszystko dobrze, remont jeszcze trwa wrr, końca nie widać....
Czuję się dobrze, no czas poczytać czy życzenia noworoczne się spełniają i są nowe fasolki :-):tak:
 
Witajcie. Chciałabym do Was dołączyć :)
Jestem mamą syneczka, a niebawem rozpoczynamy starania o 2 dzidzię.
Mam cichą nadzieję że tym razem będzie to dziewczynka, oraz że starania będą trwały krócej niż poprzednie ;)
 
reklama
Do góry