reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kobietki!
Izulqa ból może być spowodowany nadżerką, bo ona nasila bóle miesiączkowe. A przed ciążą nie miałaś nadżerki?
Ja przed ciążą tą pierwszą miałam nadżerkę malutką i nie powodowała bólu, w ogóle nie miałam bolesnych miesiączek.
Nikola :szok: ale początek roku u Ciebie!!!! A z mężem jak? Lepiej?
Mnie dziś do południa głowa bolała... Niedawno dopiero przeszła.
 
reklama
Izka ja miałam regularnie wyliczone a nagle się coś poj@$##@%3ało w pierwszym cyklu starań tak że już jest dziś 79 dzień cyklu na szczęście dziś wzięłam ostatnia tabletkę luteiny na wywołanie i teraz czekam na @ mam cykora jak cholera bo jak luteina nie pomoże to już nie wiem co bedę musiała zrobić z moim samopoczuciem jest tragicznie bo nigdy wcześniej takich anomalii nie miałam uprzedzając twoje pytanie w ciąży nie jestem co potwierdziło chyba z 7 zrobionych testów przez ten czas....
Klaudusia niech szlag trafi normalnie zadzwoniłam do faceta dopiero w sobotę o 15 może....a z mężem dalej ścieżka wojenna tak sobie nagrabił że hej on o tym wie i chce jakoś naprawić tylko to chyba czara goryczy się przelała i normalnie już na to wszystko siły mi brakło po prostu !!!
 
a jeszcze dziewczyny sorki że tak nudzę ale powiedzcie mi co będzie jak po tej luteinie nie dostanę @ co wtedy się robi???????
 
Hej kobietki!
Izulqa ból może być spowodowany nadżerką, bo ona nasila bóle miesiączkowe. A przed ciążą nie miałaś nadżerki?
Ja przed ciążą tą pierwszą miałam nadżerkę malutką i nie powodowała bólu, w ogóle nie miałam bolesnych miesiączek.
Nikola :szok: ale początek roku u Ciebie!!!! A z mężem jak? Lepiej?
Mnie dziś do południa głowa bolała... Niedawno dopiero przeszła.

Nie, nadżerke dostałam po ciąży, po czyszczeniu które miałam czyli ponad pół roku temu, i dopiero jak zmieniłam lekarza to to wykrył. Dopiero teraz mnie tak boli :(

Izka ja miałam regularnie wyliczone a nagle się coś poj@$##@%3ało w pierwszym cyklu starań tak że już jest dziś 79 dzień cyklu na szczęście dziś wzięłam ostatnia tabletkę luteiny na wywołanie i teraz czekam na @ mam cykora jak cholera bo jak luteina nie pomoże to już nie wiem co bedę musiała zrobić z moim samopoczuciem jest tragicznie bo nigdy wcześniej takich anomalii nie miałam uprzedzając twoje pytanie w ciąży nie jestem co potwierdziło chyba z 7 zrobionych testów przez ten czas....
Klaudusia niech szlag trafi normalnie zadzwoniłam do faceta dopiero w sobotę o 15 może....a z mężem dalej ścieżka wojenna tak sobie nagrabił że hej on o tym wie i chce jakoś naprawić tylko to chyba czara goryczy się przelała i normalnie już na to wszystko siły mi brakło po prostu !!!

Aha, rozumiem. Nie mam pojecia co może byc przyczyną takiego wydłużenia cyklu.. Na pewno po luteinie sie wszystko unormuje. Pozdrawiam ;)

a jeszcze dziewczyny sorki że tak nudzę ale powiedzcie mi co będzie jak po tej luteinie nie dostanę @ co wtedy się robi???????

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale nasuwa mi się na myśl tylko to żeby się udać ponownie do lekarza. I on na to zapewne coś poradzi.. Tylko że mysle że raczej powinnaś po luteinie dostać @, więc bez obaw kochana! :)
 
reklama
Do góry