reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witaj agaelb! Napisz coś więcej o sobie!

Hej Agnieszka27 miło Cię widzieć :)))

Zapomniałam co jeszcze miałam napisać...

Hej Kala - testy z apteki lepsze niż z allegro, ale już w przyszłym miesiącu nie kupię - szkoda mi kasy. Po 5 napiszę jaki wynik dziś.
Ciekawa jestem jak u Ciebie sprawa z @ się wyjaśni...Może @ nie będzie już....
 
Witaj agaelb! Napisz coś więcej o sobie!

Hej Agnieszka27 miło Cię widzieć :)))

Zapomniałam co jeszcze miałam napisać...

Hej Kala - testy z apteki lepsze niż z allegro, ale już w przyszłym miesiącu nie kupię - szkoda mi kasy. Po 5 napiszę jaki wynik dziś.
Ciekawa jestem jak u Ciebie sprawa z @ się wyjaśni...Może @ nie będzie już....

koniecznie napisz jaki wynik :D
 
Mamuśka wypiłam 2 kubki przesłodzonego kakao i mi w głowie szumi hehe :)) Stąd ta skleroza..A może za dużo cukru w diecie :)
 
Mamuśka wypiłam 2 kubki przesłodzonego kakao i mi w głowie szumi hehe :)) Stąd ta skleroza..A może za dużo cukru w diecie :)


mniam kakao ;)
lil_maja ale mi smaka narobiłaś;D :)

dobra kochane lece do szpitala do mamy zobaczyc jak sie czuje ;)
buziaki potem jeszcze zajrzę do was ;**
 
Ostatnia edycja:
Wynik taki jak wczoraj - czyli kreska testowa tak samo ciemna jak kontrolna (ale nie ciemniejsza) - to w sumie nie wiem kiedy owulacja?
 
reklama
Do góry