reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dobry wieczór kochane ;)
nie miałam jakoś dzisiaj czasu zeby zajrzec do was a jeszcze kielka godzin temu dowiedziałam sie ze moja mama złamała obojczyk i jest w szpitalu i ma miec operacje ;:)(
a i to jeszcze w swoje urodziny ;(
masssakra ;(

a co tam u was kobitki ?;)
 
reklama
No kobietki rzeczywiście coś tu pusto...
młodamamusia współczuje mamie.
maja a jak Ci idą testy? Coś wykazują, bo jestem ciekawa :tak: :-D
mamuśka a Ty niedługo będziesz testować???? Jak się czujesz?
A na dworze idzie odwilż!!! Aaaaa!!!! Dobrze, że nie rodzę znów w styczniu, bo męczące było czyszczenie obłoconych kół wózka... Mi się bardzo podoba ta data mojego porodu. Nie za zimno, nie za ciepło... Dla maluszka będę musiała tylko trochę czapek na lato kupić, bo Wiki w lato miał już duży łepek :-D
maja staranka staranka.... Ale Ci zazdroszczę!!!! Tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
Hej Klaudusia! No ja się faktycznie rozkręciłam w starankach! Nie chcę przestawać hehe :)) Testy idą - wczoraj kreski były ciemne, choć testowa minimalnie jaśniejsza od kontrolnej - ale w sumie prawie równe. Dziś znowu robię testa i zobaczymy. Bo czułam jakby wczoraj owulka była bo jajnik mnie bolał. Bardziej liczę na castagnusa i duphaston niż na testy. Niedługo się okaże.

A kto tu kiedy testuje????

Mamuśka
buziaki dla mamy - oby szybko wyzdrowiała!

Dzień dobry wszystkim!!!!!!!!
 
Witam
normalnie dziewczyny zaraz pęknę dobrze że jutro już ostatni dzień luteiny bo więcej nie zniosę ale mam w końcu symptomy zbliżającej się @ tylko że pięciokrotnie większe niż zwykle moje cyce eksplodują bolą nawet jak oddycham o cerze nawet nie wspomnę a beczeć mogę na zawołanie......
Klaudusia hejka
Maja to jeszcze mocniej trzymam kciuki
Młodamamuśka współczuję
Mamauśka właśnie ty na dniach testujesz
Igasia a co u ciebie martwię się
Kala a ty to też chyba zatraciłaś się w staraniach hihihhiihih
 
Nikola współczuje objawów. oby @ nie przylazła ze zdwojoną siłą...
maja czyli owulka jest, bo testy ją wykazują!!!!
Hej Aga!!!!!
 
Hej dziewczyny!
Nikola- obyś wreszcie dostała @ i dalej do przodu. Ważne, żeby się wreszcie u Ciebie unormowało wszystko.

Maju- widze, że Ty ze starankami idziesz ostro:-)Testy się sprawdzają? Słyszałam, że kupione w aptece są lepsze od tych na Allegro.

Młodamamusia- zdrowia dla Twojej mamy. Kiedy masz wizyte?

Mamusia- witaj, trzymam kciuki za testowanie:-)

Klaudusiu- co u Ciebie? Wybacz, ale nie zdążyłam wszystko przeczytać.

Agnieszka kk- pewnie odliczasz już czas do wylotu do Hiszpanii? :tak:

U mnie dziś 28 dc, czekam na @, po Costagnusie dziwnie się czuje, boją mnie jajniki jak na owulkę i podbrzusze. Wcześniej nie odczuwałam takich objawów. No nic, czekam dalej :-)

Miłego dzionka:-):-D:happy2:
 
reklama
Kalamanydna a żebyś wiedziała że odliczam i doczekać się nie mogę z dwóch powodów po pierwsze to fajnie będzie spędzić urlop gdzieś indziej niż ciągle w Pl a po drugie podczas urlopu zaczynamy staranka więc mam na co czekać:))
Pozdrawiam
 
Do góry