reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hej kobietki!
Ech wczoraj los chciał i musiałam zajechać do teściów :baffled: Nie mamy gdzie zrobić imprezy dla Wikiego, bo nasze mieszkanie jest o wiele za małe a będzie sporo osób a oni mają dom dość spory i w sam raz na takie party...
młodamamusia18 masz bardzo ładny brzuszek i powinnaś się cieszyć, że nie jest ogromny, bo im więcej z przodu tym ciężej...:tak: Pójdziesz na USG i pewnie z dzidzią będzie wszystko super więc tylko cieszyć się ciążą!!!!
Nikola uuuuuu! Ja miałam tak przed świętami w czasie świąt... Przeszło dopiero w sylwestra... Weź męża capnij w łóżku i będzie OK :tak::-D:-D:-D A Jak u Ciebie @ przyszła już?
 
Hej kobietki!
Ech wczoraj los chciał i musiałam zajechać do teściów :baffled: Nie mamy gdzie zrobić imprezy dla Wikiego, bo nasze mieszkanie jest o wiele za małe a będzie sporo osób a oni mają dom dość spory i w sam raz na takie party...
młodamamusia18 masz bardzo ładny brzuszek i powinnaś się cieszyć, że nie jest ogromny, bo im więcej z przodu tym ciężej...:tak: Pójdziesz na USG i pewnie z dzidzią będzie wszystko super więc tylko cieszyć się ciążą!!!!
Nikola uuuuuu! Ja miałam tak przed świętami w czasie świąt... Przeszło dopiero w sylwestra... Weź męża capnij w łóżku i będzie OK :tak::-D:-D:-D A Jak u Ciebie @ przyszła już?

napewno wszystko bedzie dobrze;*
 
cześć kobietki :*:*
Młodamamusia- daj znac koniecznie jak po usg i czy uda sie zobaczyc co dzidzia ma między nóżkami :p:p:p:p
Imiona ciekawe :) Jak dla mnie to super :):)
koło 12 stycznia powinnam miec @ , zobaczy :) Może nie przyjdzie :):)
Trzymajcie kciuki :p:p:p:p:p
Mnie sie bardzo podoba imię Zuzanna :)
klaudusiaNK- świetny masz ten brzuszek :* I tak fajnie Ci widać pępuszek :) Mnie też sie szew rozciągnął w pierwszej ciązy :(

:-)
Miłego dnia życzę Wam :*:*
Dziś mam WIZYTE DUSZPASTERSKĄ wiec idę czekać o 9 ma ksiądz przyjść :p
Potem na pewno zajrze do Was :)
:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam na kawie
młodamamśka super brzuszek i nie za małay nie martw się jeszcze ci strzeli do przodu daj znać jak płeć a imionka śliczne
Klaudusia problem w tym że to nie on na mnie zły tylko ja na niego wiec o łóżku nawet mowy nie ma tym bardziej że czuje jakbym do ściany mówiła
Mamuśka no to czekamy aż ksiądz sobie pójdzie
Igasia co u ciebie daj znać
 
Hej kochane!

Klaudusia jak teściowa? Dało się przeżyć?? Trzymam kciuki za imprezkę! U nas też nie za dużo miejsca i dzielimy imprezę na pół, choć kusiło mnie wyprawić zabawę w jakiejś kawiarni, ale zbrakło kasy w tym roku.

Nikolaa
czyli @ wciąż brak? Ile to już dni???

Agnieszka.kk do pracy już wróciłaś czy wciąż w domku z synkiem??? :)

Agnieszka27
a Ty gdzie jesteś kochana?? Jak się czujesz???
Igasia????????????????????????????

Witam też nowe mamuśki!
 
reklama
Dzień dobry:)

Lil moje wolne już dziś się kończy i wracam do pracy i szczerze powiem że czas najwyższy bo "cholera" bierze mnie w domu jak siedzę tyle czasu.W końcu wrócę do koleżanek i będzie z kim porozmawiać o pierdołach jak to w pracy między dziewczynami :-D:-D


A co u was dziewczyny?
 
Do góry