reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Maja nadal brak ale póki luteinę birę to całkiem możliwe że nie mam we czwartek biorę ostatnią tabletkę i czekam @ powinna przyjść do 14 dni po ostatniej tabletce a dziś to już mija 77 dzień bez @ przysięgam jeszcze oprócz czasu kiedy byłam w ciąży i karmiłam nigdy tak mnie miałam wiesz co jest najśmieszniejsze że to mój pierwszy cykl starań który trwa już tyle co całe moje poprzednie starania już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
 
reklama
Agnieszka.kk no właśnie tych pogaduszek i spotkań z koleżankami to najbardziej Ci zazdroszczę...Ach... :)) Mam nadzieję, że ja też w końcu wrócę do pracy! :)) Miłej pracy więc!
 
Nikolaa współczuję Ci - jak to się wszystko pomieszało :(( Oby kolejny cykl był owocny i kłopoty z @ na zawsze z głowy!
 
Agnieszka.kk pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 20 października dziś mam 77 dzień cyklu.... a co do pracy i siedzenia w domu no to cóż u mnie tak jak u Mai też mam nadzieje że jeszcze kiedyś wrócę do pracy
 
normalnie nienormalnie to wygląda choć moja gin mówi że miała już takie przypadki po prostu czasem tak bywa że oranizm kobiety płata figle jeśli to sie nie powtórzy to podobno nie ma sie czym martwić zresztą jak tylko dostane @ to porobię wszystkie możliwe badania.....

a ja cały czas myślałam że mi prolaktyna skoczyła ale jak odebrałam wyniki i zobaczyłam 5.2 to byłam w szoku dodatkowo zrobiłam zwykłą morfologię która też wyszła idealnie
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa będzie dobrze w końcu zobaczysz!!!!!!! U mnie też się porobiło, ale mam przynajmniej @ w miarę w terminie...
 
Nikola to Ci się porobiło. Teraz tylko czekać na @. A nie jesteś w ciąży?
Maja teściową dało się przeżyć. Dziś jeszcze raz musimy jechać zaprosić ich na impreze :-D
Ogólnie od nowego roku mam świetny humor i na razie nikt mi go nie popsuł jeszcze.
A ja chyba jestem inna i nie chcę wracać do pracy!!!!
 
reklama
Klaudusia nie jeszcze dla pewności robiłam test w wigilię jedna krecha.. to super że masz świetny humor oby tak dalej :-)
 
Do góry