reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Agnieszka- skoro jesteśmy już w temacie zwierzaki,widze że jesteś taką samą miłośniczką animalsów ;-) Słyszałaś może ostatnio o amatorskim filmie nakręconym przez nastolatka o znęcaniu się nad kotem? Film mną wstrząsnął, widok 3 letniego dziecka rzucającego małym kotkiem. Koszmar. Zresztą to nie taki pierwszy przypadek, niedawno była też głośna historia z huskym. Tacy ludzie są bewzględni, bezduszni, chyba psychicznie chorzy bo do normalnych z pewnością nie można ich zaliczyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kala tak łykam dopiero drugi dzień na razie cisza z @ ale luteinę mam zażywać 10 dni i odstawić... jedyne co to zażyłam sobie wczoraj taką tabletkę na odwodnienie bo już jak balon się czułam i dzis na wadzę zobaczyłam 1.4kg mniej nie mogłam w to uwierzyć tym bardziej że dalej się napompowana czuje ciekawe ile jeszcze we mnie wody i dziwić się że tak przytyłam nie jedząc więcej to po prostu woda... i z leków też zażywam Costagnus magnez b6 i siemię lniane no i oczywiście folik.... co do Tunezji to bardzo nam się podobało w hotelu, natomiast w miastach średnio brudno i obskurnie szczególnie w Sousse, Monastir dużo ładniejszy aczkolwiek my byliśmy z Wiki i wszyscy chcieli jej dotykać całować a mnie chcieli kupić za 40 wielbłądów wiec mój mąż powiedział że owszem Tunezja ale z hotelu się nie ruszamy:p...w Turcji nie byłam tylko w Chorwacji przepiękny kraj ale strasznie drogi byliśmy w Breli takiej małej miejscowości gdzie plaże mają 5 stopień czystości jak w bajce normalnie niestety co do poziomu odpoczynku do Tunezji się umywa bo za takie same pieniądze mieliśmy w Tunezji hotel 4 grwiazdki i all inclusive a W Chorwacji pensjonat i za żarciem biegać trzeba było po restauracjach...
 
Kala widziałam, ale nie cały jedynie w urywkach wiadomości. Przykre, ludzie są bezmyślni i wychowują dzieci w przekonaniu, że dla dobrej zabawy czy też lansu można krzywdzić.
Mnie przeraża to co się dzieje, dzisiaj kot, jutro kolega, strach pomyśleć co wyrośnie z takich dzieci.
 
Nikola- Tunezja jest w sumie tania, my mieszkalismy w hotelu 3*, ale było sporo Polaków którzy narzekali dosłownie na wszystko. Przykre to było, ale to był ich problem. Tunezja jest pełna uroku, ma taki swój klimat, ale Tunezyjczycy niestety nachalni. Bardzo miło wspominam tamte wakacje :-) Nikola jesteś blondynką?
Słyszałam o Chorwacji, że jest piękna ale niestety droga. Tak samo jak Grecja.
 
Kala jeśli chodzi o hotel tu u nas tak samo byli tacy co narzekali mnie się wszystko podobało nie maiłam żadnych zastrzeżeń bo w Polsce za tą cenę nawet połowy byśmy nie mieli... W hotelach nie są nachlani niestety po za tak al my jesteśmy turyści osiedli więc dla nas to wystarczy hotel basen plaza i bar :-D:-D wiec do Tunezji na pewno jeszcze kiedyś wrócimy:-)..... nie mam czarne włosy i niebieskie oczy ale jak byłam w Tunezji to miałam jeszcze parę kilo nadwagi i cyce jak donice a oni podobno nie tylko blondynki ale właśnie też cytate niebiesko okie najbardziej mi sieśmiać chciało jak w kawiarni w Monastyrze robili mi zdjęcia komórka mój mąż choć mało zazdrosny to gotował:-):-);-)... a moja Wiki ze swoim kręciołakmi na głowie robiła prawdziwą furorę:-):-D:-D
 
kalamandyna widzialam ten filmik .... kurcze to było straszne ... Ja nie wiem co to za rodzice są.... Zeby tak podsycać w dziecku taką agresje i w ogóle ...NO debile i już ... A poza tym dziecko ma ok 3 latka wiec juz powinno wiedziec że tak nie wolno !! Biedny kot !!!
Ja teraz współczuje autorowi tego filmu ale z drugiej strony mam nadzieje ze dostanie za swoje.... a chyba najlepszą nauczką było by jakby ktoś z nim postąpił jak z tym biednym bezbronnym kociakiem !!!!!



Dziewczyny Wy tak podróżujecie tylko pozazdrościć... My narazie zwiedzamy Polskę ale na takie ciepłe zagraniczne wakacje też bym chciala kiedyś.... Ale to pewnie w granicach ok 5-6 tys taka przyjemność :(


 
agnieszka.kk nawet nie wiesz jak CI zazdroszę tych wakacji w Hiszpanii !!!!! :-p

Agnieszka k.k- Hiszpania...ech...:-)Zabierz mnie ze soba;-)Nieważne jak i gdzie się spędza Sylwestra, ważne żebyś mile spędziła czas. To się liczy:-)

Dziękuję dziewczyny:)
Ja sama jestem pod wielkim wrażeniem tych wakacji w Hiszpanii bo nigdy nie byliśmy więc ze szczególnym wyczekiwaniem czekamy na ten urlop.
Obiecuję wam że przywiozę super fotki:)
 
Ach wakacje... Ja żeby nie szkoła to co roku bym sobie gdzieś pojechała... a tak przez 4 lata wydałam prawie 20 tys. na edukację... Ale sobie jeszcze odbijemy. Fju fju ja jestem blondynką i mam niebieskie oczy i figurę taką w miarę :-D więc jadę do Tunezji!!!!!!!!:-D
Dziś w TVN 24 mówili o tym filmie. Szok!!! Ale nie pokazywali urywków już. Też kocham zwierzęta ale jeszcze nie mam żadnego, bo szkoda by mi było zwierzaka. U nas by się tylko męczył. Jak postawimy dom to napewno przygarniemy dwa pieski ze schroniska.
Mamuśka a w Twojej firmie nie mają ubezpieczenia grupowego? Bo takie jest najkorzystniejsze. Ja dowiadywałam się o osobiste i na takich warunkach jakie mam teraz to sama musiałabym płacić nie małe pieniądze...
 
mamuśka- dużo zależy od wychowania rodziców, teoretycznie 3 latek powinien wiedzieć że męczenie kota jest złe jeśli dorośli tak tłumaczą i powtarzają. Jak było w tym przypadku, nie wiadomo, ale jedno jest pewne, że nastolatek który to kręcił miał z tego powodu ogromną satysfakcję. I to jest przerażające.
Tunezja to koszt około 1500zł na osobę z pełnym wypasem, w PL jest drogo nad Bałtykiem, więc ja wychdze z założenia, że czasem warto dołożyć żeby poznać kolejny kawałek świata :-) Jeśli są oczywiście takie możliwości.

Agnieszka- będziemy czekać na fotki:-) Kiedy lecicie? Na długo?

Klaudusia- wierz mi, że miałabyś po dziurki w nosie natrętnych adoratorów w Tunezji ;-) Nigdzie się nie można ruszyć, a na targu jeśli zainteresujesz się jakimś sklepikiem,robią wszystko żeby Cie przekonać do zakupu, w bardzo nachalny sposób.
Kiedy postawiecie dom? :-) Ja też marze o domie z poddaszem ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry