reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kobieto nie rób smaku i to na samą noc :wściekła/y: hehehe
ślinka mi na samą myśl leci :szok:
Ale na razie trzymam diete ,,, z Jaśkiem przytyłam 17 kg :szok: Do tej pory juz waże tyle co przed ciąża ale brzuch został:-(
 
reklama
Kochana to dietetyczne, bo na parze i z jogurtem naturalnym. Możesz sobie popatrzeć!!!:-D:-D:-D:-D:-D tylko troche kiepska jakość... :-)
 

Załączniki

  • P1080974.jpg
    P1080974.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 13
Ja nie pamiętam ile z Wikim przytyłam, ale odkąd zobaczyłam 7 z przodu na wadze to nie wchodziłam już na nią :-D
Teraz już mam chyba 7 kilo do przodu a tyję 1 kg na tydzień... Już kiedyś liczyłam, że jak tak dalej pójdzie to przytyję 25kg...:szok:
Dziewczynki ja już się będę żegnać z Wami. Trochę zmęczona jestem. Dobranoc!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Mniam... ale smakowicie wyglądają te pączusie !!!!!! Dobrze ze chociaz popatrzeć można :p:p:p
Ja też zmykam spać juz :* Mały śpi wiec i ja sie dzis wyjątkowo wcześno bachnę :)
DOBRANOC :*:*:*:*:*:*:*
 
a ja ma dziś samotny wieczór bo mój jedzie na jakąś awarie czasem lubię tak sobie posiedzieć sama w ciszy i spokoju jak nic nikt ode mnie nie chce....
Klaudusia smakowicie wyglądają te pączki
Mamuśka dobranoc
Agnieszka.kk nawzajem:-)
 
dzień dobry kochane :*:*
My mieliśmy przygody w nocy, mały miał gorączkę katarku coś dostał i nie spał :(:(:(
Teraz sie w najlepsze bawi a ja zasypiam :(:(:-(

Nikolaa - ja mam dość juz tej samotności !Mój mąż jest w delegacji całe 5-6 dni w tyg !!!!!! Wiec mamy go tylko na sobote i niedziele :( Ja juz mam dość takiego małżeństwa na odległość :(
Miłego dzionka życzę kobietki :*:*:*:*:-)
 
Witam!
Poczytałam co tam wczoraj naskrobałyście, same pyszności kulinarne, mniam:-)
Dziewczyny- jakie są Wasze plany na sylwka?

Ja już zmykam, praca czeka...

Fajnego dnia:happy::-):tak:
 
reklama
W tym roku jak i w poprzednim DOMÓWKA ze znajomymi ... ze względu na małego :):):)
Ale zawsze jest miło i sympatycznie :):):)

Kurcze Ja też sie muszę wziąść za robote !!! A tak mi sie nie chce dziś kompletnie nic :(:-(
 
Do góry