reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzień dobry :)

Mamuśka biedulko szkoda że męża masz tylko na weekendy ale pewnie taka praca więc...
Polecam zrobić sobie mocną kawkę i zabrać się za sprzątanie :)))))))

Kalamandyna pozdrawiam serdecznie:)
U mnie plany na sylwa następujące...spędzam go u boku męża przed TV :0
Wiem wiem jesteśmy młodzi i powinniśmy się bawić ale bawić to Ja się będę w Hiszpanii a sylwka jakoś w domu przeżyję :)

Dziś mam zabiegany dzień,zakupy i przygotowania do imprezy synka ahhh:)

Pozdrawiam was:)
 
reklama
Przy szykowaniu urodzin to wiadomo ze mnóstwo roboty :-( NO ale potem jaka radocha na buzi dziecka :-D

Matko zgupiałam juz na dobre ... jedne osoby mówią że od nowego roku koniec becikowego inne osoby sie kłócą że to nie prawda bo nie było oficjalnej wiadomości na ten temat !!! :szok: I jaka jest w końcu prawda ???
Narazie jestem na zasiłku płatnym ale przydało by sie może ubezpieczyć gdzieś w razie urodzenia dziecka zeby chociaz z ubezpieczenia dostać kase jak tego becikowego nie bedzie juz !!
Myśle nad PZU bo to ubezpieczenia chyba powszechne ale jaki jest okres karencji ... ???
Trzeba będzie sie podowiadywać dokładnie wszystkiego !!
 
Mamuśka- ja się ubezpieczyłam indywidualnie, okres karencji 9 mcy, wydaje mi się że w każdej ubezpieczalni jest jakiś określony okres karencji. Nic nie słyszałam jeszcze o wycofaniu becikowego, więc może to plotki? A Ty pracujesz?

Agnieszka k.k- Hiszpania...ech...:-)Zabierz mnie ze soba;-)Nieważne jak i gdzie się spędza Sylwestra, ważne żebyś mile spędziła czas. To się liczy:-)

Maju, Agnieszka, Igasia, Soso, Nikola- odezwijcie się!:-)
 
Pracowałam w ciązy z małym, potem byłam na macierzyńskim a teraz na płatnym zasiłku, gdybym miala z kim zostawić małego to dawno bym poszła do pracy a tak to lipa !!!!
 
hejka my dziś późno wstałyśmy bo Wiki w nocy czadu dała coś jej się śniło i nie mogła potem zasnąć....głowa mi pęka....

my też też w sylwka w domu ze znajomymi muszę dziś posprzątać z tej okazji w tamtym roku byliśmy na takiej większej imprezie i jak w tym roku byśmy chcieli iść to poszlibyśmy w to samo miejsce wiec wole w domu posiedzieć....

Agnieszk.kk ja też ci troszkę zazdroszczę Hiszpanii w tym roku w czerwcu byliśmy na Chorwacji dwa lata temu w Tunezji marzy mi się Egipt ale w tym roku na pewno nie bo okna musimy wymienić a jak będzie dzidziuś to dopiero za trzy-cztery lata się uda
Kala dobrze że wyniki oki ciekawe od czego ten szum może jakaś infekcja ucha ????
Mamuśka mój jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem tak pracował też miałam dość na szczęście u niego w pracy skończyły się delegacje zanim się pobraliśmy
 
Czesc dziewczyny z becikowym to nie przeszło i narazie jest tak jak było.
Kala ja się melduję kochana.
Sylwestra spędzam w domu bo tak chcę, miałam propozycję ale ze swoją obecną sylwetką nie wyobrażam sobie szukać kreacji. Zresztą pewnie padła bym przed dwunastą...
Mam małe problemy z pęcherzem więc lepiej grzać tyłek w domu.
 
Nikola- łykasz już luteinę? Oby się wszystko Tobie unormowało i wyjaśniło. Ja biore Costagnus i chyba na mnie działa. A te szumy? Nie wiem skąd, ale nie mam już ochoty łazić po lekarzach. Odpuszczam sobie.
My też byliśmy w Tunezji, chcemy tam wrócić, takie egzotyczne miejsce, bardzo nam się podobało. Jakie wrażenia w Turcji?

Agnieszko- na pęcherz jest dobry urosept. Ubieraj sie ciepło i koniecznie grube skarpety. My na sylwka wyjeżdzamy, nawet pies z nami jedzie, zrobimy sobie mały zaprzęg:-)

Mamuśka- to koniecznie się ubezpiecz, dodatkowa kasa Ci sie przyda.

Mam nadzieje, że wszystko ok z Igasią.
 
reklama
Kala ja też jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o Tunezję a zwłaszcza uśmiechniętych jej obywateli.
Baa - zabierasz psa, ja na święta chciałam brać ze sobą królika, kocham zwierzaki więc dla mnie w pełni uzasadnione.
Tak ja też szukałam czy się Igasia odezwała, we wtorek miała mieć usg, oby wszystko było dobrze.
 
Do góry